Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
anooo, milujem tu knihu, ked som ju kupovala niekomu posledne, tak som ju citala pri cakani na vlak a som sa nad nou chcechtala...sa to nedalo ovladat :-D toto je vizas a nevesta podla mojich predstav: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
pozerala som ich album..suprove fotky :-) ja som tak minule citala nejaku anglicku blbost na letisku..a som sa riadne chechtala :-D :-D :-D si museli o mne mysliet ludia svoje =-) :-.
Odpovedať
lea, ona vyzera presne tak ake su moje predstavy, krasne saty, dlhy zavoj spanielsky alebo podobneho typu, vlasy nahladko, ziadna korunka, celenka, skratka tak si predstavujem aj seba, uvidime, ci mi pojde, halvne ten uces, zavoj uz mam odskusany :-)
Odpovedať
este aj topanocky ma s otvorenou spickou, ake chcem :-D len teda muza ma troska ineho ako ja mam :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja si necham urcite rozpustene vlasy..a uz rozmyslam,aky zavoj by som si mala obstarat..no to by som mala riesit,az si budem naisto so satami :-N :-D
Odpovedať
no rozpustene sa mi strasne pacia, len tolko mi zas vlasy nedorastu :-(
Odpovedať
ake dlhe vlasy mas?
Odpovedať
po bradu....a kedze dva emsiace neprefarbovane, tak som si vypocitala podla odrastov, ze kolko mi dorastu :-D no na druhej strane tie saty maju taky krasny vystrih vzdadu, ze by bolo skoda ho zakryvat, rozmyslam aj o tom, ze na hostine dam zavoj dole a kupim si nejaku celenku
Odpovedať
a co tak nejaky pricesok?
Odpovedať
ano, ved to bude asi nevyhnutne....
Odpovedať
a aku farbu vlasov chces mat? :-D
Odpovedať
takuto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-D nie trocha menej, taku aku mavam, medenu, len teraz uz je vyblednuta, uvidim, co vymyslim s mojou dvornou kadernickou :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ta sa mi moc paci..tiez by som brala cosi vyraznejsie :-D
Odpovedať
ja som bola blond asi 4 roky,a le stacilo, hodim potom foto do albumu pre porovnanie ;-)
Odpovedať
dobre..ja mam vzdy tmave..a najnovsie davam melir..ale uz som mala zlto-cerveny melir :-D
Odpovedať
melir je fajn, ked je dobre spraveny, tak ozivi ;-)
Odpovedať
no uz som si pozrela ten rozdiel :-)
Odpovedať
celkom skok :-D ale ja som pred blond mavala taku farbu, takze pre mna ani nie
Odpovedať
nahodou zmena ozivi :-) ;-)
Odpovedať
dobru nocku ;-)
Odpovedať
pekne sny ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre povalentinske ranko :) Este vsetky spite? Lea ty uz dnes letis domov, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aky bol valentin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale osamoteny, lebo drahy bol cely tyzden na sluzobke, tak si to vynahradime az dnes. A u teba?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez bola kvazi sama lebo drahy bol dlho v praci tak sme sa boli len prejst ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ale aspon cosi, ja som si vecer veru aj poplakala, tak mi bolo smutno. Ked clovek cely den odvsadial pocuva, aky je ten den vyznamny, tak mu to neprida :-(
Odpovedať
aaale peta, den ako kazdy iny, my sme pracovne vytazeni sdrahym, tak sme sa len obdarovali a urobime si pekny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez cez vikend lebo mam aj narodky :-N tiez sme to nejak neprezivali..robia z toho len velku reklamu :-D
Odpovedať
muma, super, tak gratulujem ;-) skoda, ze to prehanaju, pritom tento sviatok ma velku tradiciu, vsak kult sv. valentina bol na slovensku uz davno pradavno, a tou komercionalizaciu vsetko pokazia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luko dakujem.... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?