Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • anooo, milujem tu knihu, ked som ju kupovala niekomu posledne, tak som ju citala pri cakani na vlak a som sa nad nou chcechtala...sa to nedalo ovladat 😃

toto je vizas a nevesta podla mojich predstav:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1142353&vReferer=

• pozerala som ich album..suprove fotky 🙂
    ja som tak minule citala nejaku anglicku blbost na letisku..a som sa riadne chechtala 😃 😃 😃 si museli o mne mysliet ludia svoje 🤔 😕

• lea, ona vyzera presne tak ake su moje predstavy, krasne saty, dlhy zavoj spanielsky alebo podobneho typu, vlasy nahladko, ziadna korunka, celenka, skratka tak si predstavujem aj seba, uvidime, ci mi pojde, halvne ten uces, zavoj uz mam odskusany 🙂

• Sponzor fóra
  • este aj topanocky ma s otvorenou spickou, ake chcem 😃
    len teda muza ma troska ineho ako ja mam 😃 😃 😃

• no ja si necham urcite rozpustene vlasy..a uz rozmyslam,aky zavoj by som si mala obstarat..no to by som mala riesit,az si budem naisto so satami 😬 😃

• no rozpustene sa mi strasne pacia, len tolko mi zas vlasy nedorastu 😞

• ake dlhe vlasy mas?

• po bradu....a kedze dva emsiace neprefarbovane, tak som si vypocitala podla odrastov, ze kolko mi dorastu 😃
    no na druhej strane tie saty maju taky krasny vystrih vzdadu, ze by bolo skoda ho zakryvat, rozmyslam aj o tom, ze na hostine dam zavoj dole a kupim si nejaku celenku

• a co tak nejaky pricesok?

• ano, ved to bude asi nevyhnutne....

• a aku farbu vlasov chces mat? 😃

• takuto:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1133661&vReferer=%2Fphotos%2Fluko
    😃
    nie trocha menej, taku aku mavam, medenu, len teraz uz je vyblednuta, uvidim, co vymyslim s mojou dvornou kadernickou 🙂

• tak ta sa mi moc paci..tiez by som brala cosi vyraznejsie 😃

• ja som bola blond asi 4 roky,a le stacilo, hodim potom foto do albumu pre porovnanie 😉

• dobre..ja mam vzdy tmave..a najnovsie davam melir..ale uz som mala zlto-cerveny melir 😃

• Sponzor fóra
  • melir je fajn, ked je dobre spraveny, tak ozivi 😉

• no uz som si pozrela ten rozdiel 🙂

• celkom skok 😃 ale ja som pred blond mavala taku farbu, takze pre mna ani nie

• nahodou zmena ozivi 🙂 😉

• dobru nocku 😉

• pekne sny 😉 papa

• Dobre povalentinske ranko 🙂 Este vsetky spite? Lea ty uz dnes letis domov, ze?

• ahoj aky bol valentin 🙂

• Ale osamoteny, lebo drahy bol cely tyzden na sluzobke, tak si to vynahradime az dnes. A u teba?

• ja som tiez bola kvazi sama lebo drahy bol dlho v praci tak sme sa boli len prejst 😉

• No ale aspon cosi, ja som si vecer veru aj poplakala, tak mi bolo smutno. Ked clovek cely den odvsadial pocuva, aky je ten den vyznamny, tak mu to neprida 😞

• aaale peta, den ako kazdy iny, my sme pracovne vytazeni sdrahym, tak sme sa len obdarovali a urobime si pekny vikend 😉

• my tiez cez vikend lebo mam aj narodky 😬 tiez sme to nejak neprezivali..robia z toho len velku reklamu 😃

• muma, super, tak gratulujem 😉
    skoda, ze to prehanaju, pritom tento sviatok ma velku tradiciu, vsak kult sv. valentina bol na slovensku uz davno pradavno, a tou komercionalizaciu vsetko pokazia 😠

• luko dakujem.... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov