Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ak si teda este nekupovala ten hnedy papier..tak tam urcite skoc sa poinformovat ;-)
Odpovedať
praveze sme pozerali aj v svadobkach a aj na nete a aj v tlaciarnach, ale v tom fax-copy sme neboli. Drahy povedal, ze jemu sa to oznamenie paci takze on ine nechce, ale ze pozret sa este mozem :-)
Odpovedať
ved aspon uvidis,co maju :-) co dalsie mate na plane vybavovat?
Odpovedať
v piatok obrucky,v pondelok by sme mali mat stretnutie s fotografkou a v piatok fotenie, ak jej to bude vyhovovat a este musime ist na urad :-( No a treba nam zohnat pekarku na pernikove srdiecka a samozrejme saty :-) Mamina chce ist pozriet aj do ciech, tak sa tesim :-|
Odpovedať
no my uz obrucky mame a som aj rada..lebo nam povedala,ze uz stoja ovela viac,ale my sme mali cenu,na ktorej sme sa dohodli :-) idete na predsvadobne fotenie? :-) myslim,ze pernicky ponukal aj niekto na tejto stranke..
Odpovedať
hej hej predsvadobne :-) aspon budeme mat fotky na dvd-cko :-D A ty uz mas saty iste, alebo planujes este nieco zmenit?
Odpovedať
no mam zajednane..ale rada by som ich vymenit za saty s vleckou :-)
Odpovedať
aj mne sa velmi pacia saty s vleckou......dokonca som ani nechcela take slahackove saty, ale ked som si ich skusila, tak som zistila, ze sa mi pacia aj slahackove :-) A do Kristiny este nejaku novu kolekciu dostanu?Zdravotne problemy uz lepsie?
Odpovedať
no ja som prave nasla jedny suprove na ebay..len skoda,ze su s oranzovou kombinovane.. do kristiny ma prist kolekcia la sposa..mozno je uz aj tam..len tam strihaju vlecky..preto rozmyslam nad zmenou siat.. zdravie si robi co chce..a doktori este viac..zas ma cakaju dalsie vysetrenia..nasli mi bakterie..tak sa uz liecim..
Odpovedať
http://cgi.ebay.co.uk/DESIGNERS-NEW-G...
Odpovedať
tak nech ti to rychlo prejde nech si na tej svojej svadbicke fit :-) Skoda ze tie vlecky strihaju :-| a kedy prides opat doma??
Odpovedať
zaciatkom aprila som naspat.. :-) fit asi tak lahko nebudem,kedze si myslia,ze tie problemy so zlcnikom su v pohode a kudne mozem cakat aj 20rokov na operaciu.. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
a uz natrvalo alebo ides spat?a uz mas tie problemy dlho?
Odpovedať
zas len na chvilku..kedze pracujem v skole,tak mame celkom dost volna..co vyuzivam na pripravy.. tie problemy mam uz 8,5 roka..doteraz nevedeli pricinu..aj to by nevedeli,keby som neskoncila v nemocnici v londyne,na co ma nahovorilli kolegyne..a doktori na svk si myslia,ze kludne mozem cakat,ci sa to zhorsi..v uk ma chcu operovat,aby som mala klud..takze asi dalsi rok podstupim operaciu.. :-|
Odpovedať
joooj, tak to dost dlho.....a to ako mozu nechat nieco len tak?ja tomu nechapem....a potom povedia, ze co si prisiel tak neskoro ]-(
Odpovedať
no,ze oni to riesia tak,ze raz za rok pridem na kontrolu..a az sa mi to zacne zvacsovat,tak mi daju von cely zlcnik..pritom v uk mi daju prec len ten nalez.. :-N
Odpovedať
tak to je urcite lepsie,ako cakat kym sa to neskonci......ja sa chystam na operaciu oci....ale neviem sa k tomu odvazit
Odpovedať
a co mas s nimi?
Odpovedať
joj, no zle vidim a okuliare eeee a zo sosoviek sa mi casto zapaluju spojivky...ja som taka citlivka :-( Len sa toho bojim.....lebo nemam zarucene, ze sa to podari a zevraj to prve dni riadne boli
Odpovedať
no ja nosim okuliare a nemenila by som.. :-)
Odpovedať
inak tieto" stitch..model 762 sa mi pacili vo vyklade v tej svadobke pri A-cku a vsimla som si, ze si ich skusala :-) No som zvedava ako sadnu mne
Odpovedať
no tie mala fifitko25 ;-) sa kukni do jej albumu..bola krasnucka v nich..
Odpovedať
mne robia okuliare problem hlavne vonku, lebo kedze mam velmi citlive oci, tak mi robi zle slnko a vsetko co sa trosku ligoce a odraza sa od toho slnko.......takze potrebujem slnecne okuliare a bez dioptrickych vidim dost zle, tak to riesim tymi sosovkami, co tie nie je prave najlepsie riesenie. uz ich nosim 9 rokov a to je dost vela
Odpovedať
no a skusala si tie stmavujuce? i nac,ja mam aj slnecne dioptricke..nerada som na slnku..
Odpovedať
hej hej skusala a aj som ich mala, ale nevyhovovali mi
Odpovedať
jasne..
Odpovedať
zelam pekny zvysok vecera a dobru nocku :-)
Odpovedať
pekne sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky :-)
Odpovedať
leatea rozmýšlala som aj od podnájme už a si chcem dať žiadosť o nájomný byt alebo v najhoršom by sme šli ku mojej mame tam by taký príklad nevidel :-) myslím si že už to celkom chápe lebo ho to samého čertí a nadáva im za to že či musia stále piť a tak a hnevá ho aký su
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?