Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • niektore tie satky su fakt krasne 😛

• fifi..ale neviem si vybrat 🤔

• to ti verim 😐 preto som ja osobne vela neskusala, lebo moja nerozhodnost je podobna 😃

• Sponzor fóra
  • fifi podobne, stacilo v troch salonoch akurat na hlavu 😃

• kati tie posledne su krasne, romanticne 🙂

• baby..tak kludne som si prisl do prace..a uplne som zabudla na to,ze niekolko ucitelov je mimo..jedna kolegyna,ze pride neskor..chudak kolega,behal tu ako splasene kura..a netusim preco..vsetko sme v pohos tihli..uz mame nachystane takmer vsetko na zajtra..a to je len pol jedenastej..tu..

luko..no rozmyslam cosi ine..ze take,co sa nedaju zohnat na svk 😃 normalne vymyslam priserne

• lea, no vsak si kludne vymyslaj 😉 spokojenost nade vse 😃

• ani sa mi verit nechce,ze uz nam bezi posledna hodina..za pol hodnky je koniec vyucovania a aj dalsieho dna 😃
    a slniecko nam opat svieti..co je super..

ako vam to ide v praci?

• no uz ste vsetky doma asi 😃 😃 😃

• ahojkaj 🙂 Aky bol den?

• no rano bolo rusno..ale celkom sa dalo..len som si neotvorila tie krizovky..ale neva..staci,ze budu pri mne..
    a co tvoj den?

• ahojte cice!! ako sa darí? akurát sme sa vrátili z Ikea- máme aj niečo nové.-) A vy ako? pozemky, úvery?

• celkom fajn. 😉 Ale uz aby bol piatok 🙂 Zajtra mam strasne dllllllhy den.Uz teraz sa mi nechce.A ani sa na nic nemozem poriadne sustredit....stale rozmyslam nad satami 🙂

• ahoj evi..no mne sa ozvala spoluziacka zo strednej skoly..normalne zazrak 😃 😃 😃

afra..no nam dnes chybali 4 ucitelia..co je dost..ale dalo sa..ale tiez by som chcela piatok..
    a ake sa ti pacia? 🙂

• Ahoj🙂
    a co pekneho ste si odtial doniesli 🙂

Ked ja vobec neviem....cim viac ich vyskusam, tym mam v tom vacsi chaos. 😐 Aj ked sme v restauracii, tak vyberam bonekonecna a nakoniec si objednam to iste ako drahy 😉

• Sponzor fóra
  • evi a v ktorej ikei ste boli..a co pekne si kupila..nech sa inspirujem..tiez sa tam chystam 🙂

• Boli sme v BA. Kde inde- tu to máme najbližšie. Lea, ak si kukla včera môj album na streche, mala som tam také barové stoličky s červeným poťahom z brezového masívu. Tak dnes sme nááhodou naďabili na tie snímateľné poťahy v úžasnej akcii za 90,-/ks z 399/ks. Vzali sme dva, lebo viac ich aj tak neplánujeme kupovať. Takže už len tie stoilčky. No a ešte sme kúpili za 50% zľavu regál na uteráky a kozmetiku z orechového masívu do kúpeľne. Rušili oddelenie kúpeľní- bola skoro bitka- všetko rezervované. Zľava bola iba na vystavené kusy. No a my sme po tomto regáliku kukali po očku už asi tri roky, tak teraz sme nezaváhali. Pridala som akurátne fotky na strechu- kúpila som tam aj pre malú euroclipsy- rámy na obrázky, čo som jej kreslila do detskej izby. Aj tie sú tam. Však mrknite!

• no idem kuknut..super,ze clovek kupi tak lacno cosi..
    inac.mohli ste kupit 4potahy..do zasoby na vymenu 😉

• Leus, to si kupim potom v inej farbe..také prúžkované z inej látky, ako džínsovina. Tie v zľave neboli. Tieto červené sú z takého materiálu , ako máme kresielko do obyvky POANG, len to máme v tyrkysovej farbe a stoličky sú v krásne červenej - taká malinová. Už sa z nich teším ako malé decko.-)

• no super ste nakupili..inac,ja tu mam tiez zariadenie z ikei..postel a skrina..stolik sa mi zda,ze je z argosu..
    maju tam pekne veci..len obcas este vacsi vyber by sa hodil 😃
    tie obrazky su prekrasne..to ty si malovala? 🤔

• no- prekrásne..to by som ani tak nenazvala..áno ja- niekde som videla niečo také na webe, akási firma to dodáva ako tapety, či čo..Zakreslila som si to čiernou fixou na A4 a potom vyfarbovala obyčajnými farebnými pastelkami. Malá to videla dnes prvý krát- uchmatla hneď psa aj mačku a vyškerená ako lečo, že: mňááu a hav-hav! No taká šťastná bola, až mi slzy vyhŕkli🙂 Ako málo stačí k detskej radosti- doslova😃

• no podla mna je to fakt prekrasne 😵
    a aj segrin maly co vidi na obrazku zo zvieratiek,tak hned vyslovi ako robi,ak vie..deti su v tom velmi zlate 🙂

• ahojte 😉

• ahoj fifi.. 🙂 ako?

• ahojky 🙂
    tak mam sa sebou stretnutie s fotografom:
    bol super, urcite si dam tu knihu u neho urobit, ja som myslela, ze to bude svadobny album a to normalna kniha, v peknej vazbe a uzasnymi fotkami....vybrala som si verziu za 3tis, tam bude 70 upravenych fotiek...on robi krasne momentky...dokonca pride do Turzovky si pozriet miesta kde by sme sa mohli fotit a kedze chce, aby boli rozne, tak navrhol nejaku luku, mesto a uvidime,a ke zakutia este najdeme

• luko..tak to je super 🙂
    aj tie saty..no peknucka nevesta..

• Kati : dnes v pohode, hromzim na skolu, lebo nam posunuli v piatok vyucko.....namiesto 12.30 bude od 15.30 s tym,ze samozrejme skoncime neskor 😞 a to v piatok chceme s kamoskou vecer oslavovat nase spolocne narodky 😠

• no to nie je moc pekne od nich..

• veru, ked si vezmes, ze sme mali koncit 18:30... ked to posuniem o 3 hodiny, tak mi to vychadza.... aaaach 😠
    inak som bola na melir a som trochu ostrihana 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Svadobná a spoločenská obuv,ktorú si navrhnete podľa seba.Už od veľkosti 32-44.Topánky, obuv, všetko aj s úpravou na želanie.SR - ČR
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov