Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • vazne kolegovia?? no toto..vsak dnes sa uz ani inde nadezoznamovat..my sme s manzelom tiez byvaly kolegovia 😃

• 😃 ani nevies ako ta chapem ..ja som si povedala to iste ak nejadem pozemoka alebo dom tak kupujem byt..uz nemam na to nervy 😦

• baby- ja uz som aj prestala na cely rok vsetko planovat..bo som videla, ze sa to nikam nehybe. Ale teraz..akosi ma chytila druha vlna a vybavujem od pocitaca vsetko🙂

• Sponzor fóra
  • No my sme sa zoznámili v úplne inej práci. Sem sme už nastupovali na brigádu ako priatelia a následne sme tu začali pracovať. 😃
    Na pozemky už nemám žiadne nervy. Ešte len hľadáme a už je tu kopa problémov. Čo potom bude, keď sa už dáme do kúpy vybavovania stavebného povolenia 🤔

• ved to byt je menej problematicky ale zase nemas zahradu, taky priestor a tak 🙂

• no má to kopu výhod aj nevýhod. Pri byte to už máš postavené a máš pokoj. Ale zase dom si urobíš, aký chceš a máš záhradku a súkromie. Ach keby to nebolo také ťažké 😐

• ale ja stele verim ze tie svoje domceky niekde najdeme alebo postavime 🙂

• tiez by som chcela byt taka optimistka🙂 Ale treba verit!

• neviem ci optimistka alebo zufala 🙂

• Skôr asi zúfalá 😬 No ja tiež stále dúfam, že niečo nájdeme. Radšej by som bývala vo svojom domčeku, aj keď som vyrastala v paneláku

• ahojte baby..tak uz som doma..konecne..ale bola som na nakupe..treba cosi do cesty.. 😬 sa normalne tesim..a moj volny cas sa zaplna a zaplna.. 😬

• ahojte 😃
    lea supeeeeeer za chvilu si v SVK 😉
    ja som sa dnes bola potesit, ze investujem do svojej kraaassy a kupila som si lesk na pery, tak som vyvalila 400sk, no nech urve 😃 ale dostala som 30% zlavu na dalsi lubovolny vyrobok, tak rozmyslam, ze by sa hodila spirala, lebo ta moja je uz vysusena jak Sahara 😃

• no ja mam tolko toho nakupeneho..minule som si kupila spiralu..je u sestry..a takmer to nepouzivam..ale prinutim sa,ked budem na svk 😃
    zajtra si oddychnem podvecer a potom o druhej rano asi budem vstavat a cestovat 😃

• no to ja bez spiraly mam oci ako mucha puk 😃
    ja zas lesk moc ee, ale tento je fakt super, vydrzi a nemam pocit zlepenych ust, len to ma nevyhodu, sa nemozem bozkavat 😃

• no ja na pery tak akurat pomadu..ale mam vselijake lesky,ktore sa mi automaiky dostavaju na vlasy 😃 takze sa mi aj vlasy trbliecu 😬 mihalnice mam dostatocne huste a velke..ale uz som si dlho nic nekupila,tak som si povedala,ze treba zas minut nejake peniaze.. 😃

• Sponzor fóra
  • jej lea, tak tie mihalnice ti zavidim 😵

• aspon si ich mozem kedykolvek vysklbavat 😛 😃
    no to bude asi tym,ze mam tmavsie vlasy..

• Čaute baby ,neviete nahodou o neakom dobrom fotografovi v Žiline 😉 diki

• caute..dari sa?

• ahoj violet..celkom to ujde..ked sa mi to uz krati 🙂 co ty?

dudko..nemam potuchy..

• dudko ja viem jedneho z Cadce 😃 poslem ti ho v ss

• luko diki moc
    😉

• nemas zaco 🙂

• ahojte

• ahoj fifi..aky bol den? 🙂

• Kati: dost brutalny, som rozbita... 😞

• a co si robila?

• inak vitaj doma 🙂 skoro som zabudla
    dnes sme mali kopu stazovatelov a odpojenych odberatelov, ktorych som musela ukludnovat 😠 takze som si kadeco vypocula... navyse najblizsie dva tyzdne nie som na svojom pracovisku, mam "pracovnu misiu" na obchodnej kancelarii, tak ziarim nadsenim 😠

• este nie som 😃 az v piatok 😎
    no nezavidim..my sme boli dnes naposledy so ziakmi..tak super..uz chcem piatok rano..ked budem sediet v bude na letisko..to je taka celkom prijemna cesta..

• aha, vidis, akasi som mimo 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov