Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • mali krasne spanielske dlhe cipkovane... 😉

• ja som si tiez taky ..ale su z ba z nicole tak isto najdes aj ty taky 🙂
    a saty budem mat madeiru to tak vyzera zatial

• muma madeira je prenadherna, kebyze mi nebola volna hore, tak ma ukecaju na nu 😉

ano ja chcem dlhy spanielsky ale bez olemovania, taky co som si skusala stal 5tis. tak tolko nedam 😕

• Sponzor fóra
  • mne sa zase pacili tie tvoje len ich nemali ked som ja skusala 🙂 ved to ze su drahe 😦

• ja somvidela 🙂 aj nemesis aj nectar v ziline boli pekne ale tieto co mas sa mne zadaju take zaujimavejsie

• nemesis som videla na jednej kocke, vyzeraju lepsie ako na figurine 😉
    vdaka, som spokojna 🙂

• ja som skusala nectar a spekulujem ci ten alebo madeira ale asi skor madeira 🙂

• muma nectar je nadherny, tiez som ho videla na jednej kocke, bol krajsi ako na mne, mna rozsiroval.
    madeira je tiez super, tak skvostna, takze sa rozhodni tak pocitom, k comu ta viac taha 🙂

• asi to bude na poslednu chvilu to vidim 🙂 skoda ze neprides na stretko prebrali by sme to nazivo 😃

• ano skoda 😞 este keby bolo stretko v piatok, tak by som si vzala volno, ale dva dni by bol asi los problemos

• ahojte baby..tak ako to vyzera so stretkom vo stvrtok o piatej? 🤔
    ja budem teraz mimo do stredy poobedia..ale potom si to skontrolujem..ak sa mi podari,tak uz zajtra mrknem..
    za hodinku odchadzam na vychod 😬

• ahoj ja s tym ratam okrem piatka mi je to jedno----aky zavoj si sim kupila 🙂

• muma..metrovy dvojvrstvovy..taky sa pacil milemu..tak som ho kupila..

• ja som si tiez vysivany 🙂

• ja nemam vysivany..zvolila som bez lemu..ale mam ho pod zadok 😃

• Sponzor fóra
  • dobre baby..musim ist..majte sa tu pekne..zas sa ozvem..

• ja chcem dlhyyyy bez lemu 😃 😃 😃

• ahojte, je tu niekto? 🤔

• ahojte kočky 😃

• vy ste sa tiez vcera venovali, ze ste tu neboli? 😃

• ahoj 🙂

• No dnes ste ranostajky 😃

• ja vstavam 5:45 😠

• ja uz 5:30 😦

• aj tak vas predbehnem ja 5:20 😒 Ja len ze sa tu tak skoro nikdy ani nepozeram, lebo som myslela, ze malokto musi chodit tak skoro do roboty ako ja 😦

• ja mam prvy budik 5:30, ale vstavam az na druhy 5:45 a v psolednom case az na treti 5:55

• No ja musim vstat bez toho aby som o tom premyslala, lebo uz by som sa asi vobec nezobudila az okolo osmej 😬

• ahojte babky,
    vedeli by ste mi poradiť dobrú pekárku v okolí ZA, ktorá pečie na svadbu?

• jej, no neviem, nam to vybavuje mama, je niekde z okolo Turzovky, mozem sa popytat

inak ja by som zas potrebovala poradit, kde v ZA pecu dobre torty 😉

• Nám dávala svokra piecť skvelú tortu, ale to u nejakej súkromnej osoby. Viem o jednej pani, ktorá pečie fantastické torty, ale žiaľ býva až v Kremnici... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov