Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fifi..aj to je nieco..ja si musim dat vyssiu hranicu..dala som si len najnizsiu a moc sa mi neoplati..navyse som este nedala vela..kedze to skor davam tak raz za rok..ale tento rok,po svadbe, sa polepsim 😃

• tak to máte dobré 🙂

• Kati: ja mam cielovu sumu 400 tisic, co to dnes znamena... heh, takmer nic, ale budem ich setrit 😃

• Sponzor fóra
  • fifi..ja si idem zvysit na mil 😃

• no teraz sa hlavne sustred na krasnu svadbu 😃 😛 dnes som videla svoje saty vo vyklade.... ach jaaaaaaaaaaaaaaj 😞

• fifi..no snazim sa..ale absolutne sa mi nechce..no v sobotu idem kuknut do papiernictva..tak budem pracovat na oznamkach..nemam totiz lepidlo..ostalo doma..aby mi ho nevyhodili na letisku,kedze som mala len prirucnu..
    a musim usit spodnicku pod redove saty..a asi si uz kupim aj latku na popolnocne..len musim poriadne poratat,kolko tej latky potrebujem 🙂
    nezufaj..ale spominaj,aka si bola kocka v nich 😉

• no ja som sa tak aj zaspominala, ze uz je to takmer pol roka, co som sa v nich vykrucala na svadbe..... 😛

• tak to je dobre..nevies,ci ich mal niekto pred tebou?

• myslim, ze nie, bola som urcite prva 😃 boli z novej kolekcie a boli skoro stale vo vyklade 😃 😃

• no vidis..tak ked ich uvidis na inej neveste..tak ta moze hriat pocit,ze si bola prva 😃

• no to ma isto bude 😃 ani nevies, ako rada by som si ich este raz obliekla, tisko v dobrom zavidim tie pripravy..... 😬

• neboj..pridu aj dalsie zaujimave prilezitosti..ako zariadovat detsku izbu 🙂

• to ano, teraz zijeme tym pozemkom 😃 uz sme opravili aj strop v spalni - vcera a cakame na novy stol a stolicky po velkej noci... no a tym padom sa skoncili nase investicie v tomto byte... ehm, este okna na jesen 😃 a potom velke setrenie na domcek 😃

• dnes som zistila ze v Cadci maju saty St. Patric, ale pozriet som nebola len ma to prijemne prekvapilo 🙂

fifi ani nehovor, nam dosla stena, dnes sme kupili nejake doplnnk,y este nas cakaju dvere, vstavane skrine,plastove okna, tak nieco, tam daco, do byvania stale idu toky penazi

• to ti poviem Luko, co vsetko to dnes stoji..... ach jaj... ale vlastne je vlastne 😃

• Sponzor fóra
  • fifi..no ten ste spravili pekne..sa mi to normalne paci 🙂

luko..no to je dobre nie 🙂
    inac..tiez super zariadujete.. 😉

• vsak my sme v byte v aprili mali akurat tak kuchynsku linku a kupelnu s wc, potom dosla spalna, ale bez matracov a rostov, tak sme mesiac spali na sedacke.
    v obyvacke sme mali az donedavna len sedacku a maly stolcek s malym tv a dva vesiaky z Ikey na kosele a moje oblecenie (tie su teraz v spalni), v kuchyni sme asi 3 mesiace nelmali stol a stolicky 😃 nechceli sme si brat vysoky uver, takze vsetko kupujeme z penazi co zarobime v priebehu roka a nejake drobnosti su na splatky, ale my si davame splatky max. na rok, takze pohoda.

• Kati: dakujeme 😃 je to ten isty obklad, co v obyvacke, akurat sme tam nechali len jednu farebnu kocku - luster bude novy, to az po vyplate zasa.... uz sme to nerobili tak ako v obyvke na bodove svetla, lebo v kazdej miestnosti sa mi to nepaci... bodovky mame aj v kuchyni aj v obyvke, takze staci 😃

• luko..ale ste fakt sikonvi..ked este sporite aj na svadbu 😉

fifi..vsimla som si,ze sa to tak podoba 🙂 myslim,ze na luster staci jedna kocka..nech to zas nie je prehnane..
    bodove sa hoda este na barovy pult a do kupelne.. 🙂

• no to ano, v dome, ked budeme mat barovy pultik,tak bodovky budu smerovane tak, ze budu svietit rovno na stolicky z pultu - videla som to v jednom bare a je to uzasne 😉

• super..ja som tiez niekde videla..a u tety maju bodove svetla v kupelni..super 🙂

• my mame v kupelni teraz celkom pekne svetlo, ale urcite v dome bude bodove, niekde som videla taky strop ako hviezdne nebo - aj 40 svetielok, je to kraaaaaaaasne 😛

• no to by bolo super..ale museli byt nejake drobne ziarovky a nesmeli by vela zrat..a vedela by som si ich predstavit nad vanou 😃

• ano ano,tak to bolo 😃 teraz listujem kade tade casaky o peknom byvani vies 😃

• no ja mam zas prehlad..hlavne detske izby 😃
    sestra uz vymysla,co da malemu do izby 😛 a popri tom este ukazuje rozne zariadenia podkrovi 😛

• heh, tomu verim, ked sa clovek pre nieco nadchne 😎

• no oni prerabju uz dom..a na jar podkrovie robia 🙂

• jaaaaaaaaaaj, to je uz ta lepsia vizia, ked uz je nieco hmotne a robia sa upravy 😛

• nej..idu nanovo postavit podkrovie..a dole by mali prenajimat izby..maju tri 🙂 ak sa bude darit,tak casom by spravili este dalsie..

• fifi, waw, no tie vase plany vyzeraju dobre 😃
    my tak decentne, lebo o tri roky by sme radi ufrnkli z Vrakune, ale na dekoracii si dame zalezat 😉
    lea, ano je toho dost financne, tento rok je na tom drahy dost dobre s platom, inak by to bol pruser 😃 moja mamina zapltati asi 40tis. ostatne je vsetko na nas, co sa svadby tyka a co sa bytu tyka, tak to je plan na dva roky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov