Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj murinko 🙂

• No v evanjelickom kostole nie su, my nemame take prisne pravidla, ale bojim sa, ze v katolickom budu. No vsak uvidim co nam povie 😕 Tak to vy ste vcera uz len podopijali a isli, ze? Aj mi bolo luto, ze som musela ist skor, ale na ten Hajik sa niekedy dostat nie je sranda.

• Ja viem, o čom hovoríš. Bývali sme v Závodí u svokrovcov a to niekedy som išla z mesta radšej pešo a bola som doma skôr ako trolejom. Tam to býva veselé.
    A neboj, nabudúce zostaneš dlhšie. Veď hádam to nebolo posledné stretnutie 😉

• Sponzor fóra
  • No dufam, este od vas urcite budem potrebovat kadeco pozistovat 😉 To sa clovek stale k niecomu dopracuje, cim si nie je isty. No a potom v lete sa prideme s mumou pochvalit ako nam to nakoniec vyslo 😃

• jasne spravime posvadobne stretko 🙂

• baby, tak my sme mali stretko v pondelok po našej svadbe. bolo to super. Ešte boli všetky zážitky živé 😉

Budeme sa veľmi tešiť aj na vaše posvadobné stretnutie

• no to je dobry napad budu este aj kolaceee 🙂

• júj, tak to určite prídem. Koláčiky, to ja mám strašne rada 😃

• aj ja 😃

• znie to pre mna zvlastne, ze posvadobne stretko. Sice sa mi o niecom svadobnom kazdu noc sniva, ale mam este tolko toho na vybavovanie, ze sa mi ta svadba zda strasne daleko

• aj mne tiez si to nejak extra neuvedomujem 🙂

• ahojte 😃

• to si uvedomíte tak týždeň pred. Mne osobne to došlo asi v stredu alebo až vo štvrtok pred svadbou 😬

• tiez si myslim 🙂 ahoj luko

• ahoj luko... 🙂

• Sponzor fóra
  • dnes nam pride obyvacia stena z decodomu, aj s kiznicou a stolom, tak sa tesiiiiim, pol roka sme mali len maly stolcek a na nom maly TV, takze teraz sup do nay a konecne vyberieme nejake LCD a DVD a zacne sa to podobat na obyvacku 😃

• luko nemas nejake foto 🙂

• ano, vecer ho mozem hodit, mam v telefone, ale je to svetly orech a cierny lakobel stena a kniznica a stolik svetly orech tiez...chceli sme povodne tmavy, ale bol by vraj problem vyrobit k tomu kniznicu a kedze ja som knihomol , tak neviem, kde by sme ich vsetky dali 😃

• ozaj muma a ty si nechces vytvorit album?

• muma tak je na tejto stranke:
    http://www.decodom.sk/model.php?cat=Obyvacky&mod=lucca&lang=SK
    posledna zostava, ale ta je slivkova a my budeme mat svetly orech a je bez tej dlhej skrinky vlavo, tam bude kniznica 😉

• ja sa nerada fotim 😬 uz teraz mam nervy z tych svadobnych fotiek potom sem dam nejaku jednu najkrajsiu 😃

• super vyzera luko 🙂

• vdaka, 😉

• luko, ta zostava je super...
    Muma, veď ty môžeš na fotkách vyzerať super 😉

• ano muma vacsinou to tak byva, ze ludia maju o sebe skreslenu predstavu, tak nebojkaj a hod sem na pochvalenie 😉

• nejaku pohladam 🙂 ale az doma tu nemam ziadnu svoju photo 🙂

• Ved nemusis davat len foto, hod si tam aj nieco z priprav 😐

• ahojte 🙂

• ahoj durni, ako pokračujú prípravy 😉

• no nič moc zatial akurátne som si poslala maily na video kvôli cenám a čakám či sa mi ozvú a akurát sa snažím niekde zistiť kolko alkoholu a vody a koláčov a tort mi bude treba asi tak a vlastne stále dufám o všetkom čo skôr a kde a ako a tak

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov