Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Este ste zabudli na byty, aj tie su nekrestansky drahe, hlavne ze si na tom zarobia ti, co to dostali kedysi od statu za facku :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dom
Odpovedať
no byty, to je tiez dalsia kapitola........a hlavne tie novopostavene, to su riadne palky
Odpovedať
mimumuska no neviem či nastálo radšej by som ked tak šla do Žiliny mám to bližšie do práce ako dochádzať z KNM ale ešte radšej by som stavala domček, chceli sme si kupiť byt čo je ta novostavba v knm su celkom lacne v porovnani s inymi novostavbami ale drahý chce radšej domček tak musíme počkať a zatial asi budeme v knm alebo tu no nevieme :-)
Odpovedať
hej, ceny za byty v KNM su nizsie ako v ZA, ale zas je to dalej na dochadzanie, ak clovek pracuje v ZA, aj ked desat kilakov je vlastne v dnesnej dobe v podstate nic...
Odpovedať
ahojte baby..uz som doma..sme zdrhli skor :-)
Odpovedať
ved to v dnešnej dobe to neni až tak veľa ale je to samozrejme lepšie bývať v tom istom mieste ako človek pracuje ked ostanem u mamy v ZA tak môžem o hodinu dlhšie spať a tiež som skôr u nej ako keby som šla do KNM takže v podstate je to dobre bývať
Odpovedať
ahoj leatea
Odpovedať
Profilova fotka
sa to tu poriadne rozbehlo na temu pozemky....muri...tak este potom daj vediet o situacii co kde za kolko a tak..ked uz mas ten prehlad ;-)
Odpovedať
durni, poznam to aj ja a rano ta hodinka spravi dost vela, vsak?:) ale zas ja som si vzdy povedala, ze ved Americania dochadzaju aj sto kilakov kazdy den, tak mna tych par nezabije:)
Odpovedať
no vsetky tu zhanaju a kupuju..a kto pozhana pre mna :-D
Odpovedať
leatea, ja zatial iba zhanam ;-) , od kupy som este velmi daleko...ale uz aj to zhananie ma zacina ubijat :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja sa tým tiež utešujem že je vela ludí čo dochádza ešte z väčšej dialky ako ja ale ráno mi je každý den zatažko vstávať z postele ;-)
Odpovedať
mima..no mne svokor stavia podkrovny byt..ale nie som tym nadsena.. :-S
Odpovedať
prečo si tým neni nadšená?
Odpovedať
durni..vies,som naucena byt sama a mat klud..do ziliny som to mala takmer 400km z domu..takze vacsinu casu som travila na intraku..leta casto v zahranici..a teraz som zas prec..a je mi tu dobre,aj ked mi mily chyba.. stale tvrdim..neodisla som od nasich,aby som prisla byvat k jeho rodicom.. su fakt zlati a pomozu s hocicim..no ja si chcem riadit vlastny zivot sama.. ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lea ..ja ta chapem tiez si neviem predstavit byvat zo svokrovcami..mam ich rada ale byvat je naj sami :-D
Odpovedať
muma..presne tak..aj ked si s mojou povahou a ustami presadim,co chcem..aj tak radsej nie.. inac..taka pikoska ma teraz napadla..sli sme v sobotu do polska..a pridal sa okrem svokry aj svokor..cestou naspat mi hovoril,ze po svadbe sa musim obliekat ako mlada pani..a nie ako studentka..ze budem patrit do rodiny,tak musim vyzerat ukazkovo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nechod tam byvat---ani nahodou :-S ja mam hyperaktivnu svagrinu zase tak som rada ze nie som blizsko ;-)
Odpovedať
podla mna je tiez najlepsie byvat samostatne, ale zas ak sa neda inac, treba aj v tom spolocnom byvani hladat pozitiva...
Odpovedať
jasné to v podstate chápe mi bývame s jeho rodičmi takže viem o čom hovoríš ;-) su tiež dobrý a sanžia s pomôcť ale niekedy sa príliš starajú a som toho názoru že je lepšie ked bývajú mladý sami bez rodičov aspon podla mojej skúsenosti ked bývaš s niekým tak sa stará aj ked to nemyslí vôbec dajme tomu v zlom ale nie vždy to je dobré občas to dokonca robí neplechu aj bedzi manželmi a kde si ked ti milý chýba?
Odpovedať
mima..no ma to pozitiva..pre nevesty,ktore nevedia varit..ale egativom je to,ze sa tak nenaucia varit.. a dost sa na tom uspori..to je pravda.. durni..ja som nemala ziadnu kontrolu niekolko rokov..a teraz sa mi tazko zvyka na to,ze im musim povedat,ze idem prec..stale sa len vezmem a idem.. a som v uk..
Odpovedať
no tak to je celkom veseléé že ti povedal aby si sa začala obliekať ako dáma ;-) a nie ako študentka no neviem ako by som sa asi zatvárila ja =-)
Odpovedať
no aj tak si urobim po svojom :-D
Odpovedať
a čo tam robíš? no to ti verím ja som dokonca ked som bývala doma s mamou nehovorila tak detailne kolko krát ked som niekam išla kde idem a teraz ked prídem a nepozdravím náhodou alebo ma respektíve nepočujú čož je dosť časté tak je zle že som nepozdravila a hned čo mi je dosť sa starajú ale nie v zlom oni to myslia v dobrom ujo stále hovorí že ma ma radšej ako svojho syna ;-) ale ked som tam prišla tak aj tak som bola vtedy a aj teraz najradšej len v našej izbe zavretá a tam som sa cítila najlešpie ale to oni neznášajú že som taká samotárska a nejdem sedieť ku nim :-|
Odpovedať
ahojte, rozbehli ste temu svokrovcov a svagrin- tiez by som vedela svoje pridat!! Svokrovci v poho, so svagrinou uz asi nevychádzaju ani vlastný rodicia a brat. My budeme nutení ísť bývať k svokrovcov na horné poschodie, naprv ho musíme prerobiť - to najnutnejšie- a potom by sme chceli stavať svoje. Ale tiež bývame hrozne vela rokov sami, a naspat k rodicom je desivá predstava pre oboch!! A tiez mi nie je dva krat po voli ist k jeho, ked som od nasich odisla.No a to, s tým obliekaním sa ako pani manzelka a nie studentka- no comment..asi by bol ohen na streche:-D. Durni a to kde byvas s tými svokrovcami? V ZA?
Odpovedať
som zabudla dodat, ze svagrina s nimi nebyva, ma vlastne v inom meste, ale neviem, ci v buducnosti nepreda byt a nevrati sa domov. to by bola romantika!
Odpovedať
pracujem tu..na strednej skole.. ja si casto pokecam s jeho maminou..obedujem zvacsa v kuchyni..a nemam problemy pomoct im..no ide mi hlavne o to,ze ked nechcem nic robit,tak vo vlastnom nemusim..tu ked treba,tak musim..
Odpovedať
nie v knm bývam som bola donútená okolnostami a inými vecami sa odstahovať ku nim od mami a niekedy ked sa starajú aj do nášho psa a robia to čo poviem aby nerobili lebo mu tým ublížia tak ma ide od zlosti roztrhnúť ale nedovolím si nič povedať A môjho drahého brat no zo začiatku to bolo super sme spolu vychádzli v pohode ale potom môj drahý prestal tolko piť ako kedysi a to mu začala vadiť a začal do mne rýpať a navážať sa a to ma trápilo ale už sa snaží nezapárať
Odpovedať
to je tiež pravda ked sa ti nechce tak nič nemusíš ale takto treba mne sa nechce dosť často a to hlavne preto že som aj v sobotu v práci a periem tam len ja takže mi to taktne jeho mamina naznačuje či nejdem oprať a tak a upratujem väčšinou tiež len ja takže super ale občas ti tiež pokecáme ale jedávam zásadne len v izbe a nie pri nich
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?