Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • super..utekaj..ja si pojdem dat sprchu.. 🙂

• halo, je tu dnes niektoooooo? 🙂

• to leatea: dakujem za typ na obchod, butik Katka,uz sme tamdnes aj boli a hned som si aj vybrala. Takze este raz dakujem

• Sponzor fóra
  • ahojte..fifi..ja som dosla z nakupu..len este utekam dole do obchodu cosi kupit

seagul..tak to som rada..a co si si nakoniec vybrala?

• ahojte... 🙂
    fifi.....prerabka je pekna......vydarila sa 😃 Fialova je moja oblubena 😃

• take cervene satky, kratsie s nasuchorenou suknickou. Bol som mnou aj moj buduci manzel a na tychto sme sa zhodli jednohlasne. Dam aj do albumu. Predavacky boli strasne fajn.

• idem aj ja kuknut..ked uz su fotky 🙂

seagul..tak to som rada,ze si spokojna..ja som si tam naposledy kupila dve bluzky..a bola som hrozne rada,ze neboli biele a cierne..lebo som potrebovala cosi farebnejsie 🙂

• a ani ceny nemaju nejake vysoke, celkom sa dalo najst a pacilo sa mi,ze mi ochotne pomahali, niekde som saaj snurovat musela sama a tu sa velmi starali, najpr som sa nepriznala,na co mi cih treba,ale ked sme svorne s priatelom zamietli svetle modely, tak to uz bolo zrejme a tetusky boli take zlate,ze nam zazelali vela stastia pocas skusania i pri odchode. Som velmi spokojna

• peknucke si si vybrala..budes kocka 😉 a preco ste svetle zamietli?

• dakujem
    ani neviem, ja som aj chcela, ale zlatusik povedal, ze radsej nie, aby tam bol rozdiel medzi prepolnocnou nevestou a popolnocnou manzelkou 🙂 A co je neurobim,aby som mu vyhovela. 🙂

• no zaujimavy dovod 😃 ale aj ja budem mat tmave popolnocne..chcem bordove..tak uvidim,co zozeniem.. 😬

• čaute baby!!!

• ahoj violet 🙂 aky si mala den?

• no uslo to..boli sme v BA sa inspirovat nabytkom, ale inak klasika..Obed, trochu upratat a tak. mali sme sa ist kupat, ale mozno pojdeme zajtra. Dnes som sa nie a nie prebrat, tak sme radsej nesli. A ty?

• no ja som rano upratovala,kedze dalsie dve soboty som mimo..potom som sla na nakup a kupila som krsniatku peknu mikinu..hadam mu nebude prilis velka..a stihla som si aj pospat,lebo sa citim slabo..

• Sponzor fóra
  • no- spanok- ten by sa zisiel- v zatemnenej miestnosti bez akehokolvek zvuku. To si viem predstavit ako nadherne prezity den🙂 Lea planujes po svadbe ostat tu, ci odidete obidvaja?

• no ja som si len tak lahla,ze troska oddychnem a zaspala som..
    po svadbe budeme urcite niekolko rokov v londyne..ja tu uz mam pracu,super byvanie..takze mily musi prist..lebo ak chcem vlastne byvanie,tak to nenasporim tak skoro z ucitelskeho platu 😞

• ahojte, 😉

• ahoj fifi..super obyvacka 😉

• dik 😃 snazila som sa rano urobit zopar zaberov, chcelo by to aj nocnu fotku, ked je krasne osvieteny gauc 😉 dorobili sme to o 11tej vecer, do pol jednej som upratovala 😃

• super..takze dnes si oddychovala..
    ja som si kupila ten kufor,aby som mohla letiet v piatok..

• nooo oddychovala.... rano som chytro umyla okno a oprala zaclonu, potom sme sa chceli ist lyzovat, ale svah bol tak hrozne rozbity, ze sme to po prvej jazde zabalili 😠 skoro sme sa dolamali, hrozneeee

• Fifi, to mas teda energie na rozdavanie!! ja som dnes uplne mimo- toci sa mi hlava, boli zaludok, unavena som..dokonca som dnes aj plakala- akasi som precitilvela. Dufam, ze sa manzelikovi nepodarilo vytvorit noveho surodenca pre Kristinku😃

• fifi..no sikovnica riadna..kde chodis na tu energiu? 😃

• fiha fiha Evi, ze by dalsi prirastok 😕 😉 ... inak som dost zlomena..... uf, energia vyprchala kamsi do neznama... v pondelok sa nabijem v praci - v energetike 😃

• hehe- budes aj svietit?? Dufam, ze fiha sa konat nebude..tento rok este nieee🙂 chcem sa spamatat a hlavne ist k moru..

• no ja som sa nadychala nejakych chemikalii..ale ci pomohlo neviem..no robim si jablkovy kolac..mnaam 😛

violet..neboj..mozno mas len stresujuce obdobie..aj sestra..jej doktor povedal,ak schudne,pride o dni..a aj sa tak stalo..takze zas pojeda lieky.. 😬

• Kati, rada si dam jablkovy kolac 😛

• nerozumiem, co si tym myslela o tvojej sestre, ale asi mi uz pomalsie zabera! dahy uspava malu a tusim tam zaspali obidvaja..hlava sa mi toci stale..tlak mam OK..mozno klasicka jarna unava z toho "letneho" pocasia dnes..Apple pie??🙂 Ja mam kupene cesto na strudlu a nie a nie sa k tomu dostat! Co tam vlastne vyucujes lea??

• ja som dnes nevarila 🙂 boli sme na pizzu 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov