Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fifi ty si tiez marcova? 😵

• luko : anoooooo aj ty? 😃 kedy?

• no fifi..asi chcu,aby si sa bavila aj ty dlhsie 😃 😃 😃
    chcem fotku..teda asi chceme fotku 🙂 🙂 🙂
    luko..a ty si ktory den?

• Sponzor fóra
  • ja 29.3. a Michal zas 29.6: 😃

• ja som 10.3. 😃 a v tej skole dlhsie ako do siedmej isto nebudem 😃

• luko..ja 18.3 😉 za dva tyzdne presne 😃

• jeeej, to sme sa stretli, marcove 😃

• presne tak..tak to budeme teda zapijat v tom aprili..mam totiz 25 teraz 😎

• Ahoj Zuzi aj Luko..ja som už vlastne na odchode..chcela som sa len opýtať na Murinko, či im to už schválili v Tb, abo nie. Som zvedavá. Zajtra by sme mali cez svokra vybaviť geodeta na pozemok. uvidíme, či neskončia na pive 😃 Zuzi..no..26 na krku- uf uf 😉

• no 26 tak to uz tazka staroba 😃 ja budem mat 29 😬
    ahoj vio 😵

• evi..dostali to 🙂 🙂 🙂

• Evi: ano schvalili, su stastni 😃
    ja budem mat 26 Kati 😃

• este je tu nejaka marcova alebo aprilova..nech uz pijeme teda dostatocne 😃

• tak to v tom aprili berem volno, kocky, len to nedajte na streduuuuuu 😃

• luko..a kedy mate velkonocne prazdniny?

• Sponzor fóra
  • jej, to tu vyzera na dobre stretko 😃

• tak to som šťastná aj za nich, isto oslavujú- po svojom po manželsky, hihih, keď tu nie je😃 Luko, ja mám tiež 29..ešte rôčik si môžme užívať s dvjkou na predku..potom smola🙂 Zuzi, kam plánujete ísť žiť?? Možno budeme aj my v Za už od štvrtku..Cez víkend je plánované stretko s architektom.

• Violet: do Trinity na latino noc 😃 obe radi tancujeme a nasi "partneri" sa obetovali, ze si daju nejake drinky 😃

• velkonocne su joj datum keby ja vedela ale o dva tyzdne od stvrtka do utorka tusim 😵

• fifi, jaaaj preco nie si v BA???? ja tuzim chodit na latin tance ale sama ee

• by som sa chcela naucit 🙂

• luko..som na svk od 6.4 sa mi zda..do 18.

evi..hadam tiez prides 🙂

• Chcela by som velmi, ale vy robite stretka hlavne cez tyzden a to som ja v Senci s malou, mozem hlavne cez vikendy, aj to musim vediet dost dopredu, ze kedy.
    zuzi vobec neviem, kde sa Trinity nachádza..ale neva🙂 dobehnem po materskej tieto výpadky!

• aha..no to bude problem..lebo najviac vyhovuju prave pracovne dni..

• luko: no veru skoda, mna by si prehovarat nemusela na latino, sla by som hned 😛
    Evi: to je vedla maleho trhoviska, byvala modra hviezda, blizko policajtov 😃

• Zuzi, uz nieco tusim, nehorelo aj tam volakedy? To vies, lokalizacia podla poziarov je v ZA teraz in😃

• ano ano, presne tam 😃

• no baby..si robite taku srandu..mate stastie,ze maju dostatok zasob..inac by ste nemali cim si utierat tie vase zadky 🤔 😛

• novinami 😃 😃 😃

• ved prave ukazovali v spravach, ze dnes farbrika uz fici... teda aspon to co z nej zostalo 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov