Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, a posli aj ty mne nejaký kontakt. Zabudla som ti to napísať do IP :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uz som ti poslala :-) inak planujem ked bude teplejsie ze pojdem na biku kuknut do mojsu ako je to daleko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no peso sme sli asi 45 minút. Ale výchadzkovou chodzou. Po hrádzi je to kúsok. Ja tiež plánujem vytiahnuť korčule, keď sa oteplí a asi tiež zbehneme kuknúť do Mojšu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja pojdem na biku ty na korculiach a naspat sa mozme potom tahat ja teba na biku alebo ty mna na korculiach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
súhlasím... Len nech sa už konečne oteplí, lebo táto zima mi už lezie na nervy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved to a zase ma byt chladnejsieee :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj, ale snáď sa čoskoro dočkáme. a čo chceš ísť pozrieť do Mojšu, či len tak???
Odpovedať
Profilova fotka
len tak na vylet vzdy chodime na hradzu ...tiez sme sa boli korculovat ale nejde mi to az tak extra a vzdy cakam kedy ma tam nieco zrazi ;-) a chcem ist aj do visnoveho vraj je tam krasne ..to su moje jarne plany no ale ak budeme mat dom tak nebudu ani vylety :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, musíš sa aj odreagovať a taký výlet vždy dobre padne. Nabereš veľa energie a potom sa ti bude hneď lepšie prerábať. ;-) My sme boli minulý rok na Lietavskom hrade. Tiež sa snažím spoznávať okolie Žiliny, keďže som už oficiálne žilinčanka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved presne :-) ja som zatial bola len na strecne a terchovej...a samozrejme skoro vo vsetkych dedinach a primestkych castiach pozerat domy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dedinky a prímestské časti už aj ja poznám veľmi dobre. Najmä všetky voľné pozemky v nich :-D A zrejme aj ceny by som vedela porozprávať. My sme tiež boli na Strečne, v Terchovej, na Lietavskom hrade a v Súľove. Tento rok by sme chceli ísť na bicykloch na starý hrad Strečno. Už sa nám to snáď podarí x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tam je pekne ..ja som tam s kamaratmi isli sme najprv na stary hrad tam a potom kompov a na strecno :-) s drahym sme boli v janosikovych dierach a vybrali sme si skvely termin na vsetkych svatych..skoro som umrela na tych mokrych rebrikoch :-D no kraj je tu pekny to je pravda
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som sa v tých dierach tak bála. Ja mám strašný strach z hĺbok a my sme si zvolili takú trasu, že sme šli po tých rebríkoch smerom dole... :-S Ale našťastie aspoň neboli namoknuté a namrznuté. Ale je pravda, že tu je čo obzerať. Veď my na tom pozemku sme obklopení samými horami.
Odpovedať
ahojte babenky..ja sa taaak nudim v praci..esteze krizovky existuju a mam ich rada.. pozeram,ze sa tu organizuju vylety :-) ja pojdem na jeden coskoro :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, predpokladám, že na SVK... Už sa tu ne teba tešíme ;-)
Odpovedať
jani..presne tak..uz sa neviem dockat..este tri tyzdne.. :-) :-) idem si spravit caj..zatim..
Odpovedať
Profilova fotka
To sa rýchlo šuchne, ani sa nenazdáš a si tu :-)
Odpovedať
uz sa tesim..som posledne dni hrozne unavena..ale hadam dospim a naberiem dostatok sil.. super je,ze dalsi tyzden len 4 dni :-)
Odpovedať
Ahojte turistky!! Mozem poradit pri trasach:-) uz ste boli napr. na Šútovskom vodopáde?? Nenarocna trasa lesikom a asfaltovou cestou a pekny vyhlad na poriadny vodopad..hlavne treba ist, ekd je po dazdoch, bude viacej vody padat:-)
Odpovedať
ahoj evi..tam som bola :-p ja sa najnovsie chystam na hrady v okoli ziliny :-) aby som vedela,kde sa da ist a hlavne oplati robit svadobne fotky :-)
Odpovedať
daju sa robit oficialne iba na Strecne- to ti Fifi povie, my sme sa tam boli pytat pred svadbou, ale vzhladom na termin v decembri by sme museli slapat do kaplnky na obrad vsetci hostia hore briezkom a fotit sa da len na nadvori..Cize pri jednom mure. Za nemaly poplatok. Mne to prislo zbytocne, lebo peknych murov sa da najst aj zadarmo dost. Ale budiz! Na staromhrade neviem, ako by si sa terigala v satach:-) Na povazsky hrad detto. Uz potom len kastiele..Budatinsky zamok, ale neviem, kedy skoncia rekonstrukciu. A co tak fotenie pri konoch, pavoch..na starom koci na ranci pri ZA?
Odpovedať
Profilova fotka
Na Šútovskom vodopáde som ešte nebola. To môže byť pekné, určite sa pôjdeme pozrieť... ;-)
Odpovedať
a co tak Lietavský hrad Lea? Tam je krasne, ale ako by ste tam vysli!! je to po prasnej a lucnej ceste do kopca
Odpovedať
My sme tam Jani boli s malou minuly rok..niesli sme ju od chatky (da sa tam najest a napit dobre) na rukach..raz jeden raz druhy..zaberacka:-)
Odpovedať
V okolí ZA sú/ boli tieto hrady: Hričov, Lietava, Rajec, Starý hrad, Strečno
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sutovsky je pekny aj jazero co je dole na kupanie.... :-) jani ja som nastastie isla len viac hore po rebrikoch ako dole ale stacilo mi.....verim ti ze si sa bala ja tiez triasla som sa ako osika :-D
Odpovedať
No baby!! Co ste take vytrasene!? To my dvaja sme turisti proti vam , ako hrom. Presli sme cca 35 hradov a zrucanin- este ich ostalo aspon 30! Skoro vsetky narodne parky, kempingy so stanom, mensie a vacsie kopce..kadeco. Ked sa tak bojite na Dierach- boli ste v Slovenskom Raji?? :-D Nam sa tam ohromne paci..hlavne po povodniach je to super, ked sa vsetko smyka a podrazky topanok sa pekne klzu po rebrikoch a ruky po skobach:-)))
Odpovedať
pozrite sem na sut. vodopad. http://www.tourist-channel.sk/sutovo/... výsku tusim 38m.
Odpovedať
Profilova fotka
v raji som bola ..aj som toho dost pochodila..ja mam akcnych kamosov..skyalpinisti a podobne tak casto prekonavam sama seba ked idem s nimi..ale vysky fakt nemusim.... posledna akcia bola fakt super ked som sa dala nahovorit na robenie komparzu pri nacviku evakucie ludi s lankovky na donovaloch :-N
Odpovedať
No ty si prípad, heheh!! Lindus a to ako vypadalo?? Zlanovali ta dole z lanovky??? ci co??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?