Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • kocky dostali sme prvy svadobny dar: od Michalovych rodicov, plastove okna, vraj o tri tyzdne pridu urobit 😃 tomu sa hovori prakticky darcek 😃

• No teda!! Aj my by sme brali taký dar..aj posvadobný- okná potrebujeme na prerábku ako soľ!!

• tak to je fakt super darcek... 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte,
    Luko, tak to je naozaj super praktický darček 😉 😃

Kati, aj ja sa pripájam ku gratuláciám. Prajem ti najmä veľa zdravíčka, to ostatné už príde spolu s ním. Hlavne nech je zdravie 😉

• katka aj ja ti prajem aby si bola vzdy stastna a aby kazdy tvoj den bol vynimocny..... 😉
    luko super darcek 😃

• Ahojte kočky, kto to má dnes narodky??? 😃 Všetko najlepšie 😃

• leatea ma narodky 😉

• to: Leatea prajem Ti všetko najlepšie, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky, nech nemáš na tvári nikdy vrásky 🙂
    Všetko naj, ale hlavne nech ti svadba dopadne podľa tvojich predstáv 🙂

• no sme sa potesili, planovali sme ich az o rok, este by nam niekto mohol kupit dvere 😃

• a nam niekto zrekonstruovat dom....to by bol svadobny dar 😃

• nam by ho mohli kupit 😃

• no vidim ze v daroch mame jasno a este najaku svadobnu cestu extra speci 🙂

• No kočky, vy teda vôbec nie ste náročné 😃

• jani ano sme take poskromnejsie 😉

• baby, teda, ste fakt dobré 😎
    😃 A takto vrtuľu do zadku a lietať nič?? 😃
    nenáročné, ste teda fakt 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • my sme sa potešili aj obliečkam 😃

• ja sa potesim hoci comu a hlavne nech pridu ti co ich tam chcem.... 😵

• baby tak ja zajtra frcam do anglicka..tak vela nepiste aby som stihla vsetko precitat 😬

a prajem vam vsetkym krasnu velku noc....odychujte, uzivajte si polovicky, a malo kupacov! 😃

• Liduš, tak pekný výlet... Pekne si to tam vychutnaj a pozdrav Anglicko 😉
    A najmä sa odtiaľ vráť 😃

• budem sa snazit 🙂 aj tebe pekny predlzeny vikend 🙂

• tak to je zaujímavé, len či to tam zapasuje 😬

• ahojky! Aký máte deň?

• ahojte 😉 no teda, zilinsku stranku pozerame takmer kazdy den.....a toto teda som necakala..... 😬
    no ta nasa Zilina uz teda vazne sa meni na kamenne mesto...... 😬 este stastie ze kocikovat budem v mnichovskych parkoch........ 😃 😃 😃 v Ziline neni kde......a asi ani nebude kde...... 😬

• veru to sklamalo aj nas 😞 skoda pekneho namestia .... inak paci sa vam stranka ziliny? robil moj manzel 😃

• šikovný🙂

• Evi: dakujeme 😃 😃

• fifi manzel? super....... 😃

• smaily: ano, ja nie som do programovania...
    inak sledujete, ake mame dnes v ZA aprilove pocasie? 😠

• ahhojte baby..tak uz som doma 😃 o rok starsia 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny striptér: oslavy,rozlúčky so slobodou,firemné večierky ,diskotéky

Pôsobenie po celej SR.

www.stripterbratislava.sk
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov