Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • tak tak... idem Kati, som uplne rozbitenko... pekny vecer, uspesne lepenie oznamok, uz sa tesim na april, ked sa s nimi pochvalis, som zvedava 🙂

• pekny vecer.. 😉 otvor si flasu a popijaj 😃
    ja si dam,ked pridem..

• ahojte
     lea som rada ze sa ti www stranka apcila a est ako ten salon krasne vyzera.....len ceny su desne 😒

• Sponzor fóra
  • a ktore si si vybrala na skusanie 😉

• inak mne tam nedovolili fotit 😐 ved uvidis ak pojdes.....alebo pojdem s tebou 😬

• ahoj muma..no chcela som skusit olgu,navel,davis a urcite neodolam modelu nicole..
    som sa chcela spytat na to fotenie..ale to nevadi..ja si aspon utvorim nejaku predstavu teda..ale popytam sa..
    a maju vsetko,co aj na stranke,ci nie?

• ja som sa pytala len na namibiu a mali ju ale ked som tam bola tak ktory som povedala tak mi doniesli..ja som skusala balcanes baile a eset jedny ale neveim ako sa volaju....

ony tam maju asi taky system si myslim ze vacsina tych dievcat si tie saty kupuje a ony tam maju vsetky modely ny skusanie..lebo su hrozne velke...mne ich chceli predat pozicanie sa im velmi nevidelo..ale som spokojna ze som si ich vsetky odskusala 🙂

• no mohlo by sa mi podarit obstarat olgu za nejakych 15t..ale fakt by som ju rada skusit..a aj tie ostatne,ked uz tam budem..
    aspon za to vyskusanie to stoji 🙂 cloviek vie,co moze ocakavat 😉
    som sa este chcela spytat,treba sa objednat ci nie? a ci sa da lahko najst..

• no ja som im pisala ze pridem ale nie ej problem ked prides len tak ..najdes to lahko je to na pesej zone v podchode na poschodi ..ul je myslim florianska ale cislo neviem pozri na stranke..ja som rada ze som ich odskusala lebo keby som si namibiu objednala bola by som sklamana 😐 ...a parkuj urcite v obchodaku Galeria

• v sobotu maju otvorene dokonca do 14,00 myslim

• no chystame sa tam v stredu..len este neviem ci pojdeme autom 😬
    dakujem za pomoc 😉

co planujes cez den?

• no budem sediet v praci a som trochu nascipana takze nic moc 🙂
    a kedy palnujes ist...a uzi si to je to krasny salon 😉

• v aprili,ked budem na svk..mala by ist s nami aj smaily..nech sa pokocha 😃

• dobre...ja utekam do prace..moznos a este neskor ozvem..

• baby, nemate nahodou nejake referencie na hudobne skupiny Disk a Spirit. Vdaka za kazde info.

• Sponzor fóra
  • ahojte..to tak vsetky poctivo makate?my tu vysedavame a kecame 😃 😛 😛

paula..a odkial su?

• paula11
    ja som počula že spirit je dobrý majú aj stránku kde su ukážky a tam môžeš posúdiť mne boli odporučený od tanečného inštruktora že on ich máva na plesy a venčeky a stužkové a aj na svadbách

• Disk su z Jasenoveho pri Rajci a Spirit neviem. Spirit vyzera na webe fajn, ale cena 12000 + doprava je na moj vkus uz dost.

• paula..a kolko clenov?

• Mam pocit ze vsetky dobre kapely su uz naozaj obsadene. 😞

• ved práve preto sme si ich nevybrali 😃
    zdalo sa nám to príliš ale keby sme nenašli nikoho iného tak by sme brali aj ich počakj mám aj kontakt na nejaké duo chceš? 😉

• neboj..najdes..len netreba zufat.. 😉

• presne len hľadaj a nevzdávaj sa 😉

• viete mi poradiť kde sa dajú zohnať tie etikety (teda nálepky či fólie) na svadobné fľaše?

• ved hej, len ma to tak neskutocne unavuje a to som este len na zaciatku. clovek by z toho mal mat radost a nie stresy
    😠

durni, posli co mas, dik

• už som ti poslala kukni ip som ti tam hodila aj kontakty na dj keby náhodou nič iné si nezohnala ved uvidíš 😉

• durni..no ja sa chystam do papiernictva..tak ti dam potom vedet,ako som dopadla.. 😉

• ahojte zilincanky 😉

• Zuzi 😃

• no Barborka, teba tu stretnut je maly zazrak 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov