Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • spraviiiii 😃 ....

• no zajtra mame ist do banky ze by to malo byt ok a buduci tyzden podpis zmluvy....a uz len veselo prerabat 🙂

• To je super, že vám to takto vyšlo. Aspoň už budete bývať vo svojom. My si ešte chvíľu počkáme 😞 Aj keď môj drahý mi včera povedal, že už by najradšej začal. je dosť nedočkavý 😃

• Sponzor fóra
  • no kamoska ma ten isty problem drahy nakupuje casaky o byvani a domoch a uz sa nevie dockat 😃 ...ale vy zase budete mat nove a podla svojho ja uz musi len doladit do toho co mam 😞 ...vsetko ma svoje +a -
    ale hlavna ze nieco mame 🙂

• No ja horovím to isté, že všade sú nejaké klady a zápory. Ale neboj, keď si to prerobíte, budete to mať aj vy podľa svojich predstáv. A idete sa tam hneď sťahovať, alebo to najskôr nejako prerobíte?

• asi prerobit aspon kupelku a vymalovat...lebo ist do toho bordelu sa mi nechce 😬 ..uvidime ako to pojde.
    ak to pojde dlhsie pojdeme tam lebo zase platit aj najom aj hypoteku 😦

• No to mi hovor s tým platením 😐 My sa koncom augusta sťahujeme z podnájmu (naspäť k svokre) 😞 Lebo to by sme ťažko zvládli, dve hypotéky a nájomné a ešte popri tom stavať 😐

• tak to ano ..my sme preto od toho upustili lebo byt v podnajme a stavat je nerealneeee... 😒

• tak-tak
    Tiež keby sme tu nemali ísť ku komu bývať, tak by sme sa do toho nepustili. Ozaj, nemáš nejaké foto domu? Rada by som si ho pozrela 😉

• nemam ale ako nahle bude nas tak odfotim a poslem ale vas rovno vezmem na exkurziuuu 😃

• super, už sa teším... Prídem pomôcť aj prerábať, aspoň sa zaučím 😉

• vidis to ma nenapadlo 😃 spravim pre vas z fifi skolenie ako to funguje na stavbeee🙂

• Určite sa aj Zuzka poteší, keď sa bude môcť prísť zacvičiť 😃

• neviem sice kam baby, ale pridem rada 😃

• Zuzi, pomôcť Linde prerábať dom 😉 Zacvičiť sa

• Sponzor fóra
  • oooooooooooooooo super 😛 pridem velmi rada 😃

• ahojte baby..tak uz som doma..konecne..sa mi tam dnes tak nechcelo byt..sla som spat o pol tretej a sa nam zamracilo,takze to este viac unavuje.. 😒

• Kati aj tu je hrozne,navyse ma dost boli hlava 😞

• ani nehovor..aj mna pobolieva..a chystam sa na druhu kavu..
    ale hadam mi pudding spravi dobre neskor 🙂

• Ahojky baby devuchy! Uz som tu aj ja. Mne kto príde pomôcť tehly murovať?? Jani, koľko máte nájomné?

• ja vypijem asi dnes uz stvrtu 😞 este musim skocit ku svagrinej kvoli bakalarke a snad dostanem od manzela vecer aj masaz.... Evi, ak budes mat tehly, tak zavolaj, dohodneme sa 😃

• Evi, ja ti prídem pomôcť. Kedy začínate 😉
    Teraz platíme 8000,- nájomné + úver 5600,- Tak to sa ešte zatiaľ dá...

• evi..ja pridem..akoze na prazdniny..ved aj ja sa musim cosi zaucit do buducna 😃 😃 😃

• fifi, ako by to vypadalo?? My s furikmi a nasi dvaja na grile s kocarom a nasou malou podriemkavaju..Ako v arabskych emiratoch😃

• Jani... to sa fakt da, my sme platili priblizne tolko doposial... teraz k tomu pribudne uver za pozemok 😴

• baby..a ak by som si nahodou nasla cosi v uk..pridete aj tu na pomoc? 😬

• Kati, veľmi rada. V UK som už dávno nebola, rada si oprášim spomienky 😉

• Lea..do UK sa to znacne predrazuje🙂 vrat sa domov. Jani to mate uz s energiami tu cenu 8.000,-?

• Yes madam 😃 I never see London yet 🙂

• Evi, hej s energiami, ale jedno-izbový byt. Takže to je tak akurát. A počula som, že majú aj menej 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov