Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj murinko 🙂

• No v evanjelickom kostole nie su, my nemame take prisne pravidla, ale bojim sa, ze v katolickom budu. No vsak uvidim co nam povie 😕 Tak to vy ste vcera uz len podopijali a isli, ze? Aj mi bolo luto, ze som musela ist skor, ale na ten Hajik sa niekedy dostat nie je sranda.

• Ja viem, o čom hovoríš. Bývali sme v Závodí u svokrovcov a to niekedy som išla z mesta radšej pešo a bola som doma skôr ako trolejom. Tam to býva veselé.
    A neboj, nabudúce zostaneš dlhšie. Veď hádam to nebolo posledné stretnutie 😉

• Sponzor fóra
  • No dufam, este od vas urcite budem potrebovat kadeco pozistovat 😉 To sa clovek stale k niecomu dopracuje, cim si nie je isty. No a potom v lete sa prideme s mumou pochvalit ako nam to nakoniec vyslo 😃

• jasne spravime posvadobne stretko 🙂

• baby, tak my sme mali stretko v pondelok po našej svadbe. bolo to super. Ešte boli všetky zážitky živé 😉

Budeme sa veľmi tešiť aj na vaše posvadobné stretnutie

• no to je dobry napad budu este aj kolaceee 🙂

• júj, tak to určite prídem. Koláčiky, to ja mám strašne rada 😃

• aj ja 😃

• znie to pre mna zvlastne, ze posvadobne stretko. Sice sa mi o niecom svadobnom kazdu noc sniva, ale mam este tolko toho na vybavovanie, ze sa mi ta svadba zda strasne daleko

• aj mne tiez si to nejak extra neuvedomujem 🙂

• ahojte 😃

• to si uvedomíte tak týždeň pred. Mne osobne to došlo asi v stredu alebo až vo štvrtok pred svadbou 😬

• tiez si myslim 🙂 ahoj luko

• ahoj luko... 🙂

• Sponzor fóra
  • dnes nam pride obyvacia stena z decodomu, aj s kiznicou a stolom, tak sa tesiiiiim, pol roka sme mali len maly stolcek a na nom maly TV, takze teraz sup do nay a konecne vyberieme nejake LCD a DVD a zacne sa to podobat na obyvacku 😃

• luko nemas nejake foto 🙂

• ano, vecer ho mozem hodit, mam v telefone, ale je to svetly orech a cierny lakobel stena a kniznica a stolik svetly orech tiez...chceli sme povodne tmavy, ale bol by vraj problem vyrobit k tomu kniznicu a kedze ja som knihomol , tak neviem, kde by sme ich vsetky dali 😃

• ozaj muma a ty si nechces vytvorit album?

• muma tak je na tejto stranke:
    http://www.decodom.sk/model.php?cat=Obyvacky&mod=lucca&lang=SK
    posledna zostava, ale ta je slivkova a my budeme mat svetly orech a je bez tej dlhej skrinky vlavo, tam bude kniznica 😉

• ja sa nerada fotim 😬 uz teraz mam nervy z tych svadobnych fotiek potom sem dam nejaku jednu najkrajsiu 😃

• super vyzera luko 🙂

• vdaka, 😉

• luko, ta zostava je super...
    Muma, veď ty môžeš na fotkách vyzerať super 😉

• ano muma vacsinou to tak byva, ze ludia maju o sebe skreslenu predstavu, tak nebojkaj a hod sem na pochvalenie 😉

• nejaku pohladam 🙂 ale az doma tu nemam ziadnu svoju photo 🙂

• Ved nemusis davat len foto, hod si tam aj nieco z priprav 😐

• ahojte 🙂

• ahoj durni, ako pokračujú prípravy 😉

• no nič moc zatial akurátne som si poslala maily na video kvôli cenám a čakám či sa mi ozvú a akurát sa snažím niekde zistiť kolko alkoholu a vody a koláčov a tort mi bude treba asi tak a vlastne stále dufám o všetkom čo skôr a kde a ako a tak

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov