Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • lea, v BA teda hrozne 😦

• smaily..ta sem chodieva malicko. Neviem si vybavit!! Lea..nacinie pre studentov mas nachystane? Tiez tam tak leje ako krhly?? Muma- chorí sme boli aj my traja.

• aj v ziline je hnusne a prsiii...ozaj kedy planujete stretko? 🙂

• Sponzor fóra
  • vio..no ona ma toho vela v praci..ide rano a prichadza neskoro vecer..

muma.. 9. alebo 10.4 😉

• no to by som tiez rada vedela,len please, dajte to stvrtok alebo piatok, inak nemam sancu, este na dva dni si viem vybavit volno, ze by som doma nieco povybavovala ohladom svadby, ale UT a ST nemam sancu a v pondelok by som stretko asi nedavala

• ok to je dobry termin rada by som prisla 🙂

• lea a ktory den to je?

• to leatea: kedy je to stretko??????? 😵

• streda alebo stvrtok 🙂

• luko..streda/stvrtok..chce prist aj smaily..teda ta pride..a ona ma v sobotu svadbu..takze v piatok sa moc dat nebude..

• to mám chápať dnes a zajtra???? 😃

• april ak som dobre pochopila 😃

• poprosím len dátumy 🙂

• mati..v aprili moja..ja som este v londyne 😛

• stvrtok mozem,a le streda u mna pada 😐

• Sponzor fóra
  • baby..mi odpisali na jedny saty..tak by mi prisli za dva tyzdne 🙂 len este neviem ci ich chcem 😬

• ktore?

• tak stvrtok nech nas je cim viac 🙂

• s tým dneškom a zajtrajškom som si robila srandu, jasné že viem, že si v Londýne.
    Ale na to aby som sa vedela zariadiť potrebujem dátum 😉

• mati.. 9.4 alebo 10.4. 😉 ale vyzera to teda na ten stvrtok,ze luko 🙂

• tiez som za stvrtok,a j ked este neviem, ci bduem moct.

• super ma stvrtok by mi vyhovoval, ja si totiz musim zobra volno, aby som sa z BA dopravila a uz by som zostala doma na vikend

• ja som tiež za štvrtok 🙂

• takze stvrtok ja budem 🙂

• dobre baby..tak dam aj inde vediet,ze ten stvrtok 😉
    utekam do prace..pekny den.. 😉

• ahojte, ja sa tiež pripájam za ten štvrtok. To by mi vyhovovalo 😉 Dúfam, že tentokrát naozaj prídete 😃
    Evi, super foto 😉

• čauko!
    A my zvyšné čo teraz?? Idete tiež pracovať?

• Ja som v práci, a vlastne pracujem 🙂 a sem - tam aj píšem. stránku mám na lište a nenápadne odpisoujem 😃

• no pokial sa nic nestane tak ja pridem, len musim zistit kedy je nasa konferencia o nadani, co robi nasa riaditelka a skola, ma to byt v aprili, tak snad nie prave ten vikend, no nic, tak by som sa v piatok prsunula spat do BA

• ahoj murinko ako pozemok..necitala som to tu ..my cakame na schvalenie hyp malo by to byt tento najskor buduci tyzden 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a