Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati vitaj :-)
Odpovedať
lea: Vsetko NAJ :-D
Odpovedať
Zuzi, to aprílové počko nie je len v ZA..tu je tiež bláznivo- aj keď snežilo tu len raz.
Odpovedať
afra dakujem ;-) fifi..co za pocasie to mate? som dostala od kolegyn kapri nohavice s dostatocnym poctom vrecak 8-) :-D a super ponozky..cervene s lienkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes svieti slnko, potom zrazu snezi, fuci, o 5 minut zas slnko, sneh, vietor.... a takto sa to opakuje cely den 8-(
Odpovedať
to nemyslite vazne s tym pocasim ]-( ved ja chcem pekne pocasie..hadam sa rychlo upravi..
Odpovedať
ahoooooooooj :-D
Odpovedať
to pocasie je veru divneeeeee......aj u nas...... ;-) dufam,ze 12.4.bude krasne...... :-D
Odpovedať
bude smaily, uz sa to vybavuje :-D
Odpovedať
Ahojte, je tu niekto??? :-)
Odpovedať
ahojky. Ja somtu, neviem, kto este. Ako sa darí? Listujem na modrom koníkovi a po očku pozerám, kao malá topánočkou mrví po koberci suchý rožok..
Odpovedať
Darí sa celkom fajn :-D Dík za opýtanie. To s tým suchým rožkom môže byť sranda :-D :-D :-D isto máš z toho radosť :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, Mati, dnes som sa konečne stretla s Jankou a dala som jej tú bižutériu :-N
Odpovedať
no??? a čo ti povedala??? :-) príde na to stretko či ako?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na stretko nepríde, lebo teraz dorába bakalárku a okolo 20.4. ju musí odovzdať. Tak sa teraz venuje jej... Ale možno príde na ďalšie :-)
Odpovedať
isto??? ;-) a kedy je presne to stretko??? 9.4 alebo 10.4??? nevieš??? Normálne sa teším a dúfam, že mi do toho nič nevletí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že by malo byť 10.4. Tak si to riadne zapíš do kalendára a nič si tam neplánuj. Ja to mám napísané pre istotu cez oba dni... Tak dúfam, že prídeš ;-)
Odpovedať
ahoj Jani.-) Kde budete sviatkovať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Evi, no vyzerá to tak, že doma (na Vlčincoch). ale pôjdeme určite pozrieť aj svokru Chystáte sa do Žiliny?
Odpovedať
Jani, zapísala som tiež cez dva dni :-D pekný zvyšok dňa bežím z práce domov :-)
Odpovedať
Jani neviem..mame nie je zrovna najlepšie ( je kardiatik) a určite pricestuje segra s deťmi z BA do ZA, tak nechcem aby mala stresy z toľkých ľudí.
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, chápem to... Ja tiež nejdem domov. Bude ich tam dosť. Pôjdem po Veľkej noci. Aj tak nemám rada tieto sviatky 8-(
Odpovedať
To ani ja nemám rada. Hlavne tie nasilu oblievania za každú cenu a spíjanie sa. To také tradičné sviatky na dedine v krojoch a spev a muzika je o inom. Tu je to v panelakoch také od veci.
Odpovedať
Profilova fotka
Vystihla si to úplne presne :-D ;-)
Odpovedať
Mne to úplne príde také trápne, chalani s kýblami na trávnikoch. Raz ma obliali rovno z balkona, ked som vencila poobede psa. Dnes by ma uz staru kozu nikto neoblieval:-) Musim pokat, az pridu dceru zlivat napadnici.-)
Odpovedať
Profilova fotka
To oblievanie je teda naozaj riadny výmysel... Ja som sa vždy zatajovala. Proste sme sa doma tvárili, že nikto nie je doma :-D Boli sme iba tri baby, tak to sme sa vždy vedeli dohodnúť. No teraz sa tomu už nevyhnem. Aj keď teda môj drahý to nejako nepreferuje, ale tak decentne ma vždy oleje. Minulý rok som dostala jalovcom. No to je bolesť. Štípe to ešte dva dni ]-(
Odpovedať
jalovec? to akože mal korbáč z toho, či čo? Môj našťastie je tiež len taký decentný. každý rok ho dopredu varujem, nech sa neopovaži a keď je poobedie, tak mu poviem, no teda, ale mohol si aspoň troška :-D. Vraví, že ho zo mňa trafí raz:-) Minulý rok mu malá vytrhla ako 5 mesačná korbáč a vytrieskala ho cez hlavu:-), keď ju držal na rukách a šibal. My sme tiež tri baby + dvaja chalani súrodenci. Chlapi ráno poodchadzali a my sme sa zamykali, ale mama potvora nás vždy odtajnila, že to sa nepatrí dievčatá, veď chcete aby ste boli zdravé predsa, nie?.-D Opica jedna!
Odpovedať
ahojte..som doma :-) no vidim,ze sa chystate poriadne na velku noc :-D v uk sa nieco take nepestuje..tu kazdy dostane cokovajicko a su spokojni :-D
Odpovedať
zabudla som..to stretko je 10.4 ;-) stvrtok
Odpovedať
super...dufam, ze mi daju volno, ale vsak si nieco vymyslim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?