Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
naj to bolo na vlkoch auta odstavene vsade ludi ako na koncerte madony....som sa smiala ze zilincania neoslavuju silvester tak si zapalia tento..ludia sa zdravili :aa teba som davno nevidel ako sa mas? prid na navstevu.... :-N
Odpovedať
taka spoločenská aktivita hovoríš čo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe co vsetko ludi zblizuje :-D
Odpovedať
tak to teda hej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to musel byť super pohľad na tých ľudí... ;-) :-D
Odpovedať
ahojky zeny!! okrem tenta, co mate nové?? jani, uz zistujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no ešte stále čakáme na schválenie úveru... Tak som teraz z toho trochu nesvoja, lebo žiadosť sme dávali už pred týždňom. Ale asi toho majú veľa
Odpovedať
určite neboj oni Vám ho schvália ;-)
Odpovedať
ahojte :-) ja len na skok, lebo este ucim, tak sa asi zastavim az vecer
Odpovedať
ahoj luko :-)
Odpovedať
no vidim,ze Tento bude teraz hitom :-D :-D :-D
Odpovedať
aspoň sa zas raz majú ľudia o čom rozprávať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som tiez do stvrtej..ale rozmyslam,ze este skocim do obchodu.. a hrozne sa nudime..takze si tu odbehavam kazdu chvilku :-D :-N
Odpovedať
no, tento je hned pod Vlcincami, takze asi bola opekacka:-D Jani, drzim palec na ten uver!!! to by bola fakt uz smola!
Odpovedať
boli ste si niektorá skúšať svadobné šaty aj z partnerom?
Odpovedať
ahojte, tak ja asi do 18,00 najmenej.......ale po 15,00 to bude zaujimave ....teraz som tu konecne sama.... a saty som urcite nebola vyberat s partnerom :-D
Odpovedať
ja som bola ale len v knm a to mi na to hundrali predavačky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
durni: ani ja som nebola s manzelom, musel vydrzat do dna D :-D bola som s mamou aj ocinom, aj segra raz bola a na poslednej skuske moja svagrinka ;-) Jani: pamatam si,ze sme tiez cakali tak dlho na schvalenie uveru, ked sme kupovali byt.....
Odpovedať
Profilova fotka
No naša žiadosť už vraj v piatok bola pred úverovou komisiou. Len ešte teraz čakáme na oficiálne vyjadrenie, ktoré by malo byť dnes alebo zajtra. Len drahý išiel dnes na služobku a vráti sa až zajtra poobede. Takže to budeme aj tak riešiť až od zajtra. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Jani, drzim palce... my ideme tiez navysovat... uz tento tyzden to budeme riesit
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ste sa rozhodli navýšiť? No my možno budeme tiež, keď budeme chcieť začať stavať. Ale na to si zrejme ešte nejakú chvíľu počkáme
Odpovedať
Profilova fotka
no Janka, nemame navyse 800 tisic na pozemok :-( uvidime, kolko nam vedia dat, 80 tis. sme zlozili zalohu uz v hotovosti a mame este 100 tisic rezervu, to je vsetko.... inak ostaneme uplne " s holou prdelkou " :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no Zuzi, my sme už teraz úplne v mínuse. Na zálohu sme si požičiavali od rodiny... Takže ťa chápem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm veru, bude to zaujimave, lebo my uz vlastne budeme platit uvery bud dva, alebo jeden velky... ale zas na druhej strane, keby sme predali byt, sme v pluse...ale kde by sme byvali :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mozem sa pridat do klubu... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, jasné... Kedy začínate vybavovať úver?
Odpovedať
ahojte.... durni, ja som bola s partnerom vsade okrem knm......... :-) a bolo to super :-) ved aj tak nevie, ktore si vyberiem a aj ked bude vediet, tak do septembra urcite zabudne ake boli :-D ktore sa ti pacili v KNM?
Odpovedať
Profilova fotka
uz sme boli cez vikend v banke tak pride znalec na dom a uvidime ..tiez povedali ze dva tyzdnetak som zvedava :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no najhoršie je dať všetky papiere dokopy... Potom už len čakať. :-|
Odpovedať
afra presne tak aj ja som povedala to isté že ved aj tak nevie ktoré no v knm bol dobrý ta Viola a celkom dobrý ten nový Madame ale málo šiat teda také no neviem mne boli všetky velikánske a su na zips takže by mi ich musela jedine prerábať celé síce bola ochotná ale to si nechávam ako poslednú možnosť :-) a ten čo je nad jednoutou tak ten mne sa nepáčil strašne nepríjemný personál no hrôza stále ma gzovala a dala mi skusit tak dvoje šaty a s toho jedni čo som chcela ja a druhé čo chcela ona a hneď chcela aby som šla zaplatiť zálohu za tie čo mi vybrala ona no neviem nepáčilo sa mi ako sa ku mne správala ale vec vkusu možno na iných su dobrý a možno som len ja citlivka ale už by som tam nešla ale skús ma tam dosť vela šiat ale ja som videla len tie dvoje z blízka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?