Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja budem mat svadbu doma nie v ziline....jedine obrucky budem mat zo ziliny 😃

• my sme si tiez obrucky zajednali v Holici, odkial je milanko 🙂

• tak ja idem ..uvidime sa za chvilu ...majte sa 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte a užite si stretko 😵

• fiha fiha, kolko nas bude 😃

• No minimalne pat podla toho co citam 😃

• aj viac aj viaaaaaac 😃 😃 😛

• tak sa idem dat prekvapit. Ty to mas asi od netu najblizsie ku Caroline, co 😎

• ani nie Peti, som doma na Hlinach VII. o pol hodku bezim na MHD, aby som tam bola 😃

• kocky, ako ste randili??? ale vsak vy este randite a bezo mna 😢 😢 😢 😃

• tiež by ma to zaujímalo, aké bolo stretko. my sme sa dnes o tretej poobede vrátili po 6dňoch zo ZA, malá mi ochorela, zajtra ideme ku doktorke, auto sa nám pokazilo..no romantika!

• violetka, vidim, ze nezahalas 😃

• veru, len som si odbehla sem, inak zachranujem, co sa da, ma horucku, soplíky, kasle, place..takze krása!

• no to mi je luto, co je horsie ako chore dieta 😞
    ale vsak maminka sa postara, nie? 😉

• Sponzor fóra
  • luko, to je kto na tej fokte?? ta ikarkulka..nepoznam.

• neviem....len sa mi pacil jej zjav, fialove svadobne saty a strih, krasne 🙂

• ak sa budem druhy krat vydavat😃, tak si dam filovu aj ja- ved som nenadarmo- violetka..mam ju rada tu farbu

• ano, aj mne sa zacina pacit, mozno popolnocne 😃

• mas na vyber..ja uz ani moc nie🙂 Ibaze by som si doma po polnoci nieco fialove na seba hodila.-)

• noooo, vsak to dobry napad 😃 a najlepsie krajkovane 😵 😵 😵

• tak a takto to chcem co sa ucesu, zavoja, kyticky tyka:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=553918&vReferer=%2Fphotos%2Fmiamia
    aj ked nad ucesom este podumam 😉

• hodnotím kvietky kao prenádherné, aj ja som chcela ruže..tieto sú ešte krajšie, ako som mala. Závoj dosť nepraktický, ale zaujímavé..účes moc nevidno..

• zavoj urcite chcem dlhy, ajs om si skusala, vyzeralo to uchvatne, vsak ja si ho dam na hostinu uz dole, 😉
    na dalsich fotkach uces trocha vidno, mala taky drdol 🙂

a kvietky pre mna jednoznacne biele, ci uz ruze alebo kaly, alebo tulipany , ale ruze zatial vedu 🙂

• ja milujem tulipany, ale v decembri to bolo skoro nemozne.-) aj kaly. sice sa dali zohnat, ale nastastie som mala ruze, lebo bolo otrasne vonku, zima, dazd, sychravo..asi by posli rychlo

• halooooo, rande bolo super 🙂

• no to hej 😬 A dokedy ste potom este boli? Ja som nakoniec v kostole nic moc nevybavila, lebo ci je termin volny nam pozrie az cez vikend a ci su nejake problemy so zmiesanym manzelstvom nam v podstate nevedel povedat, ze si to este zisti. No ale aspon sme mu vysvetlili, ze terminom uz nemozeme hybat.....50% uspech 🤔

• ahoj boli sme do siedmej...ale aspon nieco si vybavila..a som rada ze sme sa spoznali 🙂 🙂

• tak čo ako bolo včera? 😉

• ahojte... Tak dnes už aj ja takto skoro ráno zarezávam 😃
    Inak pokiaľ viem, tak so zmiešanými manželstvami by problém byť nemal. Môj bratranec je katolík a jeho žena evanjelička. Síce sa brali v evanjelickom kostole, ale nespomínam si, že by mali nejaké problémy 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov