Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja skocim s mamou nieco nakupit v ziline, snad sa nam podari nieco pekne :-D ale uz ju vyslem teraz po obchodoch.. a hlavne brachovi dat vediet, nech je fesak :-p
Odpovedať
no ja som sa uz s mamou dohodla,ze jej dame usit top..ale zacala som obzerat oblecko pre mamy nevesty,tak neviem,neviem :-N :-D :-D :-D hlavne si ona sama musi vybrat.. ja som zvedava,co zvoli sestra..lebo ta rozmysla nad pozicanim siat..
Odpovedať
to, aby ste ladili :-D no budete asi vsetky fesandy 8-)
Odpovedať
ja sa pre tuto chvilu s tebou rozlucit a poprajem sladke snicky :-D idem sa tulitkovat :-x
Odpovedať
pekne sny..aj ja pojdem..este dopozeram cosi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, no vy ste teda dračice v písaní. Ja normálne nechápem :-D Čo vy nemôžete spávať? Ja v tom čase som sa obracala už asi na tretiu stranu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani ..ja tiez len kukam a nestiham citat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No aspoň v tom nie som sama :-D A dnes sa mi teda výnimočne vôbec nechce. Najradšej by som zostala doma... Cítim sa, ako by mi niekto kladivom po hlave dal 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to bude tym skvelym pocasim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zrejme a tou včerajšou úžasnou cestou v buse... To cestovanie je otrasné ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm to ano hlavne od martina to byva vzdy uzasne..raz som pod strecnom trcala2 hodky 8-(
Odpovedať
Ahojte, o čom je debata?? Nechce sa mi čítať veľmi dozadu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my s jankou zatial len tak a predtym neviem nejake svadobne pripravy :-D inak ahoj :-)
Odpovedať
baby, povedzte mi, kedy sa oteplí?????? toto počasie mi lezie na nervy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
vraj uz tento tyzden v nedelu ma byt 15
Odpovedať
Profilova fotka
Mati, vraj už zajtra má byť lepšie, v sobotu má ešte pršať ale v nedeľu už má byť nejakých 12 stupňov. Už sa neviem dočkať nedele... Linduš, ja som stála v autobuse zo Žiaru až do Martina. Bol úplne natrieskaný, vydýchaný vzdruch. No hrôza ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
vyborne jani :-. sa necudujem ze si ko
Odpovedať
Profilova fotka
A to som ešte išla tak, že som si myslela, že už nebude až tak veľa ľudí... Nejako som sa asi prepočítala :-D
Odpovedať
Zajtra????? čo to je lepšie???? Pozerám von oknom a mám náladu na .... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm lea pisala ake saty dostali do kristiny ..musime ist na tu obhliadku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, s tou obhliadkou počítam... ;-) Mati, už nemá pršať a má byť slniečko a teplejšie :-)
Odpovedať
Slniečko, slniečko :-D Na akú obhliadku sa chystáš???
Odpovedať
Profilova fotka
na obhliadku šiať do Kristíny... Už sa teším, tam mi je to veľmi srdcu blízke 8-)
Odpovedať
Šiat??? Svadobných???? Ja som myslela, že už si sa vydala :-D , či chceš ešte jedného manžela??? jeden ti nestačí??? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mne jeden plne stačí, ale pôjdem spolu s Lindou... Ona si ide pozerať šaty a ja idem ako radca ;-) Raz stačilo!!! x-)
Odpovedať
Linda je ktorá???
Odpovedať
Profilova fotka
Muma... už sme sa spolu dohadovali, že pôjdem s ňou pozrieť šaty ;-) Júj, tak sa teším 8-)
Odpovedať
A ona ma kedy svadbu??? v profile má, že NEVIEM KEDY :-D
Odpovedať
Profilova fotka
5 jula ak chces pod s nami cim viac lepsieee :-)
Odpovedať
ahojte dievcata :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?