Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no treba si naozaj popozerat...ja sa v tych parametroch sice nejako zvlast nerozumiem, ale snad drahy vybral aj s kamaratom dobre...zapajam, montujem a instalujem ale ja :-D
Odpovedať
no jasne..urcite budete spokojni ;-) a co pripravy na svadbu..cosi nove?
Odpovedať
ani nie...hlavne teraz musi drahy zaplatit dane...to bude placu :-D :-D :-D a v aprili musime ist zajednat ubytko pre hosti a hlavne navleky. V maji su na rade obrucky a v juni asi draheho oblek a moje saty popolnocne. No a este v aprili zacinam zhanat zavoj...ak sa nastvem, tak si dam len tiaru alebo bielu stuzku
Odpovedať
oznamka vidim tiez tak na maj...ked zariadujeme aj byt tak ta svadba ide tiez len tak pomaly postupne
Odpovedať
jasne..ale zas pekne postupne vsetko bude..a vlastne do svadby sa vam podari vybavit aj cast domacnosti :-) aky zavoj chces?
Odpovedať
no chcela by som jednovstvovy a dlhy.... asi takto nejako by to mohlo vyzerat: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... aj ked ten vyzera na dve vrstvy :-N ale na hostinu by som ho asi dala dole, vsak by sa asi plietol po nohy :-D alebo taky podobny len kratsi...neviem, ci to riesit cez ebay, ale ja som skor zdatnejsia v nemcine a ako v AJ a je to pre mna spanielska dedina |-|
Odpovedať
ale ved je aj nemecky ebay ;-) a v salone si neskusala nejaky taky podobny?
Odpovedať
ano..tak popozeram ;-) ...skusala...krasny ...stal 5tis.....tolko nedam uz len z principu ale pojdem tam v aprili a popytam sa aj na ine ty uz tusim zavoj mas, nie? 8-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... ani tento nie je zly, len ma tri vrstvy, skoda zakryvat vzadu krasny vystrih siat...
Odpovedať
no jeden som kupila..hadam sadne k satam..lebo je biely :-N ved uvidim..ked vyberiem saty :-D
Odpovedať
jaj, vlasne ano... :-D
Odpovedať
ten som kupila podla toho,ze sa pacil milemu :-D ale hadam bude sediet :-N nech nemam dalsie starosti..
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja myslim ze je taky univerzal, ze sa bude hodit a ked sa drahemu pacil, tak nie je o com ;-)
Odpovedať
tak to by ma porazilo: sen: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a pride: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
to som videla..chuda dievca..zvlast,ak ruzovu moc nemusi =-) ]-(
Odpovedať
ta intenzita farby je fakt hruza...a na obrazku vyzerali prenadherne.... no niekedy to skratka nevyjde =-)
Odpovedať
to ano..ale to by mal predajca napisat a upozornit na rozdiel tej farby ]-(
Odpovedať
idem pokukat ten nemecky ebay :-D
Odpovedať
vdaka pane za www.slovnik.cz :-D :-D :-D
Odpovedať
mas aj slovensky ;-) ten vyuzivam ja :-p
Odpovedať
vies ze som na tento zvyknuta ze som ani po slovenskom nepatrala :-D to asi preto ze aj knihy mam vacsinou v cestine
Odpovedať
no ja cestinu nemusim.. inac..ja prave robim svadobny list..zoznam darov,ktore sa nam pacia 8-)
Odpovedať
jaj, tak potom napis nieco zajimave :-D my budeme mat len financne dary, takze som o taketo nieco ochudobnena :-N
Odpovedať
no ja toto robim len pre istotu..su ludia,od ktorych by som radsej prijala dar ako peniaze ;-)
Odpovedať
ja to nechavam na kamaratov mojim, Michalovi daju peniaze, ale to su uz vacsinou otcovia rodin, moju su slobodni :-D takze od nich asi dar, neviem si predstavit ze najlepsia kamoska by mi dala peniaze....ona donesie urcite nieco originalne skor na pamiatku ako funkcne... tak ake dary pises? :-D
Odpovedať
no ved to..ze dostat od kamosky peniaze mi pride divne..ale zas som jej poradila,co by sa hodilo..a este jej dam link,ze nech sa inspiruje :-) take somarinky :-D pohare,misky,vazy,taniere,uteraky..
Odpovedať
luko my by sme radi pozemok a dom.....lebo skoro vsetky drobnosti uz mame pocas 3 rocnej spol.domacnosti.... :-D :-D ale nezaskodi aj rychlovarny hrniec.....pekne vinove pohare.... ;-)
Odpovedať
vidis. uteraky by sa hodili :-D :-D :-D ozaj tvoj drahy ak sa pamatam konci tento rok skolu? a potom pojdete do VB alebo?
Odpovedať
no on je teraz druhak..a prerusi zrejme skolu na rok a potom ju dokonci.uvidime,co mu umoznia,kedze je na externom studiu..
Odpovedať
jaj, externista, takze pracuje?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?