Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ti dam este vediet..idem jej napisat mail..
Odpovedať
OK :-)
Odpovedať
co planujes teraz vecer?
Odpovedať
som pozerala IT crowd a teraz asi uz spat ;-)
Odpovedať
pekne sny teda ;-)
Odpovedať
podobne, pa pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte luko prosim ta ako sa vola ten salon v cz co si raz o nom pisala....zabudla som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte muma: dik za fotky - bolo tam skvele :-p super zabery
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zac este aj nejake budu poslem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) 8-)
Odpovedať
muma, neviem, asi 5 ich je tam - naive, orfea, salon bella, evanie...
Odpovedať
Profilova fotka
bella....ok :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak hlavne ze bol medzi nimi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ..a ty si uz rozhodnuta pre tie z ba...ci este spekulujes? ;-) ja stale spekulujem
Odpovedať
nie nespekulujem :-) ale ked pojdem vybavovat zavoj tak mozno este psokusam, ktore som neskusala :-D
Odpovedať
caute zeny!! tak co? Manic Monday?? Ja pohodka celkom..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..u nas v praci su ludia akysi chorlavi...tak sa od nich snazim drzat co najdalej, aj ked sa to niekedy neda....ale inac je celkom fajn...aj slniecko nam vyslo.... ;-)
Odpovedať
no veru, daj pozor!! ja som mala anginu vtedy s bruskom, ale dobre to dopadlo, lieky zabrali a mimi bolo OK. Prave si kreslim navrh spalne a detskej a rozmiestnenie nabytku v nich.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marcelak a uz vies co to bude? kamosky cakaju obe chlapov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
muma...bola som sice minuly tyzden na sono ale mi este nevedela povedat, co to bude...ale ja si tiez myslim ze budeme mat chalana...vies, z manzelovej rodiny vedia robit len chalanov...ale to mi vadit nebude... ;-) :-D
Odpovedať
ahojte baby..som tu na chvilku..sa mi to pekne krati..v piatok uz letim.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea tak sa isto tesis....ozaj to stretko bude:? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No lea to uz mas za chvilku, ved tie tyzdne letia ako voda. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tak ta obdivujem, ze to tam tak sama zvladas. Mne zlatik odisiel dnes na tyzden na sluzobku a uz teraz je mi smutno 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hi, tiez si neviem predstavit, ze by som bola od milacika tak dlho prec :-( sme spolu stale, jedine, ked mam nejake skolenie 2dnove, tak sme mimo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No mne hovorte o tom, aké to je byť bez drahého. My sme spolu každý deň takmer 24 hodín. A keď niekedy musí ísť na dlhšie preč, tak už mi hneď chýba a to stačí, že ide na 2 hodinky do mesta alebo na jeden deň na služobku :-N
Odpovedať
čaute baby!
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma.. no je to tazke..ale mam niekolkorocnu prax so vztahmi na dialku..takze to zvladam celkom dobre..len on moc nie..ale to sa spravi casom.. poslednu dobu som dost zdeptana zo zdravotnych problemov,takze moc nemyslim na to,ze nie je pri mne..
Odpovedať
lea, a co ti je?? pochopila som, ze nejake zazivacie tazkosti..
Odpovedať
no okrem zlcnika sa mi cosi objavilo pod uchom..netusim,ako dlho to tam mam..no boli ma z toho jedna strana hlavy a krku..dostala som na to lieky na uvolnenie svalstva,no to mi pripada ako paralen na zlomeninu..len netusim,ci to tam bolo,ked som tie lieky dostala..musim v piatok skocit za doktorkou,dufam,nebudeme meskat..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?