Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • muma
    no ved to by som chcela ale no neviem budem rada ked prídu aspon ty čo budu za to stáť však sa to časom hádam dozviem 🙂

• tak prideme mi ak nikto nepride 🙂

• muma, súhlasím s tebou, ak nikto nepríde, prídeme my 😃
    Ja som povedala, že pre mňa bolo najdoležitejšie, aby tam boli tí, ktorých mám rada. A kto prísť nechce, asi ani mne za to nestojí.
    A do augusta sa to ešte utrasie, neboj. Mňa najviac naštvalo to, že mi to dávali vedieť tak 5 dní pred svadbou... 😠

• Sponzor fóra
  • tak to neviem čo urobím ked mi niekto povie 5 dní pred že nejde 😮
    asi ma trafí šľak 😠
    dobre tak ked mi ostane volných 40 ludí tak dojdete ok 😉
    dufam že tých čo mám rada dojdu ale neviem no dufam ale ked vidím otcové nadšenie tak neviem či sa sám nebude chcieť s toho sám vyvliecť 😢

• no šľak ťa netrafí, ale príde ti to určite ľúto... ale nezúfaj, tí ktorí za to stoja, určite prídu... 😉

• Neboj, ved to bude potom taky corbes, ze si ani nevsimnes, kto ti chyba 🤔

• ahojte, chcem sa spýtať viete mi niekto poradiť nejalú dobrú sálu v ziline a okoli pre cca 80-100 ludi???

• Ahoj Zuzi, čo sa ideš znova vydávať? 😃

• ja nie 🙂 🙂 🙂 ale kamoska v sept.tak kedze uz mam skusenosti 😉 chcem jej trochu pomoc🙂

• asi tak aj ja si myslim 🙂

• jasné ten kt nepríde mi za to nestojí pokial nemá neviem aký vážny dôvod a čo sa týka najbližšej rodiny tak to im asi nejko neodpustím pokial to bude len tak že sa im nechce

• Ale to by ti nikto neurobil, len preto, ze sa mu nechce. A komu by sa vlastne na svadbu nechcelo 😃

• no aj takí sa nájdu. Mne neprišli niekoľké sesternice a bratranec. A jedna len preto, že sa jej nechcelo... 😐 ale čo už...

• No musia byt aj vynimky. Ja osobne sa na svadby vzdy tesim ako blazon

• no to mi hovor... Ja väčšinou už týždeň pred tým pomaly nespím. 😃 Ale to je možno aj tým, že nechodím na svadby často

• Sponzor fóra
  • ja nastastie nemam velku rodinu tak to vidim na par dobrych kamaratov 🙂

• U nás to bolo tiež tak, že sme tam mali predovšetkým našich dobrých kamarátov. A bola som spokojná 😉

• No my sme zase az taku velku svadbu nechceli, ale ked mame velke rodiny, tak co s tym clovek narobi 😃 Aspon bude dufam veselo

• ja my máme po väčšine len kamarátov tých je tam podstatne viacej ako rodiny napríklad môj drahý tam ma asi tak zo 10 ludí z rodiny alebo skôr do 10 🙂

• majú svadobky v žiline otvorené aj v sobotu? by som chcela ísť cez víkend ak nebudem musieť do práce aj šaty skúsiť len neviem nájsť či majú otvorené viem že nicol je v sobotu zavretý a ostatné neviete či su otvorené?

• ja co som pozerala tak su vacsinou zatvorene 😞

• Okrem salónu Dagmar na Národnej sú všetky salóny zavreté... Ale myslím si, že je to blbosť. No pozerať šaty odporúčam tak okolo utorka alebo stredy. Lebo v pondelok ich nevesty vracajú a vo štvrtok si ich zase vyberajú

• takže vravíš utorok streda hmmm
    no jediný další volný den je u mna 7.3. a to je piatok tak to asi moc toho nenavyberám
    tak dagmara by mala byť otvorená? tak tam pôjdem kuknúť a su tam pekné modely?
    Ozaj v žiline je dagmara, nicol, kristína, danica a ešte nejaký?

• No v Dagmar neboli zlé šaty, ale ja som si tam nevedela vybrať. Okrem spomínaných salónov je ešte Hella, Kristína, Elegant Stich, Amélia alebo nejako podobne. O týchto viem určite a ešte je jeden nový na Národnej, ale ten neviem ako sa volá

• servus baby!
    stále zbíjajú príklepkou a kladivom trieskajú dos tien- podľa popisu , akú dieru máme v stene- panele, mi polovička povedala, že celkom isto prerábajú celú elektriku a vyvŕtali k nám svoju zásuvku..zástrčku? To je jedno! V každom prípade si môžme rozprávať asi vtipy cez tú dieru teraz, alebo ponúkať sa koláčikmi po nedeľnom obede!
    Ešteže nepopadali obkladačky v kuchyni!
    Malá napodobňuje to vrtanie a stale robí..brrrr, brrrr, brrr...od sameho rana, nejako ju to pochytilo😃😃

O tom neprídení na svadbu..to vám poviem, chata pri Za je este v pohode Murinko, môj jediný bratranec mi oznámil, že nedôjde, lebo kladie doma (síce 250km) dlažbu a vybral si na to dovolenku. Bolo mi do plaču, ale už teraz mi je to jedno. Takže prežijete, ak aj vám neprídu🙂
    Aspoň sa nepapáte aj za nich! 😉

• tak ako vidím ak mi niekto nepríde tak nebudem jediná komu neprišli kvôli čudným dôvôdom 😉

• durni, ty odkial chatujes? z prace, ci domu? vsetci uz asi pachli domov🙂

• ja z práce 😢

• a dokedy tahas?

• joj tak to je vo hviezdach to mi tu máme tak mali by sme o 17 ale človek tu nikdy nevie 🙂 je normálne aj o 18 alebo o 19 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov