Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
anooo, hlvane to posledne, zdravie a krasa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Maťka, pozerám, že aj Ty sa vydávaš 30.8. Naši dobrí známi majú vtedy svadbu v Poprade. Už sa Vám to pekne blíži. Sviatkujete doma, alebo u rodičov?
Odpovedať
sme v BA, v nedelu ideme k svokrovcom do senca (buducim) a v pondeloks me pozvani na obed k snubencovej asistentke, tak verim, ze sa jej muz bude krotit :-D zrovna v pondelok ist na navstevu :-D a vy, budete v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme teraz pre zmenu u našich v Žiline, ale ja zajtra poobede už cestujem naspäť do BA. Práca nepustí. Predpokladám, že v pondelok Vám to dajú páni na návšteve pocítiť. Lebo veľkonočný pondelok tak káže, jedine, že by bol asistentkin muž natoľko vyzretý, že mu tieto zvyky nič nehovoria. ;-)
Odpovedať
no dufam, ze v 5Otich rokoch uz ano :-D :-D :-D ja sa chystam do ZA az v aprili a ak sa postasti, tak mi vyjde aj stretko konecne s babami...
Odpovedať
Profilova fotka
Paráda, a kedy to má byť, to stretko? Ja mám po 6.4. konečne týžden voľna.
Odpovedať
Andrejka ahoj! Minule si bola dobrá v teleráne:-)))
Odpovedať
no stretko vychadza na stvrtok tusim 10.4. :-N ahoj vio :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Violetka, ďakujem. V pondelok mám prvú službu v Teleráne, budem čítať správy.. takže držte palce. Inak toho 10.4. by som mohla dobehnúť aj ja. Musím ukecať manžela, aby sme došli do ZA aspoň na dva dni. Už by som Vás fakt rada videla. Tak snáď sa podarí. :-)
Odpovedať
drzime :-) ale ako som ta par krat videla, tak to zvladnes lavou zadnou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, super.. ;-) ďakujem za povzbudenie. Na chvíľočku sa odmlčím, idem si umyť vlasy a manžel si zatiaľ niečo potrebuje urobiť na PC, ale ešte sa ozvem o pár minút. :-)
Odpovedať
ja idem tiez umyvat...ale podlahu, ble jak sa mi nechce :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko ja uz nerobim vobec nic..prisla mrcha a tak som si dala bororo - no nezabrala, tak mi manžel dal Brufen. Pojdeme do BA poobede. Do Za sme nesli, niekedy v týždni pojdeme na danový úrad. Andrejka telerano kukame kazde rano, takze pondelok isto nevynechame, ako vzdy. Tesíme sa- drzíme palce doma. Nasi tiez uz vedia, ze si Zilincanka, vytrubila som do sveta:-)
Odpovedať
vipo...sa teda cudujem, mne boro vzdy zaberie :-D
Odpovedať
oprava: vio
Odpovedať
a tusim ten brufen dam este jeden. slabota. ma vykruca :-D co ti zaberie vzdy?
Odpovedať
no ta bororo :-D ale mna boli brucho tak dva krat do roka, nastastie x-)
Odpovedať
no to aj mna tak- pred tym nez som po porode dostala prvy krat. Vsetko sa to poprehadzovalo:-) A ze materstvo je radost, hihi.
Odpovedať
violetka, kto ta maloval na svadbu, mala si krasny make-up
Odpovedať
Vies ako je byvale GMK na Dukle v ZA? Je tam aj pozicovna spolocenskych siat ..akoje hore restika, tak kustik od nej naproti po chodbe je kadernictvo, v ktorom je spolumajitelka moja spoluziacka zo ZS. Maju tam aj kozmeticku. Mala som to v jedej miestnosti urobene. Stacila nam jedna skuska. Na nej mi urobila oci s medenymi flitrami. No v den svadby sa rozhodla pre fialove a urobila dobre. Bolo to dost vyrazne. A inak- DIKY:-)
Odpovedať
ano, mne sa tiez fialove pacia...ja sa pokusim niekoho splasit v cadci, lebo v podstate ZA je dost daleko 45km...jedine ze by som tam rovno vybavila aj kadernicku...no uvidim, pojdem este pozistovat cadcu
Odpovedať
to mi tam lepila akesi lepidielko na tie tiene a nakoniec to posypala flitrami. A mala som umele trsy rias. Nie cele riasy, ale len na vnutorny kutik, pekne to otvorilo oci. No to mas lae daleko tolko kilakov, kasli na to. Bo v ten den sa ti bude zdat, ze cas ide dva krat tak rychlo a budes nervozna.
