Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no treba si naozaj popozerat...ja sa v tych parametroch sice nejako zvlast nerozumiem, ale snad drahy vybral aj s kamaratom dobre...zapajam, montujem a instalujem ale ja 😃

• no jasne..urcite budete spokojni 😉
    a co pripravy na svadbu..cosi nove?

• ani nie...hlavne teraz musi drahy zaplatit dane...to bude placu 😃 😃 😃 a v aprili musime ist zajednat ubytko pre hosti a hlavne navleky. V maji su na rade obrucky a v juni asi draheho oblek a moje saty popolnocne. No a este v aprili zacinam zhanat zavoj...ak sa nastvem, tak si dam len tiaru alebo bielu stuzku

• Sponzor fóra
  • oznamka vidim tiez tak na maj...ked zariadujeme aj byt tak ta svadba ide tiez len tak pomaly postupne

• jasne..ale zas pekne postupne vsetko bude..a vlastne do svadby sa vam podari vybavit aj cast domacnosti 🙂
    aky zavoj chces?

• no chcela by som jednovstvovy a dlhy.... asi takto nejako by to mohlo vyzerat:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1228695&vReferer=%2Fphotos%2Fluko
    aj ked ten vyzera na dve vrstvy 😬
    ale na hostinu by som ho asi dala dole, vsak by sa asi plietol po nohy 😃 alebo taky podobny len kratsi...neviem, ci to riesit cez ebay, ale ja som skor zdatnejsia v nemcine a ako v AJ a je to pre mna spanielska dedina 😴

• ale ved je aj nemecky ebay 😉
    a v salone si neskusala nejaky taky podobny?

• ano..tak popozeram 😉
    ...skusala...krasny ...stal 5tis.....tolko nedam uz len z principu ale pojdem tam v aprili a popytam sa aj na ine
    ty uz tusim zavoj mas, nie? 😎

• http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=84530
    ani tento nie je zly, len ma tri vrstvy, skoda zakryvat vzadu krasny vystrih siat...

• no jeden som kupila..hadam sadne k satam..lebo je biely 😬 ved uvidim..ked vyberiem saty 😃

• jaj, vlasne ano... 😃

• ten som kupila podla toho,ze sa pacil milemu 😃 ale hadam bude sediet 😬 nech nemam dalsie starosti..

• tak ja myslim ze je taky univerzal, ze sa bude hodit a ked sa drahemu pacil, tak nie je o com 😉

• to som videla..chuda dievca..zvlast,ak ruzovu moc nemusi 🤔 😠

• Sponzor fóra
  • ta intenzita farby je fakt hruza...a na obrazku vyzerali prenadherne....
    no niekedy to skratka nevyjde 🤔

• to ano..ale to by mal predajca napisat a upozornit na rozdiel tej farby 😠

• idem pokukat ten nemecky ebay 😃

• vdaka pane za www.slovnik.cz 😃 😃 😃

• mas aj slovensky 😉 ten vyuzivam ja 😛

• vies ze som na tento zvyknuta ze som ani po slovenskom nepatrala 😃 to asi preto ze aj knihy mam vacsinou v cestine

• no ja cestinu nemusim..
    inac..ja prave robim svadobny list..zoznam darov,ktore sa nam pacia 😎

• jaj, tak potom napis nieco zajimave 😃 my budeme mat len financne dary, takze som o taketo nieco ochudobnena 😬

• no ja toto robim len pre istotu..su ludia,od ktorych by som radsej prijala dar ako peniaze 😉

• ja to nechavam na kamaratov mojim, Michalovi daju peniaze, ale to su uz vacsinou otcovia rodin, moju su slobodni 😃 takze od nich asi dar, neviem si predstavit ze najlepsia kamoska by mi dala peniaze....ona donesie urcite nieco originalne skor na pamiatku ako funkcne...
    tak ake dary pises? 😃

• no ved to..ze dostat od kamosky peniaze mi pride divne..ale zas som jej poradila,co by sa hodilo..a este jej dam link,ze nech sa inspiruje 🙂
    take somarinky 😃 pohare,misky,vazy,taniere,uteraky..

• luko my by sme radi pozemok a dom.....lebo skoro vsetky drobnosti uz mame pocas 3 rocnej spol.domacnosti....
    😃 😃
    ale nezaskodi aj rychlovarny hrniec.....pekne vinove pohare.... 😉

• vidis. uteraky by sa hodili 😃 😃 😃 ozaj tvoj drahy ak sa pamatam konci tento rok skolu? a potom pojdete do VB alebo?

• no on je teraz druhak..a prerusi zrejme skolu na rok a potom ju dokonci.uvidime,co mu umoznia,kedze je na externom studiu..

• jaj, externista, takze pracuje?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov