Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no ja som sa konecne po takmer polroku dostala k peceniu v londyne 😃

• robim kysnuty jablkovy kolac..tie ich nemusim..
    neucim..ale pracujem v skole..v labaku 😛
    a co so sestrou,ze sa nemusis bat,ze to je len pocasim 😉

• Kysnuté u nás už robieva pomaly len drahý..naučila som ho ich robiť a už to zvláda- tie s ovocím- slivkami, cucoriedkami. Robot vymiesi cesto a je to🙂 Lea ja nai v Londyne byt nemusim a tiz sa dostanem raz za pol roka k peceniu 😃 😃 Co to- v labaku?? Vymslate novu zbran na teroristov v metre?? 😵

• Sponzor fóra
  • tak to nie..pre ziakov chystame veci na hodiny..skoda,ze po tych chemikaliach nie su mudrejsi a lepsi..
    ja hrozne rada peciem..ked budem u mileho,tak zas musim cosi dobreho upiect..mozno vyskusame medovnicky..ze ci ich budeme robit na svadbu 😃

• Evi, kde ty chodis na tie napady 😃 😃 😃

• fifi..no treba chlapa cosi naucit..ja musim toho svojho naucit varit 🙂 aby som mala obcas aj romanticku veceru doma pri svieckach 😛

• fifi, kde by som na ne chodila asi? Do obchodu, to sa da zohnat za par korun🙂 Lea- niektorým to ucenie trva aj cely zivot🙂

• Evi: jasne, tentokrat som nemyslela varenie 😃
    Kati: ja musim tiez mojho naucit, ale chysta mi nejake prekvapko na Valentina, tak som zvedava, co to bude 😃

• no to dufam,tolko nebude trvat..nastastie on ma snahu sa to naucit..tak treba vyuzit prilezitosti 😃

• Fifi: ved ani ja som nemyslela varenie, ale tie napady..ze chodim po ne do obchodu..to bol akoze pokus o vtip.
    Mne asi valentin zase splynie nenapadne s narodkami, kedze su den po sebe. ja uz nieco pre neho mam, ale len taku drobnost. uvidim, ci budem schopna nieco navarit --)

• Evi: ja viem, po 6hod. spanku mi to akosi zle zapina 😃 vcera som mala narocny den, najskor v praci potom doma.... 😉 a co mas pre muzicka?

• ja valentina oslavujem za pc 🤔 ale hadam teda cosi dostanem v piatok,ked pridem..musim ist pozistovat.. 😃

• aaale len takú prkotinu..male cierne prasiatko pokladnicku so srdieckami, klucenku od NICCI prasiatko a Albi pohladnicu. Nepretrham sa!! len aby som zase nekupila viac, ako dostanem..Fifi, 6 hod spanku bol pre mna donedávna nesplnitelny luxus!! spavala som kvoli malej zo zaciatku kazdu noc max. 3 hod, aj to s prestavkami. Tie zvysne som hliadkovala zase ja a polovicka spala. Ale spavat akoze "celu" noc zacala az po 12 mesiacoch. A vy co mate pre polovicky na ten sviatok?

• violet..tak sestra mala klud asi dva mesiace..lebo maly pekne spinkal..a potom zacalo kopec problemov..no uz na konci jula(narodil sa zaciatkom maja) si sla na svadbu bez neho 😛 a celu noc spi od 14mesiacov 😬

• Evi: ja nespavam teda tiez dlhsie, ked pracujem, vstavam o pol siestej rano, ale spat chodim skor.... dnes som isla spat o jednej v noci a rano o siedmej som uz behala po byte 😃 a to ten piatok bol teda iny odveci den... hlavne v praci 😠 takze vravis, ze luxus hej....
    Kati: ja zatial nemam tiez nic vymyslene,... ci ty ano?

• Sponzor fóra
  • no ja som dnes sice bola v obchodoch..ale myslela som len na seba,aby som vobec docestovala 😃 a na maleho..tomu vzdy cosi donesiem..no cez tyzden skocim do obchodu a cosi pozriem..mozno nejaku cokoladu kupim,ako vzdy..taku drahsiu..a nieco na pamiatku..nejaky privesok alebo malickeho plysacika..
    som sa akurat jeho pytala,ze ci v piatok budeme dohanat toho valentina a v stredu sa mi zda,mame 150dni do svadby,tak ci aj to..tak mi napisal,ze mohli by sme si ist sadnut..asi mu musim pripomenut,co mam rada 😬 😃

• no vidis-fifi- aspon bude steda perfektne nachystana na dieta!! ja co som spavala ako sliepka- za tmy oci zavrela a za svitu otvorila som zazivala sok. Chodiaci zombie! ale clovek si rychlo zvykne..hlavne, ked maju deticky koliku brusnu a treba stale mimi rozbalovat z tych 10tich plienok 😃 , masirovat kremikom, kadeco popchat dnu, aby vetriky povolili..a zase zabalit, ponosit, a dookola. Manzel zodral dvoje ponoziek, co ju v obyvke po kocerci cele noci nosil na rukach..a to vazne vravim, ze ich zodral 😃

• violet..tak to sestra tak pochudla,ze az..stale maleho nosila na rukach..a to vsetci potom davali vinu malemu..chuda moje..
    tu v byte mame dieta..je o 10-11 dni mladsie ako sestrino,takze je to super..taka riadna sranda.. 😃

• woooow, tak to ste mali doma veselo.... uf 😬
    Kati: asi to tiez vyriesim niecim sladkym a nejakymi vtipnymi boxerkami 😃

• no ja uvidim,ci schudol cosi..a ak ano,tak mu dam to sladke,ak nie,tak nedostane 😃

• fifi, mne sa boxerky vyminuli minuly rok, nechcem stale to iste. ibaze by nejake tangace, hehe. Tu v SC maju damske aj panske spodare z cukrikov. z takych ako byvali tie "čočky"..ak si ich pamatate. akurat, ze to stoji 500,-!!! za to, ze to schalujes na nom!? heheh. To ho natriem zrovna tak aj slahackou za 50,- 😃 a ak bude dietna , este lepsie🙂 Ale srandujem- dnes idem napr. zase spat prva, hehe. S detmi sa clovek nenudi..ked si uz myslis, ze najhorsie mas za sebou , tak sa sakra mylis🙂 Dnes si tresla hlavku o zem- dost skaredo- smykla sa na kocke, co si 10sekund predtym podlozila pod nohy.

Asi sa uz lucim..idem ku nej do peliešku sa zavrtat. Tak sa majte krasne, peknu dobru noc!!

• violetka..videla som ich tu na anglickej stranke..ale netusim kolko stoja..no maju aj podvazok..tak ten si mozno obstaram 😃
    deti su hrozne..ale zas je s nimi veselo..sestre som posielala minule obrazky a mali pekne hovoril,co ktore zvieratko robi 🙂

• idem aj ja kocky, uz som K.O. bru nocku a pekny zvysok vikendu, ak by sme sa "nevideli" 😃

• fifi..papa

• ahojte krasky 😃

tak my sme vcera boli cely den v CR, vlastne v RAkusku, v Hate na nakupoch, ale bola som total sklamana z vyberu...teda, kto sa oblieka sportovo tak sa moze vyzit,ale lezerna elegancia tam teda dostava na frak 😒

...nakoniec si drahy kupil rifle v Levis a triko, ja som si kupila bielu romanticku bluzocku, cierne balerinky va veeelmi zaujimavom opatku (vagabond), v Hilfigerovi jedno cierne tricko s napisom, strasne dobra latka, cierne rifle (mamina ich len musi troska skratit) a najvacsiu radost mam z bluzocky Calvin Clein...sme tam zabludili len nahodou, lebo vsak ceny...ale mali super zlavy, tak nekupte to 😃 inak vyber niiic mooooc 😐 a este som si kupila taku sportovo elegos kabelku.

na svatbu nic.

• luko..no tak ja by som si asi vedela vybrat..lebo mam radsej sportove 😃

• lea to by si tam mohla byt cely den a kupovat a kupovat - nike, reebok, puma, adidas .....a skvele ceny 😉

• jooj..to by som rada..lebo mam pocit,ze anglicania moc toho nemaju 🤔

• no v hate sa da nakupit, je to nieco ako Pandorf, len je tam podstatne menej obchodov a hlavne podstatne menej ludiiii 😃 sportove sa tam da super nakupit

• no niekedy v buducnosti tam urcite zavitam..teraz musim mysliet na svadbu 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov