Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
spraviiiii :-D ....
Odpovedať
Profilova fotka
no zajtra mame ist do banky ze by to malo byt ok a buduci tyzden podpis zmluvy....a uz len veselo prerabat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je super, že vám to takto vyšlo. Aspoň už budete bývať vo svojom. My si ešte chvíľu počkáme :-( Aj keď môj drahý mi včera povedal, že už by najradšej začal. je dosť nedočkavý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kamoska ma ten isty problem drahy nakupuje casaky o byvani a domoch a uz sa nevie dockat :-D ...ale vy zase budete mat nove a podla svojho ja uz musi len doladit do toho co mam :-( ...vsetko ma svoje +a - ale hlavna ze nieco mame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja horovím to isté, že všade sú nejaké klady a zápory. Ale neboj, keď si to prerobíte, budete to mať aj vy podľa svojich predstáv. A idete sa tam hneď sťahovať, alebo to najskôr nejako prerobíte?
Odpovedať
Profilova fotka
asi prerobit aspon kupelku a vymalovat...lebo ist do toho bordelu sa mi nechce :-N ..uvidime ako to pojde. ak to pojde dlhsie pojdeme tam lebo zase platit aj najom aj hypoteku 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No to mi hovor s tým platením :-| My sa koncom augusta sťahujeme z podnájmu (naspäť k svokre) :-( Lebo to by sme ťažko zvládli, dve hypotéky a nájomné a ešte popri tom stavať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano ..my sme preto od toho upustili lebo byt v podnajme a stavat je nerealneeee... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak-tak Tiež keby sme tu nemali ísť ku komu bývať, tak by sme sa do toho nepustili. Ozaj, nemáš nejaké foto domu? Rada by som si ho pozrela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemam ale ako nahle bude nas tak odfotim a poslem ale vas rovno vezmem na exkurziuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super, už sa teším... Prídem pomôcť aj prerábať, aspoň sa zaučím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis to ma nenapadlo :-D spravim pre vas z fifi skolenie ako to funguje na stavbeee:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Určite sa aj Zuzka poteší, keď sa bude môcť prísť zacvičiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem sice kam baby, ale pridem rada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, pomôcť Linde prerábať dom ;-) Zacvičiť sa
Odpovedať
Profilova fotka
oooooooooooooooo super :-p pridem velmi rada :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som doma..konecne..sa mi tam dnes tak nechcelo byt..sla som spat o pol tretej a sa nam zamracilo,takze to este viac unavuje.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Kati aj tu je hrozne,navyse ma dost boli hlava :-(
Odpovedať
ani nehovor..aj mna pobolieva..a chystam sa na druhu kavu.. ale hadam mi pudding spravi dobre neskor :-)
Odpovedať
Ahojky baby devuchy! Uz som tu aj ja. Mne kto príde pomôcť tehly murovať?? Jani, koľko máte nájomné?
Odpovedať
Profilova fotka
ja vypijem asi dnes uz stvrtu :-( este musim skocit ku svagrinej kvoli bakalarke a snad dostanem od manzela vecer aj masaz.... Evi, ak budes mat tehly, tak zavolaj, dohodneme sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, ja ti prídem pomôcť. Kedy začínate ;-) Teraz platíme 8000,- nájomné + úver 5600,- Tak to sa ešte zatiaľ dá...
Odpovedať
evi..ja pridem..akoze na prazdniny..ved aj ja sa musim cosi zaucit do buducna :-D :-D :-D
Odpovedať
fifi, ako by to vypadalo?? My s furikmi a nasi dvaja na grile s kocarom a nasou malou podriemkavaju..Ako v arabskych emiratoch:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani... to sa fakt da, my sme platili priblizne tolko doposial... teraz k tomu pribudne uver za pozemok |-|
Odpovedať
baby..a ak by som si nahodou nasla cosi v uk..pridete aj tu na pomoc? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, veľmi rada. V UK som už dávno nebola, rada si oprášim spomienky ;-)
Odpovedať
Lea..do UK sa to znacne predrazuje:-) vrat sa domov. Jani to mate uz s energiami tu cenu 8.000,-?
Odpovedať
Profilova fotka
Yes madam :-D I never see London yet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, hej s energiami, ale jedno-izbový byt. Takže to je tak akurát. A počula som, že majú aj menej :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?