Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • asi tak Jani 😃

• smaily..tak ja s tym jablkom nemam ziadny problem..v poho ho mozem zjest a jedine mi vytravi..no dam si caj a som plna 😛 😛 😛 takze chudnem 😛

• lea veru ak si dam ja na veceru jablka a nato caj tak som napraskana 😬 😬
    dnes si dam kuracinku s jablkom na veceru a zatym cajik...... 😃 a som zvedava ci to vydrzim,ale musim,zajtra rano chcem mat na vahe 0,5 kila menej,lebo som sa zastavila... 😠 😉
    uz mi klientka odisla lea,a pride jennifer....ale bolo super...... 😉 dufam to super povie aj j.... 😃

• Sponzor fóra
  • no ja nemozem zapijat jablko..ale az tak za pol hodky az hodku..tak sa da..
    a navyse..vela sa nalievam cajom a najnovsie aj vodou..takze to zvladam..uz len zacat rozumne jest..kedze som uz bez liekov..

• caute, uz som spat!
    Kupila som baklazan- nemate nejaky dobrý recept? Potom banany, mandarinky, jablka, hrusky, lieskovce, paradajky, papriky. Mala som strasnu chut na kavu- dala som si radsej banan.

• Evi, tak riadne vydatný a zdravý nákup. 😉
    Ja som si dnes v Metre kúpila 11 horkých čokolád a plnú krabicu horaliek 😬

• hahahahaha!

• Schalovať 100g orieskov asi tiez nie je zrovna dietne. Uz som ich odlozila, ale slinku mám. Horkú 70% čokinu milujem. Jani nerob chute!!! Dám si asi apsoň tú kávičku, bo večer je dalekooo a mala na spanie nevypadá😃

• Už viem, ako ho urobím..s cestovinou, opražím ho osúpaný a pokrájaný na cesnaku s oliv. olejom a paradajkami. Skoda, ze nemam rozmarín..Mohla som kúpiť...Už dlho ho chem pestovat na okne. Krásne vonia. Idem nakrmit malu haldosku- cauky zatial

• ahojte 😃

Violet - ja som tiež také "malé pivo" 😉 mám nejakých 158 cm a váha... xixi no k výške nič moc 😛

Kati - s tou akciou na svadbu Smaily - super nápad! 😃 to by sme ju dúfam aj potešili...
    ja sa na stretko prispôsobím, aj keď vo štvrtok by som mala ísť cvičiť 😛 ale kvôli vám to obetujem teda... xixi

• caute hladosky,teda chudnutelky 😃 ja som sa prave vratila domov z nakupu..a bola som celkom dobra..kupila som dost zdravych veci,aspon si to teda myslim..ale dala som si kroasant,lebo tam nic poriadne nemali..ale mam dost jogurtov a syrov nakupenych..a samozrejme aj toaletak 😃 😃 😃 a prasok na pranie..takze uz mozem aj prat 😬

bam..urcite nebudes lutovat to jedno vymeskanie..s nami si tiez zacvicis..ustnu branicu 😉 😃

• ahojte,,,,,lea kde si zohnala take krasne manzetove gombiky? 🙂

• muma..na ebay 😉 poslem ti podvecer link na ne..ale mozno najdes este krajsie pre teba..takze ti poslem aj link na toho predajcu..

• ok...dik 🙂
    a ako sa mas inak?

• čaute..ja uz mám "zhodené" kilo a pol od včerajšku..nejako sa vyplavilo. Takže to písané pribratie sa nekonalo, mám stále tú istú váhu. Včerajšie cestoviny s baklažánom boli výborné. Aj malá si dala duplu🙂 Dnes taký ok deň zatiaľ. Ešteže nemusím zháňať veci na svadbu🙂

• Sponzor fóra
  • takze uspesny den mas za sebou 😉

• este nie..v takej polovici. Stále sa neviem rozhodnut, ci ist von, lebo dost fuka.

• Ahojte,

Evi ja som dnes už aj zmokla. Akurát cez tú najväčšiu prehánku som musela šľapať do práce 😠 Prišla osm ako zmoknutá myš 😃

• ahoj jani...tak to si dnes nevychytala ten dazd 😐

• Tu neprsí...svieti slniecko ako najate od rana, ale dujú silné vetry, bojim, aby malej nenfukalo.

• Evi, veď aj tu svieti slniečko a aj svietilo. Ale ako na tú potvoru, akurát keď som šla do práce, tak sa spustila riadna prehánka. Až padali také malé krupy 😠

• No super! Ved som Romanovi vravela, ze nemusí stepit stromy este..esteze si dal povedat. Citim v kostiach aj nejake slabe mraziky🙂
    jani, tak co, ste v extravilane?? My sme v intra. To by zn., že geometrak aj vynatie sa moze robit sucasne pri kolaudacii stavby.

• My sme v extraviláne. Už sa to celé začína riešiť. Zajtra idú všetci za starostom kvôli nejakej urbanistickej štúdii a už sa začínajú robiť projekty sietí. S tým vynímaním zatiaľ neviem, ako to ideme riešiť. Ale vraj my tam máme zatiaľ stanovenú cenu na nejakých 20,- Sk/m2. Tak to je v pohode.

• Skoda, ze to co patri pod parcelne cislo (2400 m2) nie je vsetko na stavbu🙂 Patri k tomu aj pristupova cesta popred vsetky rodinne domy v ulici. My máme tak asi 900 m2. To este musime poriesit..ja by som to najradsej presunula pod spravu obce..zo sukr. vlastnictva, ale neviem, ci to ide.

• No my máme tiež v podstate súkromnú cestu, ktorú vlastníme všetci majitelia parciel. Ale teraz je to tak vraj všade

• dobre Jani aj ostatne..idem predsa vonku, lebo uz jej zacina doma sibkat..aby som nechytila na nu nervy ako hrom! ahojte!

• jani aj ta kamoska v bitar to ma tak ze maju spolocnu cestu a musia sa na nej podielat 🙂

• Linduš, táto realitka to vždy tak robí... A už majú ten pozemok kúpený?

• jedna kolegyna ma uz od leta minuleho roku na zaciatku bitar..teraz je nastvana lebo jeden zo spoloc slubil ze spravy projekty siety a nic z toho...a kamoska to am cvaknut do konca mesiaca...ale oni idu hotovost uver asi len na stavbu 😐

• a čo vy s úverom? už ste požiadali? My by sme mali mať už zajtra alebo v pondelok peniažky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov