Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • veru- konecne. Volal , ze je uz na ceste. Do pol hodky by tu mohol byt..nejako sa vymotal skor, ako som cakala

• luko..no su krasnucke 😉 vyzeraju totalne uchvatne 🙂
    evi..takze pekny vikend pred tebou..este pocasie by sa mohlo zlepsit..

• zajtra nema prsta- ale nedela, pond. ano

• Sponzor fóra
  • no mne staci,ze zajtra poobede bude aspon trocha pekne..nech kupim,co potrebujem..

• co ides?? na svadbu nieco?

• no teda Durianovu nemusim, ale v tychto by som sa aj vydala:
    http://img.bleskovky.sk/big/140549.jpg/marianna-durianova-oto07-novy-cas-nc.jpg
    ale to by som asi musela vyhrat v loterii predpokladam ze boli pekne drahe, ale krasne

• no potrebujem smaily kupit cosi a potom tortu chcem kuknut na wembley v tescu..ked uz budem mat coskoro narodky 😬

• super!! pamatam sa na uroven Tesca v UK oproti tým nasim..co sa týka výberu a kvality..zasla som nad tým rozdielom..

• luko..no mozno su len pozicane..nikdy nevies.. 😃
    evi..to ano..len tesco,co mame pri praci je otrasne..stale maju problemy s chladnickami/mraznickami..takze vsetko sa rychlo kazi..a mame obavy cosi take kupovat..
    ale to velke tesco tam je fakt super..a je hned oproti ikei..tak este lepsie 🙂

• luko..no vies,kam mas ist nakupovat 😃 😃 😃

• anooo, to je sila, co?

• no ja viem..ze sa cosi take stava..

• no som si precitala,co ste napisali o tych vyletoch..tak mam na plane niekolko zrucanim v okoli ziliny..kam chcem ist kuknut..nie je dobre dlhe slapanie..ale kvoli tomu chcem skocit skor,aby som vedela,ci sa cosi oplati..
    lietava myslim,ze je tam tiez..na spissky by som sla hned..ale je to daleko zo ziliny..mozno sa stavime cestou na vychod 🙂
    mam poznaceny nejaky oravsky hrad..a sklabinu..to som nasla na nete..

• jej, lietava, to mam spomienky.....ked som sla dole z neho cez len prudke klesanie a mala som pocit, ze kamoska, ktora vybavovala chatu tam v noci pripravila prekazkovu drahu 😃

• Sponzor fóra
  • no to je super..
    ja mam urcitu predstavu,tak som zvedava,ci sa mi podari to dosiahnut..mozno sa nakoniec budeme trepat na spis 😃 😃 😃 uvidim podla siat a pocasia..

• no nas zlaty fotograf pride pred svadbou to Turzovky a vyberie najvhodnejsie miesta, chce, aby to bolo rozne, takze dufam, ze to nebude pominat ako maraton po okoli 😃
    supis figurky, len ta cena 😬 :
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1230191&vReferer=%2Fphotos%2Fluko

• mozno niekde zozenies lacnejsie..
    no my sa pojdeme pozriet najprv sami a potom sa dohodnem s tetou,kedze ona bude fotit..

• ano, mozno dam inzerat alebo kuknem, ale urcite nie uplne klasikus 🙂

• no ale tato torticka je skvela, to musim vyzistit, len viest ju v lete az z galanty 😞

• skus vo svojom okoli pozistovat 😉

• ahojte baby, ste este tu? 😕

• ahoj fifi..ja som tu 😉

• ahoj Kati, dnes som vas tu zanedbavala 😬 co nove?

• no najdolezitejsie asi to,ze je piatok 😃 😃 😃

objednala som si topanky a dnes mi napisali,ze sek treba vystavit na niekoho ineho a ze suma je ina..takze mozem posielat znova..

• ??? odkial a ake si si objednala?

• cez ebay..co sa mi pacili sandalky..no nedalo sa platit cez paypal..takze sa to natahuje 😐

• to tie prve, co si sa nas prednedavnom pytala? 😉

• tieto http://i15.ebayimg.com/01/i/000/d5/2c/ea20_1.JPG
    som sa tak tesila a ma to len problemy 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov