Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja uz pomaly koncim v praci, vecer sa tu nedostanem... lebo tatko maluje obyvacku, bola som ho omrknut narychlo, lebo si nebol isty namiesanou farbou 😃

• Zuzi, tak pekný víkend a pekne si oddýchnite na lyžovačke. 😉

• hehe. fifi, uz som sondovala na streche, ci si nedala nááhodou fotky z prerábky..ale nist😞 ja si namalujem asi sama nejaky vzor..uz si robim "navrhy". Murinko, sú tie kvety vobec zive?? 😉

• Sponzor fóra
  • baby, vy ste strasne...az sa hanbim, ze tu s vami nie som castejsie...ale co narobim, ked musim este aj makat? 😞 inac, ste ma baby velmi nepotesili z tou pracou ked mate deticky...ja sice len cakam, tak dufam, ze za tie 3 rocky sa to zmeni k lepsiemu....dnes idem za nasimi na vychod....tak straaasne sa tesim... 😃

• ahoj marcelka
    ja myslim ze vsade to tak nie je ..korejci su extremisti vo vsetkom 🙂
    a tiez dufam ze sa to bude len zlepsovat.
    inak aj ja dnes idem dom..tak ta chapem ako sa velmi tesisssss 😃

• jej, tak stastlivu cestu!! Praca po MD nie je bohvieco, ale nemysli terazn a to! budes sa tak vytesovat zo zdraveho krasneho babatka, ze ta to zaujimat nebude po cele tri roky

• ved hej...dufam ze sa to fakt zmeni....ale k tzm korejcom by som radsej asi nesla...mam ich fakt dost, ked k nam pridu do hotela na veceru...to tam potom pekne vyzera.... 😠

• viem si predstavit 😠

• su humusaci?

• no asi si to viem predstavit, nám vedúci rozpráva, čo sú to za ľudia, bývajú v ich dome. Tak večne počúvame tie sťažnosti... Zrejme to s nimi nie je ružové 😐

• nooo aj tak sa to da povedat 🙂

• hehe- vidim, ze vsetky mate skusenosti bohate, ale nie pozitivne

• ahojte baby..ako si uzivate posledny den v praci tento tyzden?
    ja sa neviem dockat konca 😬

• no pozitívne som zatiaľ na nich nepočula nič, ale veď každý sme nejakí. Možno aj my im pripadávame divní 😃

• prisiel mi manzelik z prace tak sa mu idem trosku venovat...dufam ze tu zasa nepopisete 2 strany 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj lea
    no urcite im divni prideme a vo vela veciach 🙂

• a co komančovia aj oni boli aj my..vlastne jedna cast korei este aj je, nie?

• o kom sa teraz bavite? lebo nemozem precityst celu diskusiu..hladame cosi tu,tak len tak jednym ockom mrkam po vas 😉

• korejci 🙂

• Lea, téma Žiliny číslo 1 😬

• Baby ideem, mangel je vynimocne doma skor ako o 19:00hod a dcera este spi..ideme sa privitat 🙂 Tak ahojte inokedy!!!

• no ta zberba..co viem,tak ich nik nechcel ubytovavat..vsetko pobrali.. 😠 😠
    som rada,ze ich nemam poblizku..stacia mi tu indovia.. 😬

• 🙂 violetka ahojj pekny vikend

• dík, snad bude pekny, ak tato nebude musiet aj na vikend do prace 😢 Tak sa majte krásne, lyzujte, nakupujte, prerábajte..ahojte

• aj ja musim ist..posledna hodina zacala..ale za chvilku hadam pridem.. 😃

• No nejako sa nám to tu zužuje. Ja ešte trčím v práci a ešte asi nejakú chvíľu tu aj pobudne 😐

• murinko aj ja do 16,00 😞

• tak to už máš tiež len chvíľku... Mňa tento víkend čaká písanie písomnej práce k dizertačke. Takže budem mať tiež veselý víkend 😠

• tak super...je to skvela zabava....inaka si to vyzera ze sa pridam k vam clenom zil univ 😬

• ale vážne, to je super správa. Tak predsa to ideš skúsiť, alebo to máš už isté? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.