Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj paula..tak rada by som poradila..ale kapelu,co mame my,je uz na tvoj termin obsadena..lebo ju ma luko.. som si precitala celu debatu s durni..a poviem,ze ste sa dobre rozpisali.. inac..ak mas cas,tak skoc do mesta za dekanom..a s nim sa o tom porozpravaj..co sa tyka kostola v zavodi a obradu vonku..my tam budeme mat obrad..ale vo vnutri..
Odpovedať
co sa tyka tej kosele..tak nejaka pekna musi byt..a mozno aj na tie manzetove gombicky..to zatial neviem..ale musi byt prijemna na dotyk :-D fifi..no som rada,ze si sa ozvala..kde si kupovala koselu..a aka bola..to je moja najvacsia dilema nateraz..ak neratam moje topanky..
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, a je to tam v zavodi vnutri pekne? sestra ma odhovara. budem musiet ist pozriet. ta hudba ma ale trapi. kolko beru orientacne DJ?
Odpovedať
paula..ano..niekto mal aj fotky odtial..musim porozmyslat,kto tam mal svadbu.. je to taky stary kostolik..velmi pekny.. mozem na hvilku pridat fotku,co som stiahla tu zo stranky..
Odpovedať
durni, ano navleky na 200% :-D uplne inac to ukaze, buduci tyzden to pojdeme zajednat ;-) lea co sa kosele tyka, az v maji budeme riesit aj oblek, aj moje popolnocne inak budeme mat na stole nakoniec svadobny koc s pernikov, budu na kazete, vo vnutri budu pernikove srdiecka pre hosti a do toho sa budu vyberat peniazky, cize nie klobuk. nakoniec sobasny palac budu rekonstruovat, takze to bude na urade, :-| ale dnes sme si predbezne zabukovali vyzdobu aj s tym kruhom , taknam to za 5tis. pridu urobit, len zajtra to musim ist dohodnut na urad a hlavne pozriet miestnost a pocet lavic. ozaj a uz mame aj ubytko pre blavacky hosti, hned vedla v novom penzione, izby su uplne v pohode, pekne :-)
Odpovedať
opraa: z pernikov
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - v Gracii na marianskom namesti, alebo v Modeve na narodnej ulici, taktiez Topmen pri trhovisku.... alebo Alain Delon v carrefoure :-D my mame z Gracie, aj vesticku s kravatou a vreckovkou
Odpovedať
luko..no super..normalne mam pocit,e zas nic nestiham..ty uz mas menu a ja este nie..ale v aprili ideme zajednavat..a najvacsiu dilemu mam z predjedla..cchem cosi zaujimave.. fifi..v gracii som uz bola..odtial chcem vestu..ale na kosele som sa poriadne nepozrela..nevies este cenu kosiel tam..
Odpovedať
lea preto my sme vybrali ten kuraci koktejl, v tom pohare to vyzeralo skvele :-) menu je najmenej lea, neboj, to zvladnes raz dva :-) ja zas nemam kopec inych veci my sme dnes v Cadci kupili krasnu zaclonu do obyvacky, za smienu sumu 210 sk za meter, v Ba podobny typ stoji najmenej 500. Aj 4 vankusiky a obrus, vsetko prirodny material, vyzera to super. tak sa vytesujem, ze uz v Blave nic nekupim, lebo tu sa da nakupit pekne a lacno :-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... paula..andrea mala svadbu v zavodi..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: neboli drahe, tusim okolo 650 Sk....
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... este jej pripravny album ;-) luko..no budem zas lietat ako sialena v aprili :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte cice ako je?? My sa doma práve nevieme dohodnúť, čo so stavbou:-(((( Už sme sa posekali..
Odpovedať
lea, vsak ja tiez, topanky, zavoj, obrucky, popolnocne saty, oblek pre zenicha......oznakmka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: co so stavbou? uz idete na to? :-.
Odpovedať
fifi..tak to sa da :-) violet..a na com presne sa neviete dohodnut? luko..ale mas o 1,5mesiaca neskor ako ja svadbu :-p :-D
Odpovedať
to nie..praveže nejdeme ešte na nič..mám obrovský rešpekt pred úvermi..bojím sa to na seba (nás) vziať..doma ma jedni odhovárajú, druhí sú za. Bohatstvo, že my nie sme mladší!!! :-)
Odpovedať
violet..a kolko budete potrebovat a chces ist do prace..alebo aku predstavu mas..
Odpovedať
paula 11 no hudbu si ideme vypočuť zajtra nám dal kontakt majitel sály že tam chodia hrávať tak som to obvolali a týto ešte boli volný ale nemajú cd tak zajtra hrajú v afrodite tak si ich ideme vypočuť a ak tak tak zaplatiť aj zálohu ale je to živá hudba teda dúfam ja som to nevybavoval ale drahý :-)
Odpovedať
durni..tak to je dobre,ze ste niekoho nasli.. my ideme zaplatit zalohu v aprili..akosi som nevedela o obsahu telefonatu..kedze volal drahy..a dva dni po prichode do uk po sviatkoch mi len tak spomenul,ze sme sa s nimi mali stretnut v dec.. :-N
Odpovedať
polovicka chce brat len na materiál a stavat svojpomocne...ale max. za 5 rokov ho postaviť. No, neviem, kto bude za neho potom chodiť do práce, alebo či bude stavať v noci??Bol by to len fakt maličký, účelový domček pre 3-4 osoby bez pivnice. Čo ja viem koľko- 600tis.? A to sa preplatí aspoň o 200, nie? Jasné, že chcem ísť do práce, prečo by aj nie? Naša Kristínka by mohla mať aj súrodenca- nebola by som proti, ale tým sa všetko skomplikuje. A ak druhé nebude na ceste od začiatku bud. roka, tak už potom nebude vôbec. Aby mi nadväzovala materská na seba. Neviete, či je vhodnejšie na takéto sumy brať hypotéku, či účelový spotrebný úver, či ako vlastne?
Odpovedať
Profilova fotka
evi: my to riesime tiez na uver, uz druhy.... jeden mame na byt... zial, v dnesnej dobe nemame moznost zarobit za kratku dobu kopu milionov na vlastne byvanie... takze sme radi, ze mame "zdrave ruky a chut do prace", ako by povedal moj dedko ;-)
Odpovedať
paula11 inak jedny čo sme volali živá hudba boli ešte volný len neviem kolko by si chcela zaplatiť za hudbu orientačne stoja 12000 + 500 za dopravu do za ak chceš napíš ti môžem dať potom kontakt ale mne sa to zdlo vela ale zase majitel sáli odporúčal hlavne tých tak ako budeš chcieť :-)
Odpovedať
violet..tak zavisi,ci mate nieco na zaciatok..aspon co mam ja info,tak ak chces hypo na stavbu,tak musis mat 30cm ad zemou stavbu vytiahnutu..to tvrdi SLSP.. myslim,ze dieta mozes mat aj o 5rokov,ak teraz uz nemas po 35 :-D aku pracu ma manzel?
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: viac sa oplati hypo, ako ucelovy uver, kvoli urokovej sadzbe
Odpovedať
leatea tak to som rada aj aj už som len zvedavá ako budú zajtra hrať dúfam že dobre inak neviem asi vezmem aj tých drahých alebo dj lebo už neviem budem sa modliť aby hrali dobre :-)
Odpovedať
durni..ja som vyberala len podla toho,ci mi odohraju redovy..a tych,co mam,tak som videla hrat kusok pred domom nevesty..
Odpovedať
no tak ja tých našich uvvidím zajtra a dúfam že si aj vypočujem upozornovali nás ale že zajtra budu hrať inú druh hudby neviem akej ale som zvedavá ale snad aj podla toho zistím ako hrajú a ešte by si mal na nás urobiť aj čas tak som zvedavá ako to tam nájdeme musíme si najprv nájst autobus večer z práce tam a potom večer domov :-D to bude ešte veselé ako sa tam my dostaneme :-) a aby hrali pred vchodom to bola okrem toho že ich chcem počuť hrať druhá podmienka čož ževraj hrajú no dúfam že to ude za niečo stáť lebo sestra mala takých čudných teda mne sa tak ani nezdalo ale mame a aj sestra nadávala tak ja asi moc hudobný sluch nemám :-D
Odpovedať
ta moja kapela vraj hra aj pred kostolom.. fifi..a co stavebko?
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja mam jedno stavebko, asi ho zacnem "Plnit" peniazmi, ked pojde do tuheho a zacneme stavat :-D ale tam musis nieco nasetrit, aby si dostala uver, a ked sme kupovali byt, mali sme len 120 tisic... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?