Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • tak tak... idem Kati, som uplne rozbitenko... pekny vecer, uspesne lepenie oznamok, uz sa tesim na april, ked sa s nimi pochvalis, som zvedava 🙂

• pekny vecer.. 😉 otvor si flasu a popijaj 😃
    ja si dam,ked pridem..

• ahojte
     lea som rada ze sa ti www stranka apcila a est ako ten salon krasne vyzera.....len ceny su desne 😒

• Sponzor fóra
  • a ktore si si vybrala na skusanie 😉

• inak mne tam nedovolili fotit 😐 ved uvidis ak pojdes.....alebo pojdem s tebou 😬

• ahoj muma..no chcela som skusit olgu,navel,davis a urcite neodolam modelu nicole..
    som sa chcela spytat na to fotenie..ale to nevadi..ja si aspon utvorim nejaku predstavu teda..ale popytam sa..
    a maju vsetko,co aj na stranke,ci nie?

• ja som sa pytala len na namibiu a mali ju ale ked som tam bola tak ktory som povedala tak mi doniesli..ja som skusala balcanes baile a eset jedny ale neveim ako sa volaju....

ony tam maju asi taky system si myslim ze vacsina tych dievcat si tie saty kupuje a ony tam maju vsetky modely ny skusanie..lebo su hrozne velke...mne ich chceli predat pozicanie sa im velmi nevidelo..ale som spokojna ze som si ich vsetky odskusala 🙂

• no mohlo by sa mi podarit obstarat olgu za nejakych 15t..ale fakt by som ju rada skusit..a aj tie ostatne,ked uz tam budem..
    aspon za to vyskusanie to stoji 🙂 cloviek vie,co moze ocakavat 😉
    som sa este chcela spytat,treba sa objednat ci nie? a ci sa da lahko najst..

• no ja som im pisala ze pridem ale nie ej problem ked prides len tak ..najdes to lahko je to na pesej zone v podchode na poschodi ..ul je myslim florianska ale cislo neviem pozri na stranke..ja som rada ze som ich odskusala lebo keby som si namibiu objednala bola by som sklamana 😐 ...a parkuj urcite v obchodaku Galeria

• v sobotu maju otvorene dokonca do 14,00 myslim

• no chystame sa tam v stredu..len este neviem ci pojdeme autom 😬
    dakujem za pomoc 😉

co planujes cez den?

• no budem sediet v praci a som trochu nascipana takze nic moc 🙂
    a kedy palnujes ist...a uzi si to je to krasny salon 😉

• v aprili,ked budem na svk..mala by ist s nami aj smaily..nech sa pokocha 😃

• dobre...ja utekam do prace..moznos a este neskor ozvem..

• baby, nemate nahodou nejake referencie na hudobne skupiny Disk a Spirit. Vdaka za kazde info.

• Sponzor fóra
  • ahojte..to tak vsetky poctivo makate?my tu vysedavame a kecame 😃 😛 😛

paula..a odkial su?

• paula11
    ja som počula že spirit je dobrý majú aj stránku kde su ukážky a tam môžeš posúdiť mne boli odporučený od tanečného inštruktora že on ich máva na plesy a venčeky a stužkové a aj na svadbách

• Disk su z Jasenoveho pri Rajci a Spirit neviem. Spirit vyzera na webe fajn, ale cena 12000 + doprava je na moj vkus uz dost.

• paula..a kolko clenov?

• Mam pocit ze vsetky dobre kapely su uz naozaj obsadene. 😞

• ved práve preto sme si ich nevybrali 😃
    zdalo sa nám to príliš ale keby sme nenašli nikoho iného tak by sme brali aj ich počakj mám aj kontakt na nejaké duo chceš? 😉

• neboj..najdes..len netreba zufat.. 😉

• presne len hľadaj a nevzdávaj sa 😉

• viete mi poradiť kde sa dajú zohnať tie etikety (teda nálepky či fólie) na svadobné fľaše?

• ved hej, len ma to tak neskutocne unavuje a to som este len na zaciatku. clovek by z toho mal mat radost a nie stresy
     😠

durni, posli co mas, dik

• už som ti poslala kukni ip som ti tam hodila aj kontakty na dj keby náhodou nič iné si nezohnala ved uvidíš 😉

• durni..no ja sa chystam do papiernictva..tak ti dam potom vedet,ako som dopadla.. 😉

• ahojte zilincanky 😉

• Zuzi 😃

• no Barborka, teba tu stretnut je maly zazrak 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov