Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • durni to nie je zly napad ja som prec aj od rodicov aj od svokrovcov niekedy je to tazske ale neveim si to vynachvalit 😉

• ja už nad tým rozmýšlam dlhšie ale neviem
    chceli sme si zobrať úver na byt ale potom sme zhodnotili že ešte asi radšej počkáme lebo by to bolo na strašne dlho a hlavne na vysoké sumy kedže momentálne sme nemali žiadnu svoju hotovosť 😐

• ved uvidis a priatel by isiel?

• Sponzor fóra
  • išiel ani on tam nechce ostať
    najradšej by sme bývali sami keby sme mali nejakú väšiu hotovosť na ruke tak by sme si hned zajednali tu novostavbu a bol by pokoj 😉
    možno časom sa niečo zadarí až teraz sme si našli lepšie prácu tak možno po čase niečo z toho bude 😉

• Haló, kde ste všetky... Dnes je tu nejako ticho 😐

• ahoj murinko....dnes nejak nestiham 🙂
    ozaj ako hypot v pohode? dufam ze ano

• no včera sme dali žiadosť a čakáme na schválenie. Ale je problém s tým, že môžeme čerpať len do výšky ceny nehnuteľnosti... a my sme chceli aj na siete... Tak uvidíme, čo poriešime 😞
    A vy čo s tým domom???

• no vyzera to nadejne dufam ze tento tyzden sa to poriesi uz definitivne ..hned dam vediet co a ako 🙂

• tak držím palčeky, nech to vyjde... budem čakať na dobré správy 😉

• dufam ze obe budeme dostavat uz len dobre spravy co sa tyka byvania 😉

• tak-tak 😉

• Joj baby inac toto dovybavovanie vam nezavidim. Je to uz sice o 100 percent lepsie ako neuspesne hladanie, ale viem, ze aj tak vas caka este dost roboty. Som strasne rada, ze ja uz to mam za sebou. 😎 Ale vy ste sikulky a mate isto pevne nervy s bankami 🤔

• no veru, na banky treba naozaj pevné nervy. Všade reklamujú, ako je všetko jednoduché, nič nepotrebujete a úver máte do 24 hodín a keď príde na lámanie chleba, realita je úplne iná 😠 Ale keď sme sa už dali na boj, netreba sa vzdávať.
    Ja myslím, že to horšie je ešte len pred nami. A to začatie stavby... 😐 ale to vlastné bývanie určite stojí za to 😬

• Jasne ze stoji. Vzdy sice cosi chyba a cosi sa musi prerobit, alebo dorobit, ale o tom ten zivot je. Aspon sa mame stale na co tesit. 🙂

• V tomto s tebou súhlasím. Po svadbe som mala takú malú krízu, že na čo sa mám teraz tešiť. Ale našťastie, akonáhle sme začali hľadať pozemok, našla som si objekt svojho záujmu a tešenia sa a očakávania... 😃

• Sponzor fóra
  • No a neboj, tento objekt ti vydrzi cele roky 😃 Tak ja padim z roboty. Pekny vecer prajem

• AHOOOJTE BABY!! ste tu ešte niektorá?? Dáme reč?? O čom?? Bývanie, rodina, tešenie sa? Jani, ja mávam permanentne stavy tešenia- ja si ich vždy musím nájsť nové, hehe- to úplne poznám!! Petka a kde staviate, ci uz je hotovo??

• ahojte baby..tak uz som doma..a rozmyslam,co dnes uzitocne spravim..kedze vcera mi nebolo najlepsie..

• ahojky 😃

• ahoj luko 🙂

• dnes nam cely dn montuju stenu.....prisla rozlozena ako puzzle.....chudaci, snad ju este aj nahodia na stenu....ale podsvietenie uz nestihaju...no nic romatiku urobime inak 😃

• aha..no aspon sa teda nenudis.. 😃

• jno docitala som Pamuka Moje meno je cervena, vdaka bohu, vsak tych 500 stran mi dalo zabrat, tak o pol roka to sfuknem znova, lebo je to ako film s titulkami, ked nevies dobre jazyk....bud sa sustredis na dej alebo na titulky....ja na ten dej a niektore myslienky som poriadne neprecitila....
    a este som si rozcitala jednu...lebo ja som im nemala v com pomoct, akurat urobit kavu alebo chlebicky 😃

• no pekne..ja sa budem musiet pustit do svadobnych oznameni 😃

• no ja si vyberiem zo svadbainak.sk asi dve variacie, inak by som asi volila nieco s fotkou.

a zaujal ma dalsi uces:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=779412&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3Firef%3Dthumbnail

• jasne..som zvedava,co to bude 🙂

no pekny uces..a celkovo aj nevesta 🙂

• ano ten uces trocha na take 20-30. roky mi pripomina tymi vlnkami...pekny 🙂

lea a ty mas aku predstavu o oznameniach? 😉

• zaklad bude modry..na to pojde biely s textom a navrchu bude pauzak so stuzkou 🙂

• jej, to bude pekne 😉

• no mne sa hrozne paci pauzak..a dokonca aj milemu.. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov