Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no tak ja ešte neviem o košeli konkrértne zatial si oblek a vestičku s kravatou či čo to tam na tom je vybral drahý v Helle ale vestička je bielunka a bola pri tom taká tmavšia biela košela tak tu sme hned zamietli dufam že tam nájdeme a to má byt nejaká špeciálna ta košela?
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, uz nad tym netreba spekulovat. Lebo ja tiez vsetko rozoberam z kazdej strany a meditujem nad tym, a len co som z toho vycerpana. Uvidis, ze to bude fajn. A kde mate v kostole?
Odpovedať
hej v kostole ale na solinkách neviem či vieš kde to je ale mne sa ten kostol nepáči ale čo už ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja ked mojho draheho k niecomu nedokopem, tak je schopny si ist kdesi kupit oblek tyzden pred svadbou, je toho schopny... :-) a este mi povie s usmevom na perach, ze ved je to len oblek. zboznujem ho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a boli uz aj terminy v kostoloch obsadene, nevies?
Odpovedať
tak taký prístup poznám občas má také tendencie tiež :-) no neviem my sme boli len tak a hmm čo listoval tak tak mal pozapisované ale neviem či boli všetky obsadené ale možno v meste nebudú alebo vás tam nejako vopchajú :-) musite sa popýtať ale ja by som si vybrala keby som mohla Farský kostol sestra tam mala mne sa tam páči nejako neholdujem tým moderným kostolom ako je ten náš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moja sestra mala u Salezianov, tam to tiez moc nevyzeralo ako v kostole, ale hudba bola velmi pekna. Rozmyslam nad Zavodim, uzasne by bolo keby obrad vedeli urobit vonku pri tej kaplnke, ale to by som asi vela chcela a pocasie sa tiez neda objednat. Mozno sa fakt rozhodneme nad centrom, aspon prejseme potom pesi do toho Vixu, ale zase na druhej strane sa s nejakymi inymi svadobcanim striedat vo dverach by nebolo bohvie co.
Odpovedať
Profilova fotka
a saty si uz bola pozerat? pocula som ze kruh je hrozne neprakticky, ale zase to vyzera pekne...
Odpovedať
vieš čo skúste sa ísť opýtať no ja si práveže nepametám že by sme sa na sestrinej svadbe striedali vo dverách povedzte že by ste to tak chceli aby ste sa nešli hned na výmenu určite vám vyhovie však sa popýtajte a uvidíte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved hej, musime ist, len kebs sme neboli obaja tak pracovne vytazeni, este ze existuje internet, navyse sa najblizsi mesiac - dva budeme stahovat do uplne prazdneho bytu a este sme si nedalia ni robit kuchynu, takze neviem na co sa skor zamerat. ;-(
Odpovedať
no ja by som chcela kruh nie ešte som nebola mám zlú pracovnú dobu ale chystám sa ak mi to vynde tak v sobotu pobehať knm lebo tam su otvorene salony aj v sobotu :-)
Odpovedať
tak to teda hej ti verím že nevieš čo skôr ale to stahovanie do nového bytu by som brala :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Uz som chytala aj take stavy, ze tu svadbu este odlozime, ale hadam to nejako cele dobre dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ju budeme odkladat vecne...
Odpovedať
Profilova fotka
kolko planujes zakuskov na osobu? niekto radi 10 niekto dokonca 20. to sa mi zda uz vela. pre mna osobne by nemusel byt ani jeden, mne to vobec nechuti, skor nejake kysnute kolace a strudle a tak :-)
Odpovedať
asi hej lepšie už ked ste sa rozhodli tak to zase neodkladať aspon to budete mať pekne za sebou aj pekné svadbu a aj nový bytík :-)
Odpovedať
no tak toto ti neporadí čo som sa pýtala tak mi povedali že aj 30-33 kartónov na 60-70 ludí čož sa mi zda vela ešte čakáme na jednu cukrárku ako sa vyjadrí ta by nám mala piecť na svadbu no ale neviem uvidíme čo povie kolko a za akú cenu potom by som ti povedala čo mi poradila aby sme si porovnali ale ešte neviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja mama a asi aj svokra budu chciet dat piect u nas doma ale v tom teple neviem ako by to prezilo cestu do ziliny (cca 100 km) :-D takze sa budem musiet poobzerat tu v okoli
Odpovedať
Profilova fotka
inac, draheho rodina este nevie, ze to chceme v ziline, tak cakam urcite protesty, ale budu sa s tym musiet zmierit
Odpovedať
Profilova fotka
paula 11 a odkial ste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prezradim po svadbe, ok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok alebo napis do IP :-) lebo aj tiez nie som zo za
Odpovedať
Profilova fotka
ok, muma, dufam, ze to chapes, ja len aby nase male tajomstvo nevyslo najavo ... zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa majte ja koncim.---- :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
durni, aku ste nakoniec vybrali hudbu?
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som sa do diskusie zapojila len dnes a okrem miesta na hostinu nemam nic, takze uvidam kazdu radu. nejaky dobry tip na hudbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kati, paula vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?