Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • lea ja neviem, nemám väčšie zdravotné problémy, ale mám lekárku v BA- Ružinove obvoďáčku a celkom spokojnosť. v ZA neviem, koho si vyberiem. Nemáte nejaké nové fotečky niektorá na modrú strechu,.Pridala som tam naše teraz..hľadám stále inšpirácie.

• violet..a ake inspiracie?co zariadujes?

ja tak mozem pridat nase obrucky 😛 😎

• hehe.. obrúčky už mám..tie nepotrebujem. Budeme zariaďovať hlavne akoprvú detskú izbu po prerábke v dome v ZA. Najprv musíme urobiť podlahu, okná, terasu a namaľovať steny. Zariadenia pomaly zháňame..a darí sa🙂

• Sponzor fóra
  • no videla som album..ste sikovni 😉
    moja sestra stale obzera net s inspiraciou na detsku izbu..mali by sa stahovat do domu,tak chce malemu zariadit izbu 🙂 pozerava vela stranky ikei

• aj ja a denne katalógy od nich🙂

• ahojte 😉

mna cely den boli zub, tak ak to tak pojde dalej, tak zubar to isti 😞
    boli sme u bud. svokrovcov a u kamarata pozriet na domceku, kupil asi 40 km od BA, tak sme sa andchynali nad tym kludom...a myslim, ze ked o tri roky budeme riesit bytovu otazku (mame svoj byt prerobeny, ale neznasam tuto lokalitu 😠 , co uz dostali sme od rodicov, tak darovanemu konovi na zuby nepozeraj....), tak drahy uz je natuknuty na domcek 😉

a ozaj mame byt krsni 😃 dotycnemu kamaratovi sa v utorok ma narodit dcerka, len bude asi los problemos, lebo moj priatel nie je pokrsteny, tak neviem,a ko sa to vybavi a ci 🤔

• luko..zubarka mala volno,tak idem v aprili 😬

tak aj ja by som chcela vlastne byvanie..
    inac..s tvoj asi bude mat problem pri krste..lebo krstni musia byt pokrsteni 🙂

• no myslela som si , takze potoma si nic 😞 on je strasne tvrdohlavy 😞

• no porozpravaj sa s tym kamosom..ci ma niekoho ineho

• tak on vie, ze drahy nema krst, tvrdia, ze sa to vybavi, ale nakolko bude ochotny za to zaplatit neviem....
    kazdopadne, nech sa dohodnu oni ja krst mam tak no probelm u mna

• aha..no ved uvidis..

• akurat u nas boli, joj, chudatko, o dva dni rodi.....sme sa nasmiali.....aj ked to bol taky smiech u nej zo stresu.....sa boji....ale aspon to bude mat rychlo za sebou 🙂

• no ja si ani nechcem predstavit ako ja budem rodit..hruza..
    inac..celkom sranda,ze vie presne kedy..sestra nakoniec rodila 10dni skor..

• vie preto, lebo jej ho vyvolaju, ma vysoky tlak a vela plodovej vody 😒
    ale inak je oK, takze verim, ze v ut dostanem krasnu sms s malym pokrcenym babatkom Kristinkou 😵

• lea, kraaaaaaaaaasne obrucky 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • takze vedia,ze to ude dievcatko? 🙂

inac..fotky som pridala..

• ano, ale dozvedeli sa len pred 2 tyzdnami...bola blbo otocena 🙂
    uz som okukla 🙂

• no tak to je super..lebo ja pocuvam,ze vsetci v okoli maju len chlapcov..takze konecne aj nejake dievca 🙂

• tak vy ste sikovni, uz aj obrucky mate a krasne...my az v maji ideme na lov 😉

nod ruhy michalov kamarat bude mat syna o tri tyzdne 🙂 tak snaaaad sa nakopne aj on 😃

• takze same baba v okoli 😃

no je super,ze obrucky uz mame..a mame ich este lacne..teraz by stali o par tisic viac..

• hm, my pojdeme asi do Senca pozriet, tak je dobry zlatnik, mam od neho aj snubak 😉

• tak je dobre,ze uz mate niekde skusenosti 🙂 my sme si toto zlatnictvo vyberali na zaklade odporucania kamosky..a az na jednu malickost som spokojna..

• no vysledok je skvely to je hlavne, sa tesis, co 😉 ja sa tiez budem 😃

• no som spokojna..su mohutnejsie,co ma celkom tesi..aspon bude hned vidiet,ze som vydata 😃 😎

• a hlavne nadejni ctitelia, ze uz maju smolu 😃

• no su niektori taki,ktorym je to jedno..ale snazim sa ich stale plasit..co mi celkom ide 😃

• ano niektori sa specializuju len na nedostupne zeny...hlavne v BA je to uz celkom narodnym sportom 😒
    a aj opacne bohuzial, zeny lovia zenatych 😠

• no asi si musia nieco dokazat 😃

• ano presne o tom to je 😉

no ja sa pomaly odpajam tak dobru nocku 🙂

• pekne sny prajem..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov