Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak Jani :-D
Odpovedať
smaily..tak ja s tym jablkom nemam ziadny problem..v poho ho mozem zjest a jedine mi vytravi..no dam si caj a som plna :-p :-p :-p takze chudnem :-p
Odpovedať
lea veru ak si dam ja na veceru jablka a nato caj tak som napraskana :-N :-N dnes si dam kuracinku s jablkom na veceru a zatym cajik...... :-D a som zvedava ci to vydrzim,ale musim,zajtra rano chcem mat na vahe 0,5 kila menej,lebo som sa zastavila... ]-( ;-) uz mi klientka odisla lea,a pride jennifer....ale bolo super...... ;-) dufam to super povie aj j.... :-D
Odpovedať
no ja nemozem zapijat jablko..ale az tak za pol hodky az hodku..tak sa da.. a navyse..vela sa nalievam cajom a najnovsie aj vodou..takze to zvladam..uz len zacat rozumne jest..kedze som uz bez liekov..
Odpovedať
caute, uz som spat! Kupila som baklazan- nemate nejaky dobrý recept? Potom banany, mandarinky, jablka, hrusky, lieskovce, paradajky, papriky. Mala som strasnu chut na kavu- dala som si radsej banan.
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, tak riadne vydatný a zdravý nákup. ;-) Ja som si dnes v Metre kúpila 11 horkých čokolád a plnú krabicu horaliek :-N
Odpovedať
hahahahaha!
Odpovedať
Schalovať 100g orieskov asi tiez nie je zrovna dietne. Uz som ich odlozila, ale slinku mám. Horkú 70% čokinu milujem. Jani nerob chute!!! Dám si asi apsoň tú kávičku, bo večer je dalekooo a mala na spanie nevypadá:-D
Odpovedať
Už viem, ako ho urobím..s cestovinou, opražím ho osúpaný a pokrájaný na cesnaku s oliv. olejom a paradajkami. Skoda, ze nemam rozmarín..Mohla som kúpiť...Už dlho ho chem pestovat na okne. Krásne vonia. Idem nakrmit malu haldosku- cauky zatial
Odpovedať
ahojte :-D Violet - ja som tiež také "malé pivo" ;-) mám nejakých 158 cm a váha... xixi no k výške nič moc :-p Kati - s tou akciou na svadbu Smaily - super nápad! :-D to by sme ju dúfam aj potešili... ja sa na stretko prispôsobím, aj keď vo štvrtok by som mala ísť cvičiť :-p ale kvôli vám to obetujem teda... xixi
Odpovedať
caute hladosky,teda chudnutelky :-D ja som sa prave vratila domov z nakupu..a bola som celkom dobra..kupila som dost zdravych veci,aspon si to teda myslim..ale dala som si kroasant,lebo tam nic poriadne nemali..ale mam dost jogurtov a syrov nakupenych..a samozrejme aj toaletak :-D :-D :-D a prasok na pranie..takze uz mozem aj prat :-N bam..urcite nebudes lutovat to jedno vymeskanie..s nami si tiez zacvicis..ustnu branicu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,,,,,lea kde si zohnala take krasne manzetove gombiky? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
muma..na ebay ;-) poslem ti podvecer link na ne..ale mozno najdes este krajsie pre teba..takze ti poslem aj link na toho predajcu..
Odpovedať
Profilova fotka
ok...dik :-) a ako sa mas inak?
Odpovedať
čaute..ja uz mám "zhodené" kilo a pol od včerajšku..nejako sa vyplavilo. Takže to písané pribratie sa nekonalo, mám stále tú istú váhu. Včerajšie cestoviny s baklažánom boli výborné. Aj malá si dala duplu:-) Dnes taký ok deň zatiaľ. Ešteže nemusím zháňať veci na svadbu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze uspesny den mas za sebou ;-)
Odpovedať
este nie..v takej polovici. Stále sa neviem rozhodnut, ci ist von, lebo dost fuka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Evi ja som dnes už aj zmokla. Akurát cez tú najväčšiu prehánku som musela šľapať do práce ]-( Prišla osm ako zmoknutá myš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani...tak to si dnes nevychytala ten dazd :-|
Odpovedať
Tu neprsí...svieti slniecko ako najate od rana, ale dujú silné vetry, bojim, aby malej nenfukalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, veď aj tu svieti slniečko a aj svietilo. Ale ako na tú potvoru, akurát keď som šla do práce, tak sa spustila riadna prehánka. Až padali také malé krupy ]-(
Odpovedať
No super! Ved som Romanovi vravela, ze nemusí stepit stromy este..esteze si dal povedat. Citim v kostiach aj nejake slabe mraziky:-) jani, tak co, ste v extravilane?? My sme v intra. To by zn., že geometrak aj vynatie sa moze robit sucasne pri kolaudacii stavby.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme v extraviláne. Už sa to celé začína riešiť. Zajtra idú všetci za starostom kvôli nejakej urbanistickej štúdii a už sa začínajú robiť projekty sietí. S tým vynímaním zatiaľ neviem, ako to ideme riešiť. Ale vraj my tam máme zatiaľ stanovenú cenu na nejakých 20,- Sk/m2. Tak to je v pohode.
Odpovedať
Skoda, ze to co patri pod parcelne cislo (2400 m2) nie je vsetko na stavbu:-) Patri k tomu aj pristupova cesta popred vsetky rodinne domy v ulici. My máme tak asi 900 m2. To este musime poriesit..ja by som to najradsej presunula pod spravu obce..zo sukr. vlastnictva, ale neviem, ci to ide.
Odpovedať
Profilova fotka
No my máme tiež v podstate súkromnú cestu, ktorú vlastníme všetci majitelia parciel. Ale teraz je to tak vraj všade
Odpovedať
dobre Jani aj ostatne..idem predsa vonku, lebo uz jej zacina doma sibkat..aby som nechytila na nu nervy ako hrom! ahojte!
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj ta kamoska v bitar to ma tak ze maju spolocnu cestu a musia sa na nej podielat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, táto realitka to vždy tak robí... A už majú ten pozemok kúpený?
Odpovedať
Profilova fotka
jedna kolegyna ma uz od leta minuleho roku na zaciatku bitar..teraz je nastvana lebo jeden zo spoloc slubil ze spravy projekty siety a nic z toho...a kamoska to am cvaknut do konca mesiaca...ale oni idu hotovost uver asi len na stavbu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a čo vy s úverom? už ste požiadali? My by sme mali mať už zajtra alebo v pondelok peniažky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?