Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: 1202 m2 8-)
Odpovedať
ahoj fifi..no to mate super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslime :-D chce to ale trosku vyrovnat teren, tym, ze sme na konci, mame mierny spad... ale uz sa na tom pracuje, vyrovnavaju nam to z realitky ;-)
Odpovedať
aka ochota :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to vies, nebude to perfektne, ale to si uz dorobime potom sami, ked sa tam zacne nieco realizovat... oni nam tam akurat navazaju hlinu s kamenim na spevnenie svahu, bude to potrebne urovnat a naviest tam aj poriadnu hlinu na travnik.... ale ta mozno bude aj potom, co vykopeme zaklady :-D
Odpovedať
no ale aspon ti teda pomozu a ty mas o starost menej ;-) dobre..utekam do prace..potom sa ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok Kati, ja neviem ako dnes, lebo poobede mam skolu a hned, ako pridem, ideme s manzelom a kamaratmi "zurovat"... :-D ideme na latino noc, tesim sa na tanecky :-p
Odpovedať
no spominala si..tak to je super..sa odreagujete a dobre zabavite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa dnes mate :-)
Odpovedať
ja fajn :-D ked zajtra nevstavam o 5:45 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
napodobnee :-) o tyzden sa chystam skusat eset saty tak uvidim.... ziadnej mojej kamoske sa nepaci madeira... :-S
Odpovedať
to nemyslil vazne???oni inak na obrazku nevyzeraju tak dobre ako v skutocnosti, na babach boli vzdy krasne, co som videla
Odpovedať
Článok sa načítava...
muma videli ich na tebe resp. aj inak ako na obrazku na modelke?
Odpovedať
no ja som sla spat pred pol tretou a este hodinu som buntosila,co som nemohla spat..a potom som sa zobudila,lebo som mala blby sen..takze som rada,ze zajtra netreba ist do prace.. a navyse sa tu dnes aj tak nudime..uz sme si stihli zacvicit..chystame sa este na bike,ktory sme si dotriahli do preproomu :-p :-D muma ..a kde mas fotky? najpodstatnejsie je,ze saty sa musia pacit tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz sa odfotim a dam vam na konzultaciu dufammm...nie len na modelke ;-) lea kde presne si v anglicku nejak som to nepostrehla..ja idem do manchestru cez velku noc :-)
Odpovedať
j asom videla fotky asi troch kociek, co si vybrali madeiru a vyzerali prenadherne, ja by som ju mala tiez len mi boli velke :-|
Odpovedať
muma..v zapadnom londyne ;-) luko..no vybrala si si krasne saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa tiez pacili na obrazku su ine halvne aj ta farba..im sa viac pacili broche st patrick :-|
Odpovedať
daj do albumu potom svoje..a my ti urcite poradime ;-)
Odpovedať
ja viem lea, ale madeira ma uchvatila tiez :-) inak podla obrazka sa mi nepacili, na zivo su krasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok dam ..na obtazku sa nai mne nepacila vobec som ju neplanovala skusat... :-)
Odpovedať
ani ja ale boli prenadherne
Odpovedať
hej...mnohe vyzaraju lepsie v skut..a niektore zas len na obrazku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no som zvedava ake budu foto lea a ty ako spoliehas na krakow ci ides mat tie posledne v albume?
Odpovedať
presne ;-) aj Nicol sa mi viac pacil na Vas co ste ho mali na sebe ako na modelke
Odpovedať
Profilova fotka
no nicol som si prvy krat vsimla na lea vyzeral uzasne ..predtym som ho vobec neregistrovala :-N
Odpovedať
no dakujem za pochvalu..fotky z leta sa mi celkom vydarili..teraz to uz nebolo ono..v tom dec.. zvazujem tu olgu..je na predaj,ale je o 100libier drahsia..tak este neviem..
Odpovedať
Profilova fotka
kolko vychdaza teraz? urcite chod do toho krakowa aspon poskusat....nech mas istotu ;-)
Odpovedať
400libier aj s postovnym.. napisem jej,ci je mozne ho vratit..ak cosi..ak nie,tak nechcem..mozno ho da neskor znova..len jedna baba z uk teraz predava tie iste saty,ale velkost 14 a chce za ne aspon 450 libier..tak to urcite preto aj ona zvysila tak vysoko sumu.. ]-( a okrem toho,sama som jej pisala,ci ich este ma.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas ako pozicovne v nicole :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?