Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
jezis baby ja sa tak tesim s nou! ze plakala ako decko..ona uz bola vydata, ale nevyslo jej to, manzel ju opustil, ked cakala dceru, a nasiel si inu, ktorej urobil dve dalsie deti. Hned po narodeni sa rozviedli. Okradol ju o peniaze, nejake zariadenie bytu, sem- tam ju udrel..a o malu absolutne nemal zaujem, ani neplati nic..A je hladany policiou za dake podvody. Super vyber!! Dufam, ze s tymto to vyjde!! LUKO diky..ty inak vypadas v tych satach v albume uplne inak, ako na tejto v nicku..dosst ma to matie..nikdy neviem, ktora si:-)
Odpovedať
a co to bolo?
Odpovedať
ja idem robit kuriatko na fazulovych luskoch s hraskom na olivovom oleji, a ryzu- polievka je uz dovarena..a este jablkovu strudlu
Odpovedať
lea opekane kuracie stehna na sampionoch a spargli...ale nemala som sampiony a dala som huby, to bol asi ten problem, bolo to nasladle, to tou sparglou, tu milujem,a le v tejto kombinacii to bolo desne :-D violetka, tak ja som myslela, ze sa podobam, ved rozdiel vo fotkach je nejake dva mesiace :-D dobre ze ma kamoska konecne poriadne chlapa, neznasam take typy ako jej byvaly ]-(
Odpovedať
no ty si sikulka vio :-D ja polievku nevarievam, iba obcas na veceru, ale ked budeme mta deti, tak asi zacnem :-N a piec zacnem ked priatel zhodi, a riadne, dovtedy ma smolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ste sa tu rozbehli kocky :-D
Odpovedať
tu strudlu by som si aj dala :-D musim milemu povedat.. :-D polievku som varila konecne kuraciu..lebo sackove by som nemala na tie moje problem..ale obcas si ich dam.. luko..a kedy sa chysta zacat?moj uz cosi zhodil,ked som prec :-D
Odpovedať
no- pozri ja nepeciem kolaciky stale..iba velmi zriedkavo..manzel tiez potrebuje zhodit,ale nedari ds mu vobec..pri mne nabral:-) dobre mu je:-) Plievky musime robit prave kvoli malej..zeleninkovo- maskove..ona to rada papa Tie fotky sa mi moc nepodobaju:-)
Odpovedať
violet..ved kazdy by mal jest polievky..su dobre na precistenie zaludka ;-) ahoj fifi..ako vikendujes?
Odpovedať
ahoj fifi..baby, ja pijem vinecko porpi vareni apisani astrazeni malej....dufam, ze nebude poznat, hehe :-D
Odpovedať
violet..aj ja by som si dala..uz som dlho nemala.. =-)
Odpovedať
violet, tak tomu sa hovori sprijemnenie si domacich prac :-D to musim aj ja zaviest, ej keby ze nemam este pracu taks i hned ulejem :-D :-D ale este do skoly robim :-| fifi ahoooj :-) ja polievky papam cez tyzden ale vcera sa drahy preriekol, ze on NIE, takze od buduceho vikendu povinne polievkujeme :-D lea, tak to com zvedava ked PAN zacne so zhadzovanim, ale musim vyhrabat cislo na jedneho doktora, on sa specializuje na manazerov, takze ho tam asi objednam, potrebuje vyssiu autoritu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko..treba mu viac pohybu a mensie porcie..a vela ovocia a zeleniny.. ja som nechapala,ako sa moj dal zlanarit na zdravsiu stravu :-o :-o :-N
Odpovedať
baby..ja som mu objednala ALOE gel za tri litre a nezhodil ani cent..ajk ed vyzera zdravsie - plet, vlasy, koza..a ma viac energie. Pijem Tokajske..robim chute?
Odpovedať
vio, ja tiez na travenie aloe a nejaky caj za 2tis. :-D pre PANA :-D lea, ja uz mam vsetko nastudovane od A po Z, on sa stravuje zdravo vice mene po roku snahy mojej,ale problem je ze az od siestej vecer. moze sa podakovat aj svojej mame za to ze vyzera ako vyzera (to mu povedal jeho najlepsi kamarat, ja som si to len tisko myslela). ake potraviny kupujem, ako varim a pod. to by som mohla prednasku napisat. ale on ma slabu vydrz :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tokajskeeeeeee :-p chystam sa do divadla, takze vas opustam, pekny vecer
Odpovedať
violet..ja si kupujem cinsky caj za 4stovky a moje percento tuku ide dole :-) je to antilipidny caj..a som s nim spokojna..musim doma skontrolovat,kolko tukov mam teraz.. luko..no pokial to on nechce,tak sa mozes aj roztrhnut a nic s tym nespravis..vlastne skusenosti..preto sa neprosim tam,kde to nema zmysel..
Odpovedať
no fifif..tak si uzi gunagu!! tokaj mnam, ci fuj?!
Odpovedať
fifi..aj ja chcem ist :-N
Odpovedať
fifi uzi si ;-) lea presne ako si napisala. pocuj, aky je to cajik? ja by som si ho tiez objednala :-D on marca mam cvicenie takze snad konecne tie moje ochabliny dostanu nejaky tvar :-D
Odpovedať
neviem,ci poznas firmu tiens..oni sa venuju cinskej medicine..maju sice vyrobky drahsie..ale su fakt dobre..
Odpovedať
nepoznam da sa objednat cez net?
Odpovedať
no najlepsie,ked si tam registrovana..ale ak chces mozem zistit,ci budu mat..a mozem ti to dat poslat..tak som davala jednej babe posielat masazny pas..
Odpovedať
ok, ten cajik vyzera zaujimavo :-)
Odpovedať
napisem jej teda.. ;-) a mozno by som vzala hned jeden pre mna..kde byvas v soboty?
Odpovedať
v soboty vacsinou v BA, tak raz za dva mesiace na Kysuciach :-D
Odpovedať
lebo 23.2 to je v sobotu letim naspat..takze budem v blave..
Odpovedať
nooo to budem asi v BA :-D to by som mohla zbehnut ak budes na letisku alebo neviem kolo budes mat casu pojdes aj do mesta?
Odpovedať
no budem urcite na vlakovke..lebo pojedem vlakom..a v meste asi nebudem..vacsinou nechodievam..
Odpovedať
ok tak skocim tam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?