Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja som dodavatel pre kiu nie priamo kia

• ty kokso!!! tak mala ako mala, ked sa vymeni 70 ludi, podla mna aj dost velka. co odisli kvoli platu, ci co? 😦

• kvoli platu prostrediu ..celemu tomuto systemu 🙂

• Sponzor fóra
  • no fasa. takze sa nemam spoliehat, ze ostanem pracovat ked tam nastupim, hej? ako vypadal pohovor?

• pohovor ...anglina a nejake skusenosti nechcem ta strasit ale aspon u nas nevzali ani jednu zenu s dietam 😠 su tu same dvacaitky..mozno kia je ina le nemyslim...

• pracovna doba je od 7 do 16,00

• ja osobne som bola na pohovore s holkou po materskej s 2 detmi a nic ..pytali sa jej stale dokola kde da tie deti ekd bude v praci ona ze ma mamu ale oni stale ze ako budu bez nej 😦

• no dík ze si mi povedala. Ved viem, ze nikde neberu zeny s dietatom, alebo dvomi. Tak ja uz pomaly tridsiatka, nie dvadsiatka. O Kia som nezistila este nic. Ale trend je asi rovnaky. Aj ty patris do skupiny dvadsiatok? Anglina a skusenosti su OK, akurat ze mam mimi. 😛

• ja som uz skor k tej 30 😃

• a vzali ta, vidis? vynimka🙂 Kolke narodky oslavujes toho 17-teho, ci 19teho??

• 17 🙂 o dva roky 30 a ty

• ty si ale okolohorucokasova🙂 Vsak napis 28, nee 😃 Ja mam za týždeň 29. takže ma neuveriteľne dobiehaš🙂

• rutim sa za tebou neuveritelne rychlo 😃

• ale ma si nedobehneš!! 😃 V tomto som rýchlejšia!
    No, oni si veľmi rýchlonájdu dôvod , prečo by nemali vziať mamu po MD s malými deťmi. Sú to skety! Kam by tie deti asi tak mala dať? Podľa firmenej "kultúry" asi zavrieť do pivnice, kým je v praci..blbci.

• ani nevrav tu su take tahy ze mi je niekedy z toho 😒

• Sponzor fóra
  • ty muma- a ako si sa dostala na tento chat, planujete svadbu, ci co? Ked nevies, kedy bude🙂 Ja by som uz mala kvakat na konikovi, ci streche - bo uz mam po.

• Muma , ono je to v kazdej firme ..asi. Tazko sa hrabeme na západ, kultura vo firmach je otrasna v porovnani s ich. Ajk ed s pracou mam tak skusenosti pol na pol..najlepsie byt nezamestnaný 😬

• hej planujem najprv tu bola kamoska a teraz ja cize cez nu..bude v juli 5

• teraz som bola v irsku a jeden znamy tam je nezamestnany a dostava viac ako ja na vyplatu 😃

• AA..ze nemas zadane , kedy bude, tak preto sa pytam. TAk podme sa "nezamestnat" do Irska. Kde si bola presne- mesto? Ja Som bola v Londyne a Oxforde.

• ja v corku 🙂

• so Sky, ze? Mali teraz akciu na lety dobru. a len tak, ci po nieco?

• no baby, chvilu vas necham bez dozoru a uz nestiham 😃

• nevadi Zuzu..prebrali sme zamestnania v ZA a okoli- ze pre mamy asi bez sance.

• hej ale my sme kupili uz v au 🙂 guste

• tak to je najlepsie..na ako dlho si bola?

• Zuzka, musím s tebou súhlasiť, chvíľu tu nie som a nestíham čítať 😉 😬

• na 6 dni....baby mi hovorte ja vecer nechodim na net a rano nestiham citat 🙂

• Tak dnes som sa baby vynimocne odtrhla z retaze- lebo malinka bola dobrucka a nechala ma, moje zaltko. a teraz buva. a vy ako?? Murinko- ale nam tie kyticky dlho vydrzia cerstve na tych fotkach, co? 😃

• Violetka, no veru, tá moja nie a nie zvädnúť 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov