Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no treba sa zacat zaoberat dalsimi vecami :-D :-D :-D
Odpovedať
jaj ani nehovor.....teraz mam taky utlm caka na jar a prival novej energie :-D
Odpovedať
no my musime stihat uz teraz,lebo potom trebapozyvat na svadbu..takze mozno este budeme tlacit teraz oznamka.. =-)
Odpovedať
my este enviem, cio to bude v turzovke alebo v bytci, mame zatial predbezne dohonutu turzovku a cakame na vyjadrenie povazskeho muzea, ci to bude moct byv sobasnom palaci... dobru nocku ;-)
Odpovedať
jasne..tak obzerajte oblecenie pre neho a obrucky..a pohare,ak este nemate..ak chcete podbradnicky,tak aj to mozes uz teraz zhanat :-) pekne sny ;-)
Odpovedať
ano lea, ale zacnem tak v marci, co uz je na skok :-D u nas teraz ovorili pozicovnu spolocenskych siat a veru pojdem pozriet, nie len na svadbu,a le aj na jednu ofi firemnu akciu, nieco ako odovzdavanie cien najlepsim, a po minulej skusenosti, ked som prelozila koli kotnikovym topankam vsetky velke nakupne centra a hroza - samozrejme c.37 nemali, alebo mali na nenormalnych opatkoch alebo za nenormalne ceny, nakoniec som kupila u nas Vo Vrakuni presne podla mojich predstav :-) takze som zvedeva na tie saty
Odpovedať
ahoj..tak ja som dnes v polsku videla suprove spolocenske saty..hned by som si kupila :-N
Odpovedať
lea, ake???? a za kolko??? lebo my by sme tiez chceli ist kuknut :-D
Odpovedať
ja ale saty budem riesit az tak o 2-3 mes.
Odpovedať
tak som nasla riesenie pre moje kratke vlasy, tetno uces ma total dostal, az som zacala uvazovat, ze budem na svadbu blond :-D ale nie, uz nikdy vice,a le uces by mohol byt, ak nebude hladky http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
tetno by sa mozno k satam hodil lepsie: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, je tu niekto?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte..tak som konecne doma..a este nejake povinnosti musim spravit.. :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cau Kati, a kde si sa tulala? :-) co musis spravit?
Odpovedať
no boli sme na tom veltrhu a na navsteve..a este ma caka nejaka praca..a musim nejake papiere kuknut..rano utekam ku doktorke a poobede uz cestujem domov =-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha nie som v obraze... na akom veltrhu? svadobnom ? a kde? :-) k lekarovi ides kvoli zaludku?
Odpovedať
ano..tento vikend bol v banskej..tak sme sli :-) ale bolo tam toho hrozne malo.. :-N no musim doktorku trocha rozculit..okrem toho zlcnika mam este nejake tie bolesti pri ucho..takze nech sa stara.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takze ste nic nevybrali? :-. urobis aktualizaciu na stretko? co mas s uskom?
Odpovedať
no kupili sme zavoj a krasny tanier..odfotim,az budem mat normalnu moznost..no to bude mozno az v piatok..mam toho prilis vela.. ale mali super vyber obrucok a aj z poharov sa dalo vybrat..tiez vselijake vyzdoby.. no cosi som si nasla pri uchu a z toho ma boli cela jedna strana hlavy ]-( naposledy mi dala lieky na uvolnenie svalstva..no nepomohli =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej zavoj, super a aky? :-) tesim na foto aj aktualizaciu stretka, budem sa snazit byt na nete popoludni... dufam, ze ten stvrtok (alebo streda) platia 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja len tak na skok...konecne o chvilu koncim v praci a zajtra uz cestujem k nasim na vychod...sa tesim...len skoda, ze nepridem na to stretko....aj ja som zvedava na ten zavoj lea ;-)
Odpovedať
luko..tak okolo 3t..ale myslim,ze boli aj lacnejsie.. fifi..no napisem zajtra na obed zhruba info..ale zoznam nebum robit,lebo uz nestiham..v utorok mozem od segry napisat prispevok so zoznamom..pripadne v stredu vecer vytvorit provizorny,kedze tu nemam svoj pc
Odpovedať
no zavoj je 100cm.. stretko bude vo stvrtok o piatej..a mala by prist aj segra s malym..na chvilku..takze tam ani ja dlho nebudem moct byt :-( normalne ma stve,ze nic nestiham..tolko behaciek mam ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ok, dohodneme cez tyzden, tesim na tie, co pridu .... Marcelka - skoda, chcela som si "pohladkat" brusko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fifi...nebud smutna...ja si ho pohladkam aj za teba ;-) niekedy na buduce...potom ked ma uvidis ma asni nespoznas, lebo budem mat pred sebou baloooooon... :-D teraz mam len taky mensi ale uz sa to na ten balon zacina podobat.... ;-)
Odpovedať
no skoda..by si si zacvicila na segrinom :-D fifi..v stredu sa na to pozriem..mam toho fakt vela a este aj mily maka ako fredka tento tyzden :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....lea dik za gratulaciu aj ja siom si kupila v bb na veltrhu zavoj :-) a vankusik na obrucky..ale fakt to bolo male
Odpovedať
tak vam zavidim ten zavoj, u mna to bude teda hladacka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko inak som videla tvoje saty nazivo a su fakt krasne ....nemusis uz hladat ine :-) aj ked to cloveka laka
Odpovedať
vdaka ;-) ja uz len budem hladat zavoj :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?