Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no pekne..to ma asi tak ako ja.. mne sa praca konci 11.7 :-N :-D ale hadam nebude problem odist skor =-)
Odpovedať
hm, hlavne ze drel ako kon,a by sa tam kvalifikvoal. jaj taka som nas....ta, lebo mali ist v marci a my sme si stanovili datum a oni si to posunu...ja by som "vrazdila" ]-(
Odpovedať
a co je to za konferenciu..o com?
Odpovedať
no to maju v ramci svojej oblasti financie, poistenie a tak, budu tam z celeho sveta a zo slovenska ide len 10 ludi...tak sme sa tesili, ked tu miestenku ziskal...a nakoniec tam ani nepojde....no nic treba mysliet pozitivne nadej zomiera posledna x-)
Odpovedať
no ved este casu je dost..tak sa uvidi..mozno to zas presunu.. :-N
Odpovedať
tak to dufam :-N inak som uz bola aj stadiu, ze dame svadbu aj o rok, ale uz ma to preslo :-D
Odpovedať
az o rok ...malo byt...nie ze by som sa chcela vydavat pravidelne kazdy august :-D
Odpovedať
tak ja uz pomaly asi idem nejak oddychovat :-D este som u niekoho v albe objavila tuto nadheru: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... laska na prvy pohlad x-) x-) x-)
Odpovedať
ta ty si :-D :-D :-D si neviem predstavit,ze by som svadbu posuvala..uz teraz sa neviem dockat jula :-N pekne saty,to ked budes tehotna,tak sa ti super hodia ;-)
Odpovedať
ale to som uz hladala vsetky mozen riesenia 8-) lea, to ja by som necakala, ja by som ich nosila aj teraz a vsade, no mozno v noci by som si dala pyzamo :-D :-D :-D dobru nocku ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D pekne sny prajem.. a neboj..nejako to bude.. ;-)
Odpovedať
krasne sviatky baby ;-) x-) neviem ako u vas,no tu snezi ako najate =-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
u nas tiez su stale nejake snehove prehanky, ale tu v BA sa vsetko roztopi.... ideme dnes na oslavu narodenin buduceho svokra, takze povinna navsteva =-) :-D
Odpovedať
no aj tu sa to roztopi,ale aj tak..zobudit sa na velku noc so snehom sa nestava kazdy den :-D takze nevaris :-D si to tam uzite ;-)
Odpovedať
jak sa tesim a zajtra sme pozvani na obed k draheho asistentke, takze opat nevarim, huraaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte a u nas bolo doteraz nadherne slniecko uz ..... ;-) zas je zamracene a to sme sa tesili na prechadzku do parku.... uz sme po super vydatnych ostern-ranajkach :-N :-D :-D a mozem znovu dietovat..... :-N :-N prajem peknu velkonocnu nedelu....
Odpovedať
ja som zacala varit a piect o pol jednej rano :-N :-D ahoj smaily..tiez mam po ranajkach..mnam :-p
Odpovedať
tak krasnu nedelu :-D vecer nakuknem ;-)
Odpovedať
lea a co dobreho? luko prijemnu oslavu :-D ja tu vecer budem dufam.... :-N
Odpovedať
luko..len sa neprejedz :-p smaily..ryzu,kuraciu polievku,kolac s jalbkom a hrozienkami..posypany skoricov..vlastny recept 8-)
Odpovedať
lea no teda :-D :-D :-D nas este caka trochu zemiakoveho salatu s reznami.......na obed :-D a k tomu pudincek coko......a haribo troppifrutti sme uz zjedli...... :-N
Odpovedať
no pekne..ja este musim spravit kura na vine :-p to bude moj obed.. 8-) ale az sa vratim z omse
Odpovedať
kura na vine, fiiiha :-D my mame obed uz uvareny od vcera...... :-) a na omsi sme boli rano o 8,00....no tak sa mi nechcelo vstat,ked sme prisli vcera az okolo 23,00 z omse...a este sme robili s pc..... teraz stahujem film pad anjela - novinka. vyzera zaujimavo...uvidime. ;-)
Odpovedať
no treba cosi lepsie..a potom si mozem dat to vino s kolacikom :-p 8-) ja idem na dvanastu..az..lebo netusim,kedy su inokedy omse..len vecer viem,ale ta dnes nie je..
Odpovedať
tak som tu na chvilu...hodinu som nastavovala novu vezu :-D sme sa cestou k svokrovcom stavili v nay a zobrali aj LCD a DVD rekoder...aby sme mali co splacat pol roka a rok :-D :-D :-D ale na tu nasu mini TV sa uz fakt nedalo pozerat...jak ma to zmohlo :-o
Odpovedať
luko..no ste sikovni :-) mne staci povedat,co potrebujem a mily mi to donesie..min rok doniesol necakane 2zehlicky 8-) :-p ja kuknem zilinsky nay..
Odpovedať
my sme sa aj preto rychlo orzhodli lebo panasonic Viera mali zlacneny z 54 na 36 tis. a mali len tri kusy v Ba, este som ho objavila v TPD letaku, ale to mali zatvorene dnes, tak sme vlitli do Nay.
Odpovedať
no ja ti len tak poviem,ze som raz nasla presne ten isty lcd televizor o 20t lacnejsi v tpd :-o :-o :-o
Odpovedať
tak to ja som zmierena, ze o rok bude tiez nas TV stat o dost menej....ale keby ho najdem v inom obchode lacnejsi v tom istom case, to uz nastve :-D ten nas som nasla bez akcie najlacnejsie za 48 tis. a akcia bola v Nay a TPD
Odpovedať
no ti poviem,ze som to videla v priebehu dvoch dni..a ziadna akcia na ten televizor nebola :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?