Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea ja neviem, nemám väčšie zdravotné problémy, ale mám lekárku v BA- Ružinove obvoďáčku a celkom spokojnosť. v ZA neviem, koho si vyberiem. Nemáte nejaké nové fotečky niektorá na modrú strechu,.Pridala som tam naše teraz..hľadám stále inšpirácie.
Odpovedať
violet..a ake inspiracie?co zariadujes? ja tak mozem pridat nase obrucky :-p 8-)
Odpovedať
hehe.. obrúčky už mám..tie nepotrebujem. Budeme zariaďovať hlavne akoprvú detskú izbu po prerábke v dome v ZA. Najprv musíme urobiť podlahu, okná, terasu a namaľovať steny. Zariadenia pomaly zháňame..a darí sa:-)
Odpovedať
no videla som album..ste sikovni ;-) moja sestra stale obzera net s inspiraciou na detsku izbu..mali by sa stahovat do domu,tak chce malemu zariadit izbu :-) pozerava vela stranky ikei
Odpovedať
aj ja a denne katalógy od nich:-)
Odpovedať
ahojte ;-) mna cely den boli zub, tak ak to tak pojde dalej, tak zubar to isti :-( boli sme u bud. svokrovcov a u kamarata pozriet na domceku, kupil asi 40 km od BA, tak sme sa andchynali nad tym kludom...a myslim, ze ked o tri roky budeme riesit bytovu otazku (mame svoj byt prerobeny, ale neznasam tuto lokalitu ]-( , co uz dostali sme od rodicov, tak darovanemu konovi na zuby nepozeraj....), tak drahy uz je natuknuty na domcek ;-) a ozaj mame byt krsni :-D dotycnemu kamaratovi sa v utorok ma narodit dcerka, len bude asi los problemos, lebo moj priatel nie je pokrsteny, tak neviem,a ko sa to vybavi a ci =-)
Odpovedať
luko..zubarka mala volno,tak idem v aprili :-N tak aj ja by som chcela vlastne byvanie.. inac..s tvoj asi bude mat problem pri krste..lebo krstni musia byt pokrsteni :-)
Odpovedať
no myslela som si , takze potoma si nic :-( on je strasne tvrdohlavy :-(
Odpovedať
no porozpravaj sa s tym kamosom..ci ma niekoho ineho
Odpovedať
tak on vie, ze drahy nema krst, tvrdia, ze sa to vybavi, ale nakolko bude ochotny za to zaplatit neviem.... kazdopadne, nech sa dohodnu oni ja krst mam tak no probelm u mna
Odpovedať
aha..no ved uvidis..
Odpovedať
akurat u nas boli, joj, chudatko, o dva dni rodi.....sme sa nasmiali.....aj ked to bol taky smiech u nej zo stresu.....sa boji....ale aspon to bude mat rychlo za sebou :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja si ani nechcem predstavit ako ja budem rodit..hruza.. inac..celkom sranda,ze vie presne kedy..sestra nakoniec rodila 10dni skor..
Odpovedať
vie preto, lebo jej ho vyvolaju, ma vysoky tlak a vela plodovej vody :-S ale inak je oK, takze verim, ze v ut dostanem krasnu sms s malym pokrcenym babatkom Kristinkou x-)
Odpovedať
lea, kraaaaaaaaaasne obrucky x-) x-) x-)
Odpovedať
takze vedia,ze to ude dievcatko? :-) inac..fotky som pridala..
Odpovedať
ano, ale dozvedeli sa len pred 2 tyzdnami...bola blbo otocena :-) uz som okukla :-)
Odpovedať
no tak to je super..lebo ja pocuvam,ze vsetci v okoli maju len chlapcov..takze konecne aj nejake dievca :-)
Odpovedať
tak vy ste sikovni, uz aj obrucky mate a krasne...my az v maji ideme na lov ;-) nod ruhy michalov kamarat bude mat syna o tri tyzdne :-) tak snaaaad sa nakopne aj on :-D
Odpovedať
takze same baba v okoli :-D no je super,ze obrucky uz mame..a mame ich este lacne..teraz by stali o par tisic viac..
Odpovedať
hm, my pojdeme asi do Senca pozriet, tak je dobry zlatnik, mam od neho aj snubak ;-)
Odpovedať
tak je dobre,ze uz mate niekde skusenosti :-) my sme si toto zlatnictvo vyberali na zaklade odporucania kamosky..a az na jednu malickost som spokojna..
Odpovedať
no vysledok je skvely to je hlavne, sa tesis, co ;-) ja sa tiez budem :-D
Odpovedať
no som spokojna..su mohutnejsie,co ma celkom tesi..aspon bude hned vidiet,ze som vydata :-D 8-)
Odpovedať
a hlavne nadejni ctitelia, ze uz maju smolu :-D
Odpovedať
no su niektori taki,ktorym je to jedno..ale snazim sa ich stale plasit..co mi celkom ide :-D
Odpovedať
ano niektori sa specializuju len na nedostupne zeny...hlavne v BA je to uz celkom narodnym sportom :-S a aj opacne bohuzial, zeny lovia zenatych ]-(
Odpovedať
no asi si musia nieco dokazat :-D
Odpovedať
ano presne o tom to je ;-) no ja sa pomaly odpajam tak dobru nocku :-)
Odpovedať
pekne sny prajem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?