Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • horí nám výrobňa toaleťáku a vreckoviek... zase to bude drahšie 🙂
    ale dúfam, že sa nikomu nič nestalo, sú tam nočné a tak... hádam stihli ľudia ujsť!

• nejak vela poziarov v poslednej dobe 😐

• 😒 no minule v Lipt.Hrádku píla opäť horela... ale toto je "naša" žilinská firma, tak to aj viac mrzí... 😴

• Sponzor fóra
  • hm, ja len ze je toho az podozrivo vela tych poziarov, to uz cloveka na...rie

• bam..no a co sa stalo??? 🤔

ahoj luko 🙂

• ahoj 😉

• ako sa mas?

• no, prave sme sa vratili z Moravy tak dost unavena...and you? 🙂

• lea: horí nám Tento (vyrábajú toal. papier, vreckovky a pod.), je to riadna pohroma... plamene tak 20 m určite. Vraj to horí už od 19tej, tak to hádam uhasia, ale hneď vedľa je skládka uhlia, takže neviem...

• ja makam na pozvankach 😬

bam..no dufam,je to ten sklad vedla..lebo mat drahsi toaletak nie je vyhra 😃

• lea: 😃 už je to aj na bleskovky.sk a aj TA3 to už dáva... ale bol to ten sklad papiera...
    idem kuknúť z okna, či to ešte horí...

a kedy dáš nejaký ten "výtvor" do albumíku? či nás necháš čakať? 😉

• lea, som zvedava na tvoj kreativny pocin 😃

• no uz pracujem na to,co som vcera kupila..dam to tu za chvilku..
    oznamka sa zial neobjavia na stranke..jedine osobne.. 😛 ale mozno pridam aspon pozvanku ku stolu.. 🤔

• baby..kravaty..a postavicky su v albume.. 😉

• ahojte ....tak tento nam este veselo hori...isla som do prace okolo a ten skald vyzeral fajnnnn 😮

• Sponzor fóra
  • este stale??? 😕

• hej este stale hori v tych budovach.....ale uz nie tak ako vcera.....citam ze to niekto zapalil 😞

• no veru, udajne byvaly zamestnanec 😒 dost slusne, ze este hori... waw

• pise mi kamos s tenta..tak baby nakupjte toaletak lebo pojde trosku hore s cenou 🙂

• no to sa ani necudujem 😐

• ahojte baby..toaletaky a vreckovky uz mate??? 😃 😃 😃 treba sa zasobit 😛 😛
    normalne zasnem,coho su ludia schopni 🤔

• ahojte, to vážne? Teraz som to počula v rádiu a zostala som v šoku. Asi treba ísť poobede na veľké nákupy 😃 😃 😃

• jani..no si mala spravit uz nocny nakup toaletaku 😃

• zrejme máš pravdu, už bude asi neskoro. Ale ja som to zistila až teraz ráno. 😐
    Ako inak všetky žijete? my sme boli cez víkend v Žiari a so sestrou sme boli pozývať starkého na svadbu. Tak sme mali taký rodinný víkend.

• ahoj jani a lea....vikend nic moc lialo a lialo...aspon vcera ten poziar nejake vzruso 😎

• teda ja som to o tom požiari zistila až dnes ráno po ceste do práce a potom v práci mi hovorili kolegovia teda nič moc každú chvílu sa čosi deje 😐

• muma..tu bolo pekne..aj ked vcera pod mrakom..a dnes je nadherne,len trosku chladnejsie..no uz mam jarnu bundu 😛

• no dnes je aj tu pekne len co ked tu musim sediet do 16,00 😒

• muma: ja do 15tej 😃
    inak som sa to tiez dozvedela az rano v praci, vsetci o tom hovorili s takym udivom az az.... ze cele mesto takmer osvetlene, ziara siroko-daleko... my dvaja s muzom sme nic nevideli 😦

• no a ja minimálne do 17 a možno aj dlhšie 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov