Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zilincanky :-D nemate prosim niekto skusenosti s panom kocianom zo studioplus v ziline? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj slniecko kedy sa chystas do kristiny? :-)
Odpovedať
joooj ja az v juni, lebo zijeme mimo sk :-N ale uz teraz sa tesim :-D baby neviete kde je dobry vizazista a kde robia dobre gelove nechty??
Odpovedať
muma, a kedy idete na tú obhliadku??? možno sa pridám :-D Slniečko 77- vizážistu neviem ale gelové buď na autobusovej stanici - Salón Janka /ale len vtedy keď tie nechty robí ona, nie jej sestra/, alebo pri tržnici je tam super salon /aj kaderníctvo, kozmetika/ ale tá kočka robí super nechty, pohrá sa s tým, ale je o dosť drahšia ako v salone Janka, ak budeš chcieť pošlem číslo aj na Janku aj do toho druhého salona. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
okolo 8 aprila zatial to tak vyzera :-)
Odpovedať
8 apríla??? Veď 10 je stretko, nie??? a čas??? a kto ešte ide??? Veľa otázok, čo??? :-D
Odpovedať
matusik: poprosila by som ta :-D lebo uz som si ich davala raz robit na statnice, ale boli velmi hrube a podla mna vyzerali dost neprirodzene ]-( kadernicku mam super, tak sa snad na niecom dohodneme, len budem potrebovat vizazistku, aby ma niekto profesionalne namaloval, teda aj maminu :-N
Odpovedať
Píšem do IP :-)
Odpovedať
dakujem :-D mas s nimi osobnu skusenost?
Odpovedať
Vše v IP :-D
Odpovedať
dakujeeeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
nemáš za čo, ale aj ja som bola od Janky nespokojná, vyzerali neprirodzene a boli hrubé
Odpovedať
Článok sa načítava...
matusik, nepoznas niekoho kto vie pekne vyzdobit kostol a doda potrebne ozdoby? som tu nasla baby, kt. robia ozdoby, ale su mimo ZA, ja by som niekoho z blizkeho okolia... :-p a hlavne mat o nom referencie..
Odpovedať
mne kostol zdobila kostolníčka v Rajci, takže toto je mimo mňa. Ona mi dávala aj tie mašle aj poťahy na stoličkách aj výzdobu kostola/ kvety na oltár vyberala podľa farby mojej svadby :-) / samozrejme, že som jej za požičanie zaplatila, ale kvety kupoval kostol, pretože bolo akurát desiateho v mesiaci a to bolo akurát modlenie :-D Ona len vybrala podľa mojich predstáv :-D Ale pôvodne som kontaktoval firmu Gracioza /kontakt mám :-D /, len boli drahí. Pani bola milá ochotná, fotky čo mi poslala, čo robila boli super/napr. v mojom predsvadobnom albume hneď prvý obrázok/ a mali toho kopec. Alebo potom ešte pani, ktorá mi robila výzdobu sály aj s kyticou/aj na tú mám kontak :-D / len je z Kysuckého Nového Mesta ale nebol problém pre ňu prísť do Kamennej Poruby, a Žilina tiež nemá daleko :-D
Odpovedať
ved to tak prosim ta posli do IP :-D dnes som dobre obisla, kolko kontaktov som ziskala.. :-N svadbu budeme mat na zaciatku septembra a len teraz zaciname vybavovat... ma ta pani z Poruby aj nejake fotky, ze ako pracuje?
Odpovedať
Tá pani nie je z Poruby ale z Kysu. Nov. Mesta ale prišla do Poruby. Fotky ona nemá, lebo nestíha. Má malé kvetinárstvo v Kysuc. Novom Meste a je dosť vyťažená. V deň, keď robila výzdobu mne tak zároveň aj ďaľším trom nevestám... :-D A dokonca aj ikebany na autá mi robila /viď foto na striebornom BMW v mojom svadobnom albume/ Kontakty píšem do IP :-D
Odpovedať
dakujem, videla som ikebany a boli krasne :-D ja by som len kostol nejak jednoducho, len masle na lavice, mozno stolicky vyzdovit a to je vsetko dakujem za pomoc x-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviete mi nahodou poradit kde by som zohnala take male krabicky na darceky pre hosti alebo co idete davat...ci nic :-)
Odpovedať
ja nejdem davat nic :-) ale videla som nejaku ponuku v bazare
Odpovedať
Profilova fotka
Inak rôzne krabičky mávajú v Metre alebo v papiernictve. Možno aj v darčekových predajniach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pojdem kuknut do metra myslela som na to jani vy ste nieco davali? sama neviem ci ano alebo eeee :-N
Odpovedať
muma: my sme dávali perníkové srdiečka, boli krááásne slniečko 77: ja som mala vlastne tiež len lavice a stoličky, s tými kvetmi to bola viac menej náhoda. Dokonca mi v sobotu doobeda pred svadbou volala tá kostolníčka, že tam budú kvety trošku iného odtieňa, že či to nevadí. No zlatá bola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme nedávali nič. Pôvodne som chcela dávať perníkové srdiečka, len sa mi ich nepodarilo zohnať. Nakoniec nám cukrárka upiekla koláčiky s obrúčkami a srdiečkom a to sme dávali každému do výslužky :-)
Odpovedať
tak to je mile :-D
Odpovedať
viem :-D
Odpovedať
Slniečko 77 skús: http://www.graziosa.sk/ telefon máš kukni stránku :-)
Odpovedať
uz som pozerala, je to kraaasne x-) a nevies kolko by to cca stalo? ked si hovorila, ze to robili draho?
Odpovedať
kedysi mi posiela tá pani cenník aj s fotkami, mali všetko - návleky na stoličky /myslím boli za 85,-sk/ks, čo pri mojich 100ľuďoch neprichádzalo do úvahy/, takžiež mali bránu nad dvere, ikebany,nepoviem ti čo koľko položkovite stálo, ale viem, že keď som začala rátať zistila som, že len na výzdobu by som dala 12-14000tisíc x-) a to neprichádzalo do úvahy :-)
Odpovedať
slniečko dobrá správa mám ten cenník v mailoch napíš mi do IP tvoju adresu a ja ti to prepošlem zo Zoznamu :-D
Odpovedať
fuuuu no te je dost, ja ked to budem mat viac rozbehnute..len teraz sme zacali :-D tak jej napisem mail, nech da cenovu ponuku a uvidime.. ty si mala tak vela ludi? :-p my chceme do 30
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?