Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi ty si tiez marcova? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko : anoooooo aj ty? :-D kedy?
Odpovedať
no fifi..asi chcu,aby si sa bavila aj ty dlhsie :-D :-D :-D chcem fotku..teda asi chceme fotku :-) :-) :-) luko..a ty si ktory den?
Odpovedať
ja 29.3. a Michal zas 29.6: :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som 10.3. :-D a v tej skole dlhsie ako do siedmej isto nebudem :-D
Odpovedať
luko..ja 18.3 ;-) za dva tyzdne presne :-D
Odpovedať
jeeej, to sme sa stretli, marcove :-D
Odpovedať
presne tak..tak to budeme teda zapijat v tom aprili..mam totiz 25 teraz 8-)
Odpovedať
Ahoj Zuzi aj Luko..ja som už vlastne na odchode..chcela som sa len opýtať na Murinko, či im to už schválili v Tb, abo nie. Som zvedavá. Zajtra by sme mali cez svokra vybaviť geodeta na pozemok. uvidíme, či neskončia na pive :-D Zuzi..no..26 na krku- uf uf ;-)
Odpovedať
no 26 tak to uz tazka staroba :-D ja budem mat 29 :-N ahoj vio x-)
Odpovedať
evi..dostali to :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: ano schvalili, su stastni :-D ja budem mat 26 Kati :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
este je tu nejaka marcova alebo aprilova..nech uz pijeme teda dostatocne :-D
Odpovedať
tak to v tom aprili berem volno, kocky, len to nedajte na streduuuuuu :-D
Odpovedať
luko..a kedy mate velkonocne prazdniny?
Odpovedať
Profilova fotka
jej, to tu vyzera na dobre stretko :-D
Odpovedať
tak to som šťastná aj za nich, isto oslavujú- po svojom po manželsky, hihih, keď tu nie je:-D Luko, ja mám tiež 29..ešte rôčik si môžme užívať s dvjkou na predku..potom smola:-) Zuzi, kam plánujete ísť žiť?? Možno budeme aj my v Za už od štvrtku..Cez víkend je plánované stretko s architektom.
Odpovedať
Profilova fotka
Violet: do Trinity na latino noc :-D obe radi tancujeme a nasi "partneri" sa obetovali, ze si daju nejake drinky :-D
Odpovedať
velkonocne su joj datum keby ja vedela ale o dva tyzdne od stvrtka do utorka tusim x-)
Odpovedať
fifi, jaaaj preco nie si v BA???? ja tuzim chodit na latin tance ale sama ee
Odpovedať
by som sa chcela naucit :-)
Odpovedať
luko..som na svk od 6.4 sa mi zda..do 18. evi..hadam tiez prides :-)
Odpovedať
Chcela by som velmi, ale vy robite stretka hlavne cez tyzden a to som ja v Senci s malou, mozem hlavne cez vikendy, aj to musim vediet dost dopredu, ze kedy. zuzi vobec neviem, kde sa Trinity nachádza..ale neva:-) dobehnem po materskej tieto výpadky!
Odpovedať
aha..no to bude problem..lebo najviac vyhovuju prave pracovne dni..
Odpovedať
Profilova fotka
luko: no veru skoda, mna by si prehovarat nemusela na latino, sla by som hned :-p Evi: to je vedla maleho trhoviska, byvala modra hviezda, blizko policajtov :-D
Odpovedať
Zuzi, uz nieco tusim, nehorelo aj tam volakedy? To vies, lokalizacia podla poziarov je v ZA teraz in:-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, presne tam :-D
Odpovedať
no baby..si robite taku srandu..mate stastie,ze maju dostatok zasob..inac by ste nemali cim si utierat tie vase zadky =-) :-p
Odpovedať
novinami :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave ukazovali v spravach, ze dnes farbrika uz fici... teda aspon to co z nej zostalo :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?