Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, no ako s tým pozemkom? som strašne zvedavá =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, no je tak na 89 % nas :-D su tam este nejake nejasnosti, hlavne nevieme podla plnu prijst na tu nasu vymeru, dnes sme chodili po luke ako sialeni :-D ale je to 1202 m2 az.... taka celkom fajna "kocka" za dobru cenu, lebo je na konci svahu, ktory ma trosku spad, co treba vyrovnat.... zajtra tam pojde manzelik s vlastnikom a da si ho "vykolikovat", aby sme si to vedeli predstavit ;-)
Odpovedať
fifi..v aprili bude dalsie stretko,ak budete mat teda cas..a porozdavam oznamka.. ;-) a ako to s nim vyzera? ahoj jani..som rada,ze uz mate pozemok..este nech dostanete hypo a bude super..
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka a kde je ten pozemok? a za koľko? Asi veľa otázok, ale vieš, že ja som strašne, ale strašne zvedavá... Tak dúfam, že sa to podarí na 100% Kati, no aj ja som strašne rada, že už máme pozemok. Úver by nám schváliť mali, lebo nebereme veľa a máme dosť dobrú nehnuteľnosť založenú. Tak s tým by problém byť nemal
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, je v Povazskom Chlmci nad vodojemom, teda lepsie povedane, hned pri nom ... je to taka obrovska luka, kde sa teraz predalo 30 parciel, jedna je ta nasa... za m2 je cca 650 Sk s tym, ze tam mame len elektrinu a vodu, bude potrebne dotiahnut plyn - ale naklady sa vratia naspat (tak ako u vas) a urobit cestu. Toto by sa malo riesit v priebehu tohto roka a buduci rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super. V Chlmci sme aj my pozerali, ale zdalo sa nám to dosť korún a veľký pozemok. Tiež to bolo nejako podobne ako u vás. Tak som rada, že vám to vyšlo. Teda vyjde. Tak držím palčeky, nech je to na 100% ;-)
Odpovedať
fifi..a co ta terchova..padla? inac som ani nepostrehla,ze ste sa dali na kupu noveho pozemku :-N jani..a cim to idete rucit?ak smiem vediet..
Odpovedať
Profilova fotka
domov v Závodí. Svokriným...
Odpovedať
ahoj Zuzi- kde si lietala? po pozemkoch taky dlhy cas?? tak drzim palce- pekne ste sa s tým pohli!!
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, v Terchovej je problem s vysporiadanim, na jeden pozemok su asi 5 vlastnici a je to dost komplikovane.... preto sme sa rozhodli konat teraz, nech mame porieseny pozemok uz teraz, lebo ceny neskutocne stupaju.... Jani, tiez sa mi to najskor zdalo vela, ale ked som to videla, tak mi to neprislo take velke :-N :-N takze zajtra to dotiahneme a budeme v suchu - alebo nebudeme....
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Zuzi, pamätám si, keď sme behali v Bitarovej po lúke a rozparcelovávali to krokmi a pod. bola to dobrá sranda :-D A nakoniec nič z toho
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Eviku, som 2 tyzdne na inom pracovisku, priamo s ludmi a nemam moznost dostat sa na net, tak to tu zanedbavam :-N no pohli sme sa hlavne kvoli cenam.... ide to prudko hore a co dnes kupis za pol miliona, o tyzden stoji uz aj osemsto tisic.... :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
fifi..tak to je super,ze ste zohnali ;-) jani..a ako to vyzera s bitarovou?ked si uz taka zbehla..podel sa s info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz už neviem. ale to som ti spomínala, že tam je problém so stavebným povolením a patrilo to do územia Ovčiarska. No a ani sa nám odtiaľ už neozvali. a teraz to už ani neriešime. Zuzi, presne takto náš pozemok má už oveľa väčšiu hodnotu. Tak čí skôr, tým lepšie. No dobre, bežím domov. Tak zase zajtra. Majte sa tu pekne ;-) :-)
Odpovedať
no ked my sa raz dostaneme k pozemku,tak dame asi trojnasobok toho,co teraz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani - ahojkaj ;-) ja sa tiez zajtra isto ozvem, mozno aj vecer, potrebujem si dat do poriadku byt... Inak Kati, skoro som zabudla,mate krasne obrucky :-p paci sa mi ten briliant ;-) idem, zatial sa majte, "uvidime" sa neskor 8-)
Odpovedať
fifi..pekny vecer ;-) a dik..len budu trosku zavadziat :-D
Odpovedať
ahojte kocky.....uz som tu dlho nebola a tak nemam ani prehlad co tu noveho :-| lea:ako pokracujes v pripravach? este si doma? nam sa dnes podarilo vybavit svadobne pohare, stuzky a oznamenia...tak sa vytesujem...a mala som na sebe po prvy krat svadobne saty,tak som strasne strasne happy a tesim sa na dalsie skusanie :-D :-D Pozeram, ze vela z vas ide stavat......my budeme radi, ked si prerobime bytik a hadam raz, ked budeme chciet domcek, tak aj nejaky pozemok zozenieme :-|
Odpovedať
ahoj afra..no uz som zas v londyne..a pripravy celkom ujdu..aj ked pre zenicha stale nic nemame..ale uz su obrucky,zavoj,takmer hotove oznamka.. pridaj do albumu,nech sa pokochame..a kde si bola skusat?
Odpovedať
lea: joj, album az ked toho bude viac...... :-D zatial som skusala len jedny......drahy ma na to prehovoril. oznamka sme si vybrali v salone Nikol a tam som si aj skusala jedny...teraz tam maju velke zlavy na saty a teta bola prijemna, tak to bolo super :-) a pre draheho sme zohnali francuzsku kravatu :-)
Odpovedať
ale daj uz teraz..nech toho potom nie je vela naraz ;-) my by sme mali kupovat kravatu a vestu spolu..maju celkom dobru cenu v gracii..to je na stvorcaku :-)
Odpovedať
my sme ju pozerali v Dagmar a tiez sa mi to nezdalo vela.....buduci utorok by som mohla dat, lebo pojdem s kamaratkou a urcite ich vyskusam viac ako len jedny 8-) Normalne som bola prekvapena, ze som sa do nich dostala, lebo na tej figurine vyzerali na take palicky :-) To si bola len na takej kratkej navsteve na Slovensku?
Odpovedať
no vies..nemozem chodit na dlhsie,kedze mi to praca nedovoluje..ale zas chodim castejsie :-) no vidis..len treba skusit.. ;-) uz sa tesim na fotky :-)
Odpovedať
a ja sa tesim na skusanie :-) oznamenia si budete robit sami?
Odpovedať
oznamenia su uz vytlacene..uz len ich dorobit :-)
Odpovedať
a smiem vediet ake????? :-)
Odpovedať
no zaklad bude modry papier..tmavy..na tom biely s textom a na vrchu bude pauzak a stuha ;-)
Odpovedať
Joj aj my budeme mat taky styl...len v hnedom, lebo v slabo zelenej nemali :-( ;-)
Odpovedať
:-) super..myslim,ze so zelenou je problem..ale mozno by mohli mat v jednom obchode..je to na autobuske..fax copy..oni robia take vselijake veci..aj ja som tam davala tlacit oznamka..
Odpovedať
diky...skocime este tam :-) musim si na chvilku odskocit, ale urcite sa vratim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?