Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea, no v cisto bielom budu tiez krasne ;-)
Odpovedať
ahojte..ja len tak na skok..precitam si to potom,ked dojdem domov.. paula..no asi su uz davno obsadeni..co viem,tak mali volny termin 26.7 :-N ja som ich zajednavala este v sep.
Odpovedať
lea, no to som mala stastie, ked som sa zbadala v januari, inak jeden zlaty Cech mi poslal pdoklady k nasej milovanej Jeste ze te lasko mam, tak im to poslem, dufam, ze ju nacvicia :-)
Odpovedať
no ak si ju das ako prvy tanec,tak by mali..ja mam s nimi v aprili stretnutie,tak sa musim popytat na niekolko piesni..nievem preco,ale nas dvoch stale stretavaju piesne od desmod..tak by sme cosi urcite chceli..mam aj konkretne co,no to asi nebudu vediet..ale ucia sa kvoli mne spievat redovy :-D 8-)
Odpovedať
no neviem, lebo prvy tanec by sme chceli nacvicit choreografiu na rozne pesnicky, len musim zistit, ci zo z CD bude dobre pocut, kedze nemame DJ, ak nie tak je alternativa tato skladba :-)
Odpovedať
luko..najlepsie je im napisat mail..a oni ti v poho povedia co a ako..doteraz mi vzdy odpovedali bez problemov.. dam vediet,co teda s tymi satami..neviem,ci predsa len ten pronovias,alebo spravit total sok v rodine :-D :-D :-D
Odpovedať
lea, no vsak ja myslim, ze si vyberie spravne podla toho,a ko to citis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea a neda sa ty odfotit v tych druhych ze by sme porovnali ;-)
Odpovedať
muma..neda sa zial..tie,co tam mam..olga..tak tie nezozenies ani len v cechach..ale mam zopar obrazkov stiahnutych..tak stale vaham..
Odpovedať
Profilova fotka
a ty by si najradsej tu olgu?
Odpovedať
no chcela som ju skusit..ale ked som objavila tieto saty,tak neviem,ci nebudu lepsie.. pisala som predajcovi o blizsie info..tak som zvedava na odpoved..
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ak by si bola ochotna cestovat moc tak ich maju v polsku :-) konkretne krakow myslim tu tvoju olgu
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha..no super..a ako vies? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo som ta bola skusat svoje vysnivane saty ale nesedeli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
namibia
Odpovedať
a mozes mi napisat blizsie info o salon,kde tam je a ci maju web stranku.. ja som v blave skusala oleaje..moje naj..a nesadli..
Odpovedať
Profilova fotka
kukaj mas to v poste :-)
Odpovedať
muma..dakujem moc.. durni..a tebe tiez..neboj,dockas sa pozornosti v salone..v makyte su asi zvyknuti na to,ze im kazdy len obzera a nik sa nezaujima..riadia sa heslom,ak zakaznik nieco chce,tak sa opyta.. :-N baby..uz som konecne doma..ale rozbita ako fras ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby, kde ste vsetky? :-.
Odpovedať
ahoj fifi..ja som tu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, ako? uz lepsie? citala som, ze si prisla z prace rozbita
Odpovedať
no dala som si kavu..druhu tento den :-N a je mi uz lepsie..lepim oznamka..chcem dnes vsetko polepit.. inac..asi pojdem do krakowa..tam maju dalsieho distributora pronovias..a perfektny vyber..tak im chcem napisat mail.. x-) no som hrozna :-D 8-) ty co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, takze stale zvazujes saty? a to by si si ich kupila? alebo pozicala? trochu surfujem po nete, dnes som tiez akasi mimo 8-(
Odpovedať
http://www.madonna.pl/ no tazko sa odolava takemuto vyberu..este stale som to neprezrela vsetko :-D este nie som rozhodnuta,aku variantu zvolim..ale rezervu mam..tie,co mam zajednane..ak obstaram cosi ine,tak v juni zrusim..
Odpovedať
Profilova fotka
hm krasne saty od pronovias tam maju, naozaj tazky vyber ;-)
Odpovedať
no ja mam uz presne vybrate,ktore planujem vyskusat,ak tam pojdem..len este mail im chcem napisat.. ako bolo v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bolo v praci rusno a dlho 8-( este zajtra a mam dovolenku... hura.... prilis si ju neuzijem, lebo idem do skoly, ale aspon sa vyspim
Odpovedať
no vidis..tak hadam ti to..ale aj mne :-D ..rychlo zajtra ubehne.. mne ostava este zopar oznameni polepit a potom uz nemam material..tak mozem akurat tak strihat pauzak.. ty zas nahadzujes tovar?
Odpovedať
Profilova fotka
neuveris Kati, ale dnes som si dala pauzu od nahadzovania :-D mala by som trenovat uctovnictvo, ale nechce sa mi, asi jarna unava 8-( pisomka sa blizi.....
Odpovedať
no treba si obcas oddychnut..ved je streda,tak treba lenosit a nabrat sily do druhej polovice tyzdna ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?