Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ti dam este vediet..idem jej napisat mail..

• OK 🙂

• co planujes teraz vecer?

• Sponzor fóra
  • som pozerala IT crowd a teraz asi uz spat 😉

• pekne sny teda 😉

• podobne, pa pa 🙂

• ahojte
    luko prosim ta ako sa vola ten salon v cz co si raz o nom pisala....zabudla som 🙂

• ahoooojte
    muma: dik za fotky - bolo tam skvele 😛 super zabery

• nemas zac este aj nejake budu poslem 🙂

• 😉 😎

• muma, neviem, asi 5 ich je tam - naive, orfea, salon bella, evanie...

• bella....ok 🙂

• tak hlavne ze bol medzi nimi 😃

• 😃 ..a ty si uz rozhodnuta pre tie z ba...ci este spekulujes? 😉 ja stale spekulujem

• nie nespekulujem 🙂 ale ked pojdem vybavovat zavoj tak mozno este psokusam, ktore som neskusala 😃

• Sponzor fóra
  • caute zeny!! tak co? Manic Monday?? Ja pohodka celkom..

• ahojte..u nas v praci su ludia akysi chorlavi...tak sa od nich snazim drzat co najdalej, aj ked sa to niekedy neda....ale inac je celkom fajn...aj slniecko nam vyslo.... 😉

• no veru, daj pozor!! ja som mala anginu vtedy s bruskom, ale dobre to dopadlo, lieky zabrali a mimi bolo OK. Prave si kreslim navrh spalne a detskej a rozmiestnenie nabytku v nich.

• ahoj marcelak a uz vies co to bude?

kamosky cakaju obe chlapov 🙂

• muma...bola som sice minuly tyzden na sono ale mi este nevedela povedat, co to bude...ale ja si tiez myslim ze budeme mat chalana...vies, z manzelovej rodiny vedia robit len chalanov...ale to mi vadit nebude... 😉 😃

• ahojte baby..som tu na chvilku..sa mi to pekne krati..v piatok uz letim.. 🙂

• ahoj lea tak sa isto tesis....ozaj to stretko bude:? 🙂

• No lea to uz mas za chvilku, ved tie tyzdne letia ako voda. 😉

• Aj tak ta obdivujem, ze to tam tak sama zvladas. Mne zlatik odisiel dnes na tyzden na sluzobku a uz teraz je mi smutno 😦

• hi, tiez si neviem predstavit, ze by som bola od milacika tak dlho prec 😞 sme spolu stale, jedine, ked mam nejake skolenie 2dnove, tak sme mimo 😃

• No mne hovorte o tom, aké to je byť bez drahého. My sme spolu každý deň takmer 24 hodín. A keď niekedy musí ísť na dlhšie preč, tak už mi hneď chýba a to stačí, že ide na 2 hodinky do mesta alebo na jeden deň na služobku 😬

• čaute baby!

• ahojte..tak uz som doma..
    no je to tazke..ale mam niekolkorocnu prax so vztahmi na dialku..takze to zvladam celkom dobre..len on moc nie..ale to sa spravi casom..
    poslednu dobu som dost zdeptana zo zdravotnych problemov,takze moc nemyslim na to,ze nie je pri mne..

• lea, a co ti je?? pochopila som, ze nejake zazivacie tazkosti..

• no okrem zlcnika sa mi cosi objavilo pod uchom..netusim,ako dlho to tam mam..no boli ma z toho jedna strana hlavy a krku..dostala som na to lieky na uvolnenie svalstva,no to mi pripada ako paralen na zlomeninu..len netusim,ci to tam bolo,ked som tie lieky dostala..musim v piatok skocit za doktorkou,dufam,nebudeme meskat..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná a spoločenská obuv,ktorú si navrhnete podľa seba.Už od veľkosti 32-44.Topánky, obuv, všetko aj s úpravou na želanie.SR - ČR
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.