Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ano 😉

• tak som vcera behala po tych doktoroch..a vyzera to hrozne mam pocit..slovenski doktori volia variantu cakat a ked sa to zhorsi,tak vyberu cely zlcnik..no hruza 😞 ze mam chodit raz za rok na kontrolu a ked sa mi to zacne zhorsovat,tak sa budu starat 🤔

• jemine .... 🤔 a preco cely zlcnik co ty ako vlastne je?

• Sponzor fóra
  • ahojte, chcem sa spytat, ci neude mat niektora na svadbu slnecnik. My maem svadbu 21.juna, tak by som ho od vas kupila, resp.ak sa da tak aj poziala. Chcem ho len fotenie

• muma..no lebo mam na nom..teda v nom..polyp..v uk mi chcu odstranit len to a budem mat pokoj..no tu chcu cakat..zdedila som tieto problemy..co viem na isto,tak baba a oco s nim mali problemy.. 😬 dalsich som radsej nezistovala..
    este ma caka vyjadrenie mojej doktorky..a nielen na toto.. 😮

• super no hadam sa to poresie co najmenej komplikovane 😐

• no koncom roka chcem ist znova na sono..a asi si to dam prec..uvidim,co ostatne problemy..zajtra ma caka krcne.. 😬 😃

• vidim ze si to tu uzivas 🙂

• ani nehovor..dnes som sa vybodla na vsetko..tak to budem musiet zajtra dohnat..lebo to musim spravit,teda to som mala spravit uz vcera 😬 dostala som nove lieky,tak ich treba zacat uzivat.. 🤔

• hmmm ...tak nieco veseljsie co obrucky?

• obrucky budu zajtra..a ideme nakupovat so sestrou..a berie aj maleho..dnes cestovali do pb..maly bol tak dobry v tom vlaku..vobec neplakal 🙂

• ahojte, zajtra o piatej som pri Caroline, tesim 😵 😛

• ahoj fifi..budem sa aj ja snazit..zatial netusim,aky bude mat priebeh zajtrajsok.. 😒

• myslis, ked pojde aj segra? neboooj 🙂

• no sestra pride urcite na nakupy..a moc nechce ist so mnou za vami..takze budem moct ostat necelu pol hodinku..no to zatial presne neviem..uvidim,ako pojde zajtrajsok..

• Sponzor fóra
  • ahojte 🙂

tak vam zavidim to stretko,s i to uzite a spominajte na mna s laskou 😃 😃 😃

my ideme nach ZA buducu asi stredu,d rahy si necakane zobral volno a ze budeme u nas, navstivime mojich starych rodicov, vypyta si ma oficialne od mamy, kytica a tak 😃 no nie je zlaty 😃 😃 😃

• luko..no to mas super 🙂

• dnes som si citala dr. Plzaka Manzelske tonuti, super, o manzelskych problemoch, dobre aj ako prevencia, fakt super, este mi dorazia asi 2 od neho, tak som zvedavaaaa....clovek sa aspon trocha dozvie,a ko sa muzi a zeny pozeraju na problemy, lebo naozaj sme niekedy ako z Marsu a z Venuse 😃

drahy siel kukat fotbal s kamosom.....jaaaj, ze preco taka aktivita zrazu 😃 😃 😃

• Kati: to vazne???? len tak kratko? a chces to nase oznamko?

• luko..no aspon si chvilku oddychnes a mozes sa venovat nam 😉

fifi..no je to hrozne..lebo fakt je toho moc.. 😞 ak mas este nejake volne,tak rada 🙂

• ok donesiem, nie je problem 😉 mozno budes zajtra aj dlhsie 😛

• to zatial fakt netusim..a navyse mam nervy..preto budem rada,az budem v londyne..lebo su tu urcite veci,ktore tazko prehryzavam..ale nejdem ich rozoberat..

• no dufam, ze povies zajtra.... nieco okolo svokrovcov? alebo svadby? alebo lekari?

• zelam vas supeeeeeeer stretkoooooo 😃

• taketo krasne satky som nasla na jednej kocke, uzasna farba:
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1161581&vReferer=
    len ja by som dala iny zavoj, inak nadhera 🙂

• ale ja svoje nemenim, len sa mi pacia 😉

• ahoj tvoje su ovela krajsie toto je taka klasika..ale su pekne 😉

• mne sa velmi paci ta farba 🙂

• len sa pekne vráťme sem 😉 😃

• tak tak 🙂 .... nemali by sme ju zavolat na stretko.... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov