Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ja tiež rada chodím po prírode a predovšetkým po hradoch a zrucaninách. Ale výšky naozaj veľmi nemusím. Najmä rôzne priepasti, alebo okraje skál a podobne. V Raji sme neboli a dúfam, že ma drahý nezačne nahovárať, aby sme tam išli. Ja viem, že je tam krásne, ale ja sa strašne bojím šmyknutia sa a potom panikárim 😃

• Tak to radsej tam ani nechod..este si ublizis. Strach je zly🙂 Hrady a zrucaniny su tiez moje (nase) velmi oblubene miesta..Takze Jani- spolocna tema zase🙂

• hej ujovia k nam priliezli navlekli ma do sedacky a pustili dole 🤔
    jani uplne ta chapem 😉 ale zamky a hrady milujem najradsej mam Betliar a Krasnu Horku

• Sponzor fóra
  • Tak to si musíme všetky tri urobiť nejaký pekný výlet na nejaký hrad alebo zámok, alebo zrúcaninu 😵

• prave som na to myslela ze by sme niekde tu mohli ist... 🙂

• Ahojte kočky, čo dnes nie ste dietové ale turistické??? 😃 😃 😃

• Ahojky Matusik!!
    Lindus pripajam sa k tebe! Betliar je prenádherný..aj Krasna horka..suhlasim plne!! aj to mauzoleum je nadherne pri Horke. My sme stihli Betliar este perd ukradnutim tych bronzovych soch cernoskov z parku za zamkom.

• Betliar??? Tam som nebola, ale ak tam je naozaj tak pekne, musím mužíčkovi povedať 🙂

• Ahoj Mati, dnes sme zvolili aktívne diétovanie... Chudnutie pohybom 😃 😃 😃

• Všímam 🙂 práve som si dala cez google Betliar a vyzerá to krásne 😎

• http://www.betliar.sk/ 
    matusik na inspiraciu....je to dole ako je roznava...a inak su tam krasne jaskyne 😉

• Zatial len po pamati,a le aspon ma clovek lepsiu naladu v tomto dazdi. Fakt Jani, Betliar je zatial moj Top 1, z tych kde sme boli.

• Vyzerá ako z rozprávky 🙂 a boli ste už na Spiši???

• Veruze boli- niekolko krat🙂))))))))))

• Super, že??? 😃

• Sponzor fóra
  • ja este na zakladke...a minule som isla okolo ked sme isli na svadbu do Kosic 🙂

• Ja som šla okolo Spišského asi pred 1,5 rokom. Aj sme sa chceli zastaviť, ale boli sme s vedúcim na služobke a nejako nám už nevychádzal čas. Ale tam sa chcem ísť tiež určite pozrieť. Keď som ho videla z cesty, úplne ma dostal...

• Na svadbu do Košíc??? Tak to riadna štreka 😛

• Jani, bola raidna pitka v KE, co?.)) Na vychode je viacero krasnych hradov.

• viol myslis ..na svadbe? ani nie na vychodiarsku svadbu to bolo celkom slusne....len cesta bola fakt dost unavna

• Takze ziadne vzruso😞 Ja som sa zucastnila par akcii na vychode s kamaratmi vychodiarmi a bolo to brutalne🙂)

• ja naj svadbu co som zaila taku brutalnu .zvyky, a vsetko k tomu bola na myjave 😃

• ahojte 🙂
    tak ja som do nedele sama doma, drahy si s kamaratom bude uzivat tu:
    http://www.hotel-hubert.sk/home.php?action=index
    spolu sme tam boli uz dva krat, tak som urobila dobry skutok a nechala som ist chlapcov samych, dufam, ze budu posluchat 😃
    aby som sa zajtra nenudila, tak idem pomahat na akciu Unicef cely den

• A čo išiel zapíjať slobodu 😃 ????

• ale nie 😃
    to ma pobyt z prace, kazde tri mesiace dostanu ti, co splnia dost neludske kriteria, ale kedze mam doma workoholica tak co je to pre nho..vraj je na plane wellnes, tenis, a tak....no a vecer v bare si viem predstavit, ale ma smolu, musi byt slusni, lebo tam budu ludia z firmy, takze hned by bonzovali 😃

• jej, nasla som kocku, co bude mat rovnake saty:
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1228561&vReferer=

• No Luko a doknca ma aj podobnu tvar a strih vlasov ako ty!! sila!!

• ano 😃 ona ma svadbu v aprili tak sa mozem ispirovat 😉

• fakticky sa podobae.keby som nevedela, ze to nie si ty, tak si myslim, ze si to ty🙂

• luko ..asi nejaka tvoja ceska dvojnicka 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov