Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
muma no ved to by som chcela ale no neviem budem rada ked prídu aspon ty čo budu za to stáť však sa to časom hádam dozviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak prideme mi ak nikto nepride :-)
Odpovedať
Profilova fotka
muma, súhlasím s tebou, ak nikto nepríde, prídeme my :-D Ja som povedala, že pre mňa bolo najdoležitejšie, aby tam boli tí, ktorých mám rada. A kto prísť nechce, asi ani mne za to nestojí. A do augusta sa to ešte utrasie, neboj. Mňa najviac naštvalo to, že mi to dávali vedieť tak 5 dní pred svadbou... ]-(
Odpovedať
tak to neviem čo urobím ked mi niekto povie 5 dní pred že nejde :-o asi ma trafí šľak ]-( dobre tak ked mi ostane volných 40 ludí tak dojdete ok ;-) dufam že tých čo mám rada dojdu ale neviem no dufam ale ked vidím otcové nadšenie tak neviem či sa sám nebude chcieť s toho sám vyvliecť ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
no šľak ťa netrafí, ale príde ti to určite ľúto... ale nezúfaj, tí ktorí za to stoja, určite prídu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, ved to bude potom taky corbes, ze si ani nevsimnes, kto ti chyba =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem sa spýtať viete mi niekto poradiť nejalú dobrú sálu v ziline a okoli pre cca 80-100 ludi???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, čo sa ideš znova vydávať? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie :-) :-) :-) ale kamoska v sept.tak kedze uz mam skusenosti ;-) chcem jej trochu pomoc:)
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak aj ja si myslim :-)
Odpovedať
jasné ten kt nepríde mi za to nestojí pokial nemá neviem aký vážny dôvod a čo sa týka najbližšej rodiny tak to im asi nejko neodpustím pokial to bude len tak že sa im nechce
Odpovedať
Profilova fotka
Ale to by ti nikto neurobil, len preto, ze sa mu nechce. A komu by sa vlastne na svadbu nechcelo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no aj takí sa nájdu. Mne neprišli niekoľké sesternice a bratranec. A jedna len preto, že sa jej nechcelo... :-| ale čo už...
Odpovedať
Profilova fotka
No musia byt aj vynimky. Ja osobne sa na svadby vzdy tesim ako blazon
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi hovor... Ja väčšinou už týždeň pred tým pomaly nespím. :-D Ale to je možno aj tým, že nechodím na svadby často
Odpovedať
Profilova fotka
ja nastastie nemam velku rodinu tak to vidim na par dobrych kamaratov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nás to bolo tiež tak, že sme tam mali predovšetkým našich dobrých kamarátov. A bola som spokojná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme zase az taku velku svadbu nechceli, ale ked mame velke rodiny, tak co s tym clovek narobi :-D Aspon bude dufam veselo
Odpovedať
ja my máme po väčšine len kamarátov tých je tam podstatne viacej ako rodiny napríklad môj drahý tam ma asi tak zo 10 ludí z rodiny alebo skôr do 10 :-)
Odpovedať
majú svadobky v žiline otvorené aj v sobotu? by som chcela ísť cez víkend ak nebudem musieť do práce aj šaty skúsiť len neviem nájsť či majú otvorené viem že nicol je v sobotu zavretý a ostatné neviete či su otvorené?
Odpovedať
Profilova fotka
ja co som pozerala tak su vacsinou zatvorene :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Okrem salónu Dagmar na Národnej sú všetky salóny zavreté... Ale myslím si, že je to blbosť. No pozerať šaty odporúčam tak okolo utorka alebo stredy. Lebo v pondelok ich nevesty vracajú a vo štvrtok si ich zase vyberajú
Odpovedať
takže vravíš utorok streda hmmm no jediný další volný den je u mna 7.3. a to je piatok tak to asi moc toho nenavyberám tak dagmara by mala byť otvorená? tak tam pôjdem kuknúť a su tam pekné modely? Ozaj v žiline je dagmara, nicol, kristína, danica a ešte nejaký?
Odpovedať
Profilova fotka
No v Dagmar neboli zlé šaty, ale ja som si tam nevedela vybrať. Okrem spomínaných salónov je ešte Hella, Kristína, Elegant Stich, Amélia alebo nejako podobne. O týchto viem určite a ešte je jeden nový na Národnej, ale ten neviem ako sa volá
Odpovedať
servus baby! stále zbíjajú príklepkou a kladivom trieskajú dos tien- podľa popisu , akú dieru máme v stene- panele, mi polovička povedala, že celkom isto prerábajú celú elektriku a vyvŕtali k nám svoju zásuvku..zástrčku? To je jedno! V každom prípade si môžme rozprávať asi vtipy cez tú dieru teraz, alebo ponúkať sa koláčikmi po nedeľnom obede! Ešteže nepopadali obkladačky v kuchyni! Malá napodobňuje to vrtanie a stale robí..brrrr, brrrr, brrr...od sameho rana, nejako ju to pochytilo:-D:-D O tom neprídení na svadbu..to vám poviem, chata pri Za je este v pohode Murinko, môj jediný bratranec mi oznámil, že nedôjde, lebo kladie doma (síce 250km) dlažbu a vybral si na to dovolenku. Bolo mi do plaču, ale už teraz mi je to jedno. Takže prežijete, ak aj vám neprídu:-) Aspoň sa nepapáte aj za nich! ;-)
Odpovedať
tak ako vidím ak mi niekto nepríde tak nebudem jediná komu neprišli kvôli čudným dôvôdom ;-)
Odpovedať
durni, ty odkial chatujes? z prace, ci domu? vsetci uz asi pachli domov:-)
Odpovedať
ja z práce ;-(
Odpovedať
a dokedy tahas?
Odpovedať
joj tak to je vo hviezdach to mi tu máme tak mali by sme o 17 ale človek tu nikdy nevie :-) je normálne aj o 18 alebo o 19 :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?