Odpovedať
hm, to mas pravdu, len ja som zvyknuta na kvalitnu pracu a o Zilinu by som sa nebala, ze by som nezohnala, ale o CAdcu sa bojim :-|
Odpovedať
ahojte baby..poriadky spravene?
Odpovedať
lea moja zlata, ake tamporiadky pri malom decku:-) Jedno odlozim, troje rozhadze. Dlabem na to!! Hlavne, ze je co jest a ze sme spolu doma. Luky ty planujes po svadbe aj mimi v dohladnom case, ci ani nie? Polovicka je blavak?
Odpovedať
vio, no keby sa zadarilo aj do svadby tak sa nenahnevam, ale minimalne do maja davame pozor, lebo vsak by som sa rada do Mansionov aj zmestila :-D no, blavak, on je z moravy, ale od 12 rokov ziju v BA, ale rodicia hovoria stale cesky ahoj lea :-)
Odpovedať
vio..no to je dobry pristup :-D to aj ja sa usim naucit :-D :-D :-D vidim,ze ste sa bavili os tretku,tak hadam vsetky pridete ;-) :-)
Odpovedať
jasne leus, vies ako to riesim? Vsetky baby, co chceli prist, som odvolala a pozvali sme sa k nim na navstevu:-D, ja nemusim nic upratovat a riesit, ako skryt to, co mala aj tak najde a vysype, a takto sa mala zabavi s niekym a s niecim novym a ja si oddyhnem v inom prostredi. Zajtra ideme do Pezinka k znamim, tesim sa na to. Na vsetucko pridete aj vy same, ze ako sa vam ulavi :-D, a budete to riesit podobne, ked budete na MD. Takze moravak, hej? Moj je Teplican, ale v BA je 22 rokov od vysky. Uz starne evidentne, bo je tiez rad, ze sa vratime spat do ZA. Mne je dlho samej, cela rodina je okrem jednej segry v ZA. A s tou, co zije v BA sa vidim castejsie u nasich v ZA, ako tu. Minuly vikend sme sa nahodne stretli v Ikea. Sli sme na kavicku.
Odpovedať
no to mas super..pojdes na navstevy a mas klud..len cosi drobne navas,aby bolo na vecer,pripadne na ranajky :-D a super..ja budem varit aspon obed,na ranajky si spravim oblozeny tanier,aby som vedela,ze je nejaka ta velka noc.. a kupila som si coko vajicka,tak budem pozierat zajtra :-D :-D :-D luko..takze este stale davate pozor..no super :-D ale myslim,ze by sa dali trocha vypustit tie saty,ci nie?
Odpovedať
Lea, ja musim varit stale. Nie ze drobne na tanier. ved mala musi papat dobru kvalitnu stravu plnu vitaminov a maska. Dnes som to ale odbila rychlucko polievkou z poru, rasca, zemky- pomixovat a urobila som pečenove knedlicky, aby sa najedla. Manzel neoodolal a kedze som ja nebola v stave stat nad palacinkarom, musel si palacinky robit sam. Vyskusame dat malej- spravil je dve take mensie bez oleja, ako lievanec. Strcim jej do ruky, nech zuje:-) A na veceru tos a uvidi este. Ona rada papa domace jedlo, ale ked sa mi nechce, tak jej dam Hipp, alebo Hami z flasky. Luky no...do maja to asi vydrzite bez dvoch pasikov na testiku:-) , potom sa mozte snazit:-) To by bolo, kebyze hned dvojicky, cooo? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?