Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem skusit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak budem držať palce. Potom daj vedieť. To by sme boli istým spôsobom kolegyne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo aspon by sme isli spolu na ples 8-) napisem ti potom ako to skoncilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, na ďalší ples sa znavu chystám, tak potom počítam s tebou ;-)
Odpovedať
som spat..ale len sa chcem rozlucit..lebo ideme si dat caj..a za chvilku to bude za nami..posledny dlhy tyzden.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, pekný víkend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok sme dohodnute na ten ples ;-) tak holky ja sa idem pomaly....majte sa a krasny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekný víkend a uži si to doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a už sa teším na ten ples :-)
Odpovedať
ahojte..tak som si prave docitala vsetko,co ste popisali..a musim povedat,ze ste sa teda riadne cinili,aj ked je piatok :-o :-o :-o fifi..neboj,ja som tiez marcova ;-) a baby,co to mate vo feb..moj brat je tiez februarovy,teraz v nedelu ma..a zo strednej mam niekolko spoluziakov,co su vo feb..jeden sa mi zda,ze 19.2 :-D jani..pridaj fotky z plesu,ze aka si bola pekna ;-) co sa tyka dietata a prace,tak v uk mamicky neostavaju dlho doma,lebo sa to velmi neoplati,takze po troch mesiacoch idu do prace..to iste mam aj ja v plane,az raz bude babo.. :-D si neviem predstavit vypadnut z prace na viac ako rok..to musi byt hrooozne..
Odpovedať
ja mam 29. marca :-D baran jak vysity :-D zajtra ideme do Hateeee jak tesiiiiim, nakupovat :-D to je pri Znojme, nieco ako Pandorf v Rakusku ale mensie a halvne s mensim poctom ludi, konecne nejake nove oblecko sak mam prazdy satnik :-D
Odpovedať
no ja som 18..a to som ryba..ale s velkymi ustami a tvrdohlava ako baran..to tvrdi moja mama.. luko..tak to je super..idete aj cosi na svadbu kupovat? mne by trebalo aspon jednu vyplatu len pre mna..ale vela by som chcela.. :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ho ho ho, tak ja som tiez februarova, tak sa pridavam k vacsine ako sa mi zda. Som Fifi ryba ako ty, asi preto ten podobny vkus :-D No nic, polovicka ma vyvolava, aby som s nim isla pozerat filmik, tak prajem tiez pekny vikend. 8-)
Odpovedať
baby ryby..aj vy ich tak milujete jest? ja mam najradsej kuracie maso a ryby :-D inac..co cinsky horoskop..tak som svina :-D :-p 8-)
Odpovedať
sorry..tam som
Odpovedať
no na svatbu asi nie, to mi potom na jar pokupime :-D skor nejake boticky a oblecko :-) lea ja milujem zeleninu na akykolvek sposob, pizzu a z masa len kuracie a morcacie, kuracie najlepsie po cinsky :-D
Odpovedať
no my musime nakupovat uz teraz,lebo ja nebudem stihat naraz vsetko potom zhanat..a navyse milemu sa nechce kupovat samemu.. =-) morcacie tiez mozem :-) ja mam tiez rada ovocie a zeleninu..hranolky si vynahradzam cestovinami..a po operacii by som ich mohla opat jest castejsie :-D ak to dobre dopadne..
Odpovedať
lea, tak drzim palce, kedy ta budu operovat?
Odpovedať
no to zatial netusim..tu v uk to trva tak do polroka..to vybavenie..a vraj robia 10-16operacii denne tohto typu..
Odpovedať
tak fajn....aspon to dobre zmaknu ;-) robim pracak o Vikingoch...fuuuha, sa aj dozviem nieco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. -- Tak Vás po dlllllhej dobe zdravím. To je Vás akosi veľa februárových?? ;-) Trvalo mi pekne dlho, kým som prečítala všetko to, čo mám zameškané. Ako som pozrela luko už si si vybrala svadobné šaty. Sú skutočne nádhernééé :-) Murinko - aj ja mám za sebou zopár plesov, síce pracovne, ale aj tak to stojí za to. Je to úžasné,ked môže človek vytiahnuť večernú róbu!! :-) My už sme zabývaní v Bratislave, drahý si ešte hľadá prácu, ale snáď je to na dobrej ceste. Čaká ma pracovný víkend, ale teraz som sama doma. Uvarilo som si hrnček jahodového čaju a užívam si to pri PC. Tak ako sa máte?
Odpovedať
ahoj adi..je super ta tu opat vidiet..pravidelne sledujem spravy :-) a v akej oblasti hlada pracu..tej istej co ty..ci nie? nebudes mat dalsi tyzden,ted o dva tyzdne takmer volno?
Odpovedať
ahoj adi ;-) v pravach su skvela, juj, uplny profik si mi pripomenula cajik, idem si aj ja uvarit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Manžel ostáva v rovnakej oblasti ako ja, len s tým rozdielom, že chce ostať moderátorom. Takže to skúša v rádiách. Uvidíme ako sa podarí. Teraz nemám skoro žiadne voľno, ako nová ešte nie som zatriedená na služby, takže ťahám v podstate stále. TEda okrem piatkov a sobôt, čo som mala plesy. V Žiline som bola za celý mesiac asi len 3 dni, keď sa to spočíta. Ale už sme zariadení v Dúbravke, hneď sa inak funguje, keď sme dvaja. Musím povedať, že som veľmi trpela bez polovičky. Ani si neviem predstaviť Lea ako to zvládate byť takto odlúčení.
Odpovedať
no my sme boli najviac odluceni asi tyzden a to uz po 4 dnoch mi faaaakt zacal chybat, ale ked clovek musi, zvykne si na vsetko....
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem luko - to super poteší :-) Ja zbožňujem, keď som takto večer doma v pohode, uvariť si čajík a pomaly srkať. Človeka to akosi vzpruží. Tak kočky, už ste super pokročili vo svadobných prípravách. Tešíte? Luko, koľko bude stáť požičovné šiat? Sú fakt nádherné.. ;-)
Odpovedať
luko..tiez ju sledujes? adi..no ja som si uz zvykla,kedze vsetky moje vztahy boli take..a on sa musel prisposobit..je to tazke,ale nejak prezivame..aspon sa snazime.. sa mi zda,ze maju teraz viac novych ludi v televizii..dufam,ze on si rychlo cosi najde..ked je tak sikovny ako ty,tak urcite.. ja letim v piatok na svk :-D normalne sa mi tomu ani verit nechce,ze je to uz tak blizko..ked pridem v pondelok do prace,tak za chvilku bude stvrtok poobede..
Odpovedať
Profilova fotka
Super Lea, to sa teším, že pricestuješ domov. Určite si všetkým veľmi chýbala a najmä polovičke. Do redakcie nás zobrali 7-mych, keďže sa o 20 minút predlžili správy, ale aj tak máme čo robiť, aby sme to každý deň vykryli. Ste zlaté baby, že sledujete. Ja si to ani nestíham vychutnať - nevidela som televízne noviny normálne doma v papučiach ani nepamätám. Všetko je v tej Blave akési rýchle, od rána do večera je človek v jednom kole. Ale to asi poznáte. Joj, zlatá malá, pokojná Žilinka ;-)
Odpovedať
adka, budu stat 14 tis. som rada, ze sa pacia ;-) no manzelik si urcite najde coskoro pracu, ved sikovni ludia sa v BA nestratia ;-) lea,a no sledujem spravy vzdy ale len tento tyzden som si spomenula, ze vsak ktora je to ta Andrejka... :-D obdivujem vsetkych ktory s takou istotou dokazu stast pred mikrofonom a este aj povedat suvilse a zmysluplne vety...ja z kazdeho vystupenia vzdy stres.... super, ze ides domkov lea, ja som isla najdlhsie po 2 mesiacoh ked som robila au-pair a to le tot vo Viedni ale sla som domov jak z brazilskeho pralesa po pol roku :-D
Odpovedať
noo, verim Andrei, ze v TV to musi ist rychlo, mam pocit ze raz si mala aj dve reportaze v 1 spravach...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?