Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Kati: aj ja si to idem pozriet 😃 teda ci sa tam pretrcal viac moj manzel, teda aky herec 😃

• nooooooooo fifi..to komu vsetkemu predavas svadobne video? 😬 🤔 🤔

• Kati: to nebolo ani predane 😠 to si jojka natocila ako taky spot - ze zaujimavot do novin, a teraz to furt vyuzivaju 😐

• Sponzor fóra
  • a mate z toho cosi? 😬

• teda - uspech a slavu 😃 ... taka dlhsia reportaz sla 29.9. ako bodka televiznych novin, je to aj v archive, nazvali to svadba 😉

• no idem kuknut teda 🙂

• a to ako sa dopracovali k vasej svadbe? 🤔

• 🙂 😃

• no ved povedz..ci sa hanbis za to? 😃

• za co by som sa mala hanbit 😉 ved to bol nas svadobny den a bol krasny 😵

• hej..ale si nepovedala,ze ako sa k tomu dopracovala jojka 😮

• ale peknucka si tam bola 😉

• ale ano, uz som to spominala, ale bolo to asi davno 😃 fotenie lanovkou bol manzelov napad, tak sa dohodol s kamaratmi vo Vratnej, ze to zrealizujeme, oni nam pripravili super prekvapko, ze nam to tak pekne ozdobili, pripravili sampanske a fotenie s medvedom.... ale chceli sa trosku zviditelnit, tak zavolali Jojku - ze tak trosku kvoli reklamke, ci by nam to nevadilo... no co sme mali povedat, ked tam stal nachystany vysmiaty kameraman 😃

• aha..tak to si nepamatam..s tou jojkou..ale no aspon sa mozete pochvalit doma.. 😃
    zas nahadzujes tovar?

• Kati nie, peciem nutelove kroasany 😃 len som si tu odbehla kuknut maily a pozdravit vas, takze surfujem....
    ale uz budem musiet koncit...

• Sponzor fóra
  • a moj kroasant je kde? 🤔 ale nie..ja si dam zajtra super tortu a kfc..takze mi bude dobre.. 😃 😛

• ahojte baby, no po fakt dlhej dobe som na mojasvadba len tak čo je nové a vy ste tu? tak čo lea, všetko na svadbu je vybavené?

• Ahoj kočky, po dlhšej dobe Vás zdravím...Fifi...vyzerala si úžasne, kukla som video z 29.9. To si sa ani nepochválila!!! 😉 Ako sa Vám všetkým darí? 🙂

• ahoj erika..ale to by si vela chcela..este nas caka kopec vybavovaciek..v aprili pridem,tak hadam takmer vsetko vybavime 🙂 inac..pozeram,ze kam na svadobnu cestu..neviem,co egypt alebo grecko
    tebe sa ako dari?

• dobre, diki, ale neboj to stihneš ja som sa tiež bála a mala som strašidelné sny a nič som nestíhala ale nakoniec to dobre dopadlo. Som sa naučila riadiť sa heslom mojho manžela, vždy to nejako dopadne ... a má pravdu. Inak ja som tiež chcela ísť na svadobnú cestu do egypta ale nakoniec sme boli v španielsku, manžela by som do egypta nedostala.

• ahoj adi..no my sa mame dobre..chystame dalsie stretko..len ty sa neozyvas 🤔

erika..no ja s tym ratam 😃
    ja som prave nasla stranku na online rezervaciu hotela..zistim,ci sa to oplati viac 🙂

• takto sa to oplatí viac ako cez cestovku, je to lacnejšie, ale všetko si musíš vybaviť sama. Kamarátka tak bola na svadobnej ceste v grécku, našla si letenky aj hotel sama cez internet a bola spokojná

• Ja viem, ale ked tie dni tak neskutočne letia. Nestíham nič, len spať a robiť. 😞 Aj keď musím povedať, že si zájdem prečítať, ako sa máte, ale už nemám síl sedieť pri Pc a písať. Teraz sa trápim s daňovým priznaním. Tak som si povedala, že ťuknem. Ozaj, Ty máš narodky!! Tak všetko najlepšie, nech sa Vám svadbička vydarí, už sa Vám to pekne kráti. Nás čakajú tento rok tri svadby, dvoch kamarátov sme navnadili a už to chcú skúsiť... 😉

• erika..vyjde to lacnejsie..tak uvidim,ci sa cosi podari..
    rezervovat hotel a letenky nie je taky problem..aspon podla mna..hlavne,ked casto lietavam 😃

adi..no dufam,ze budes mat coskoro viac casu,aby si tu pokecala..
    a dakujem..sice zajtra,ale ano 😃 😃 😃

• tak všetko najlepšie lea 🙂

• no dik..sranda..ze den pred narodkami mi blahozelate..ale aspon sa mozem pochvalit,kolko blahozelani sa ku mne dostalo predcasne 😃

• Lea- pošli mi link na to video- nedarí sa mi k nemu v archíve JOJ dopracovať😞disappointed: Chcem vidieť Fifi!!

• ahojte..tak lea vsetko naj k narodkam nech ti svadba a vsetko dopadne presne podlat vojich predstav 🙂

• Pripájam sa k prianiu k narodeninám!!! Všetko NAJ NAJ NAJ!

• gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov