Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebodaj ju uz "ufikli"? :-.
Odpovedať
este min roku ]-( a teraz vraj na la spose ponechaju vlecky..no neporazi ta? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj tak tomu nerozumiem, preco to robia... dobre, vlecky sa nicia, tomu chapem, ale aspon par neviest si ich mohlo uzit, potom ich mohli dat prec, no nie?
Odpovedať
no lebo je to vraj neprakticke a nevesty to nechcu..pritom viem,ze dost neviest si zaklada na vlecke..ved sa da vypnut..a ak tak,nech to spravia vypnutie dovnutra a maju pokoj :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave, aj mne sa zda, ze po vleckach je dopyt
Odpovedať
ved kde inde si tu vlecku mozes uzit..nikde..akurat na svadobnych satach..
Odpovedať
ahojte....vlecky budu sice nechavat,ale upravovat.....napr.tie co som mala z kristiny posledne su zatial este s vleckou, ale spodnu cast tej vlecky odtrihnu a nechaju tam len tu zaclonu...a tie saty su z novej kolekcie
Odpovedať
afra..a to kde na nieco take chodia??? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Afra :-)
Odpovedať
lebo sa im nepaci ked sa vypne vlecka dohora s tym satenom alebo co to bolo..vraj to skaredo ukaze.ze ta latka sa zostrihne zarovno so satami,ale zaclonu tam nechaju a bude sa vypinat.......mne sa to nezdalo skarede, ked to bolo vypnute cele......co uz.a inak tie nove saty maju asi ine cislovanie, lebo som sa vosla do 36 a u tych starsich sme ledva zapli 38
Odpovedať
ahoj fifi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Afra- teda Zuzi - sme menovkyne :-D ja som mala saty s dlhou vleckou, ale zapinala sa smerom dovnútra a vobec ju nebolo vidiet... to sa mi velmi pacilo,vobec mi nevadila pri tancovani a pohybe, mala som ju odopnutu po ceste do kostola a v kostole ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a nevies..co dostanu este san patrick? upnutie do vnutra mi pride krajsie..ale netusim,preco tak vymyslaju.. inac..osobne si myslim,ze saty maju ostat tak,ako su..navrhari vedeli,preco ich tak navrhli.. fifi..no ty si mala prekrasnu vlecku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: dakujem x-)
Odpovedať
ja som sa pytala, ci dostanu este nejake saty a povedala, ze vsetky co maju dostat su vystavene na figurinach.tak tam uz asi maju vsetko co malo prist.Boli tam myslim aj tie co chcela Luko fifi:aj my sme take nasli a to je super,lebo ja som vlecku chcela a drahy nie a takto, ked sa pekne schova a nie je ju prakticky vobec vidno,sme spokojny obaja....... ja tiez nechapem preco to strihaju a hlavne ked ta vlecka je lahunka :-| Mne sa tie vlecky pacia a aj fotky s nimi su zaujimavejsie. ja ju chcem hlavne na fotenie a do kostola.....no nech som kocka :-) Ale ak najdem tie moje vysnivane a budu bez vlecky, tak sa rada prisposobim :-)
Odpovedať
este aj do ruky to vyzera dobre..ale zas mozu prizerat na poziadavky dievcat =-) ved co..prinajhorsim najdem tu v uk a budem mat vlastne :-D
Odpovedať
ja som tiez rozmyslala nad vleckou co sa pripina na ruku,ale bojim sa, ze by ma to tahalo pri tancovani a skakani :-D :-D
Odpovedať
lebo spominali,ze maju dostat aj san patrick..takze uz nedostanu..skoda.. no na ruku mozes mat..zavisi od dlzky vlecky ;-) ja cakm,ci sa na ebay neobjavia tie moje..zatial maju len priserne velke ]-( a minule som nemala peniaze..teda som si nechcela poziciavat..
Odpovedať
fifi mam sa ta spytat, ze ako ste donutili alebo naucili vysho psika spat na tom peknom vankusiku co mas na MS :-D Tu nasu to nemozeme naucit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Afra: nasa Fifi mala povodne pruteny pelech, ktory si obhryzla :-D tak sme urobili vymenu za plysovy... neuveris, ale hned si ho zamilovala :-D vobec sme ju do nicoho nenutili, mozno preto, ze bola zvyknuta aj na ten pruteny... a to sme ju ucili od malicka... ale nemysli si, v noci spava s nami :-D
Odpovedať
ja som tiez videla jedny krasne saty na bilboarde pred salonom,tak som sa potesila........ale teta mi povedala, ze ich nemaju,ale uz su objednane a pridu len vo velkosti 42,44.....a boli nadherne a nechaju tam aj vlecku :-) Skoda, ze to uz nie je moja velkostjavascript:addEmoticon(':-|','vBody') javascript:addEmoticon(':-|','vBody')
Odpovedať
waw........to ako sa mi podarilo :-D
Odpovedať
fifi: Uz som sa zlakla ze len ta moja je postelovy pes..........mne to nevadi, ale polovicke sa to moc nepaci, lebo sa tisne v noci len k nemu :-D
Odpovedať
takze sa snazia vytazit co najviac z tych siat.. a asi chcu aj ine velkosti neviest..
Odpovedať
Profilova fotka
afra: u nas je to naopak... fifi sa tlaci aj k manzelovi,ale viac ku mne... lebo on sa v noci stale prehadzuje :-D ja spim kludne....
Odpovedať
mne sa to stava casto, ze to co chcem, tak je mi to bud male, alebo moc velke :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
afra: dost dobra fotka s tym psikom ;-)
Odpovedať
dakujem.....ele to je uz vacsia asi o 2 cm a cim je starsia tym menej poslucha ;-)
Odpovedať
Ahojte... dievčatá to už dostali v Kristíne St Patrick 2008?... ...tá pani mi sľúbila, že keď prídu pošle mi sms... :-S
Odpovedať
kati..tiez cakam,ci pridu a afra pisala,ze uz nin nema prist :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?