Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • samozrejme.. 😉 😃

• jaj, no tak sikovny 😵

• no by sa patrilo..ved aj to studium cosi stoji..a vela pyta svadba 😒

• Sponzor fóra
  • hm, ja by som to pocas studia urcite nezvladla, a z mojho ucitelskeho platu by som mohla akurat tak na urade a domov 😃 nastastie mamina ponaha, ja tiez niecom malym prispejem a najviac je to bohuzial na pleciach draheho...ale bolo to jeho rozhodnutie, ja som chcela malu svadbu, viem na co mam

• jasne..no u nas zas ja platim,tak sa to celkom da..preto som aj sla prec..lebo na svk by som tak skoro tolko nezarobila.. 🤔

• no ak by si robila ucitelku, to by si sa mohla vydavat tak v roku 2015 😒

• asi tak..je to dost biedne..ale hadam sa to casom napravi..lebo ucitelia nie su doceneni..pritom maju najvacsiu zasluhu na vychove..lebo ucia deti vsetkemu 🙂

• ahojte baby.. mam prosbu, som z martina, svadbu mame 9.8. a nemam este saty 😒 .. poradite mi, tie co ste uz boli skusat alebo aj ostatne, nejaku dobru pozicovnu ktora ma dobry vyber, hlavne take tie znacky maggie sottero, eddy k, la spossa.. atd.. dakujeeeeem.

• ahoj..napisem do ip 😉

• kraaaaaasny velkonocnyyyyyyyy pondeloooooooook 😃
    moj drahy si korbac nechal vcera u rodicov v Senci......este ze ma stihol vysibat par krat dopredu odkedy mu ho moj dedo dal 😃
    jej, to je parada, konecne mozem pocuvat hudbu ked uz mam na com, to je paradaaaaaaaa 😃

• ahoj luko..a voda sa aspon usla? 😃
    vyzera to tak,ze susedia nebudu pokojne spavat 😃 😃

• ahojte baby, je ti niekto?

• no ahoj Zuzi, teraz som nakukla.

• ahoj Evi, ako, vyoblievana a vysibana ? 😃

• hej hej..ale len od manžela..raz vo vani sprchou apotoms om si este koledovala, tak ma zlial aj flasou. A ty?

• Sponzor fóra
  • ja len vysibana 😉 a trosku vylyzovana, mam svalovicu 😠

• Našťastie sme my ostali tu v SC a nešli sme hore, bo tam by som dopadla horšie. Takto som len zamkla dvere a prosila ho, aby nepúšťal susedov🙂
    A poriadne sme sa objedli- fuj fuj!! zajtra musim dietovať.

• no my sme sa tiez dojedli 😛 dobry pocit mam vdala lyzovacke, ze som to aspon trosku vysportovala 😬

• ahojte baby..fifi preco malo vylyzovana?
    vio..no aspon niekto sa objedol 😃

• no ahoj Kati,
    malo vylyzovana preto, lebo sme boli len dva dni na lyziach, dnes a v piatok nebolo priaznive pocasie

• Lucims a, idem pozerať Queen at Wembley na STV. Pre nas doma super program🙂 Vypínam Ozzyho- malá mi pri ňom zaspala na kolenách, hihi, dieťa rokerov🙂 Freddie je moja láska z detstva..idem spomínať..Majte sa pekný posledný voľný večer!

• a co tam nebodaj prsalo 🤔 🤔 🤔
    vio..to mas dobre..aspon vies,co na nu plati 😃

• Ahoj, na nu neplati skoro nic, co na bezne deti🙂 Od 3 mesiacov si kopkala nohami na U2 a Bon Joviho a pod. Ale aj latino a detské rytmické pesničky ju tešia. Ale keď začuje kvilenie gitár a bubny, letí k telke, da sa do podrepu a tancuje o dusu spasenu. Bude (vlastne ona uz je) riadny zivel..idem pápá

• pekne vecer teda..a uzivaj si ju pokial mozes 😃

• ahoj leatea, si este tu??

• ahoj..co by si rada? 😃
    samo,ze este som 😎

• len som ta chcela pozdravit a konecne som nasla odvahu 😃 sa tu zverejnit chichi

• no super..aspon cosi..ako sa mas? 🙂 😃
    a co ponocujes 😃

• sa mi nejak nechce spat....
    ale vidim, ze ani ty 😃 😃 😃

• no este malo hodin..az za taku hodinku pojdem 😉
    ved vstavam o pol osmej az 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov