Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
samozrejme.. ;-) :-D
Odpovedať
jaj, no tak sikovny x-)
Odpovedať
no by sa patrilo..ved aj to studium cosi stoji..a vela pyta svadba :-S
Odpovedať
hm, ja by som to pocas studia urcite nezvladla, a z mojho ucitelskeho platu by som mohla akurat tak na urade a domov :-D nastastie mamina ponaha, ja tiez niecom malym prispejem a najviac je to bohuzial na pleciach draheho...ale bolo to jeho rozhodnutie, ja som chcela malu svadbu, viem na co mam
Odpovedať
jasne..no u nas zas ja platim,tak sa to celkom da..preto som aj sla prec..lebo na svk by som tak skoro tolko nezarobila.. =-)
Odpovedať
no ak by si robila ucitelku, to by si sa mohla vydavat tak v roku 2015 :-S
Odpovedať
asi tak..je to dost biedne..ale hadam sa to casom napravi..lebo ucitelia nie su doceneni..pritom maju najvacsiu zasluhu na vychove..lebo ucia deti vsetkemu :-)
Odpovedať
ahojte baby.. mam prosbu, som z martina, svadbu mame 9.8. a nemam este saty :-S .. poradite mi, tie co ste uz boli skusat alebo aj ostatne, nejaku dobru pozicovnu ktora ma dobry vyber, hlavne take tie znacky maggie sottero, eddy k, la spossa.. atd.. dakujeeeeem.
Odpovedať
ahoj..napisem do ip ;-)
Odpovedať
kraaaaaasny velkonocnyyyyyyyy pondeloooooooook :-D moj drahy si korbac nechal vcera u rodicov v Senci......este ze ma stihol vysibat par krat dopredu odkedy mu ho moj dedo dal :-D jej, to je parada, konecne mozem pocuvat hudbu ked uz mam na com, to je paradaaaaaaaa :-D
Odpovedať
ahoj luko..a voda sa aspon usla? :-D vyzera to tak,ze susedia nebudu pokojne spavat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, je ti niekto?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ahoj Zuzi, teraz som nakukla.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Evi, ako, vyoblievana a vysibana ? :-D
Odpovedať
hej hej..ale len od manžela..raz vo vani sprchou apotoms om si este koledovala, tak ma zlial aj flasou. A ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja len vysibana ;-) a trosku vylyzovana, mam svalovicu ]-(
Odpovedať
Našťastie sme my ostali tu v SC a nešli sme hore, bo tam by som dopadla horšie. Takto som len zamkla dvere a prosila ho, aby nepúšťal susedov:-) A poriadne sme sa objedli- fuj fuj!! zajtra musim dietovať.
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa tiez dojedli :-p dobry pocit mam vdala lyzovacke, ze som to aspon trosku vysportovala :-N
Odpovedať
ahojte baby..fifi preco malo vylyzovana? vio..no aspon niekto sa objedol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoj Kati, malo vylyzovana preto, lebo sme boli len dva dni na lyziach, dnes a v piatok nebolo priaznive pocasie
Odpovedať
Lucims a, idem pozerať Queen at Wembley na STV. Pre nas doma super program:-) Vypínam Ozzyho- malá mi pri ňom zaspala na kolenách, hihi, dieťa rokerov:-) Freddie je moja láska z detstva..idem spomínať..Majte sa pekný posledný voľný večer!
Odpovedať
a co tam nebodaj prsalo =-) =-) =-) vio..to mas dobre..aspon vies,co na nu plati :-D
Odpovedať
Ahoj, na nu neplati skoro nic, co na bezne deti:-) Od 3 mesiacov si kopkala nohami na U2 a Bon Joviho a pod. Ale aj latino a detské rytmické pesničky ju tešia. Ale keď začuje kvilenie gitár a bubny, letí k telke, da sa do podrepu a tancuje o dusu spasenu. Bude (vlastne ona uz je) riadny zivel..idem pápá
Odpovedať
pekne vecer teda..a uzivaj si ju pokial mozes :-D
Odpovedať
ahoj leatea, si este tu??
Odpovedať
ahoj..co by si rada? :-D samo,ze este som 8-)
Odpovedať
len som ta chcela pozdravit a konecne som nasla odvahu :-D sa tu zverejnit chichi
Odpovedať
no super..aspon cosi..ako sa mas? :-) :-D a co ponocujes :-D
Odpovedať
sa mi nejak nechce spat.... ale vidim, ze ani ty :-D :-D :-D
Odpovedať
no este malo hodin..az za taku hodinku pojdem ;-) ved vstavam o pol osmej az :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